Servis 24 hodin - +420 728 645 313

ZahradaHadice Astra Green PROFI
Hadice Astra Green PROFIPVC hadice s černou vnitřní vrstvou a vnějším pláštěm v barevné kombinaci zelené se žlutým podélným pruhem. Vyztužená vysokopevnostním PES vláknem. Svou konstrukcí je určená pro všeobecné použití. Vzhledem k vyšší tloušťce stěny má výborné mechanické vlastnosti - odolná proti deformaci.

Hadice MB11
Hadice MB11 Hadice vyrobená z PVC, vyztužená vysokopevnostním PES vláknem.Vnitřní průměr: 10-30 mm.Použití: stlačený vzduch, voda.

Hadice TubiTECH crystal
Hadice TubiTECH crystal Hadice vyrobená z PVC, vyztužená vysokopevnostním PES vláknem.Použití: stlačený vzduch, voda.

Hadice Astra Yellow-B PROFI
Hadice Astra Yellow-B PROFIPVC hadice s bílou vnitřní vrstvou a vnějším pláštěm v barevné kombinaci žluté se zeleným podélným pruhem. Vyztužená vysokopevnostním PES vláknem. Svou konstrukcí je určená pro všeobecné použití. Vzhledem k vyšší tloušťce stěny má výborné mechanické vlastnosti - odolná proti deformaci.

Zahradní hadice černo-zelená
Zahradní hadice černo-zelenáPVC hadice vyztužená PES vláknem.Neprůhledná vnitřní vrstva zabraňuje tvorbě řas.

Zahradní hadice černo-žlutá
Zahradní hadice černo-žlutáPVC hadice vyztužená PES vláknem.Neprůhledná vnitřní vrstva zabraňuje tvorbě řas.Vzhledem k vyšší síle stěny má hadice výborné mechanické vlastnosti - odolná proti deformaci a zlomení.

Stříkací pistole 902983
Stříkací pistole 902983Stříkací pistole na vodu pro domácnost i použití v průmyslu.

Stříkací pistole 902982
Stříkací pistole 902982Stříkací pistole na vodu pro domácnost i použití v průmyslu.

Stříkací pistole 902973
Stříkací pistole 902973Stříkací pistole na vodu pro domácnost i použití v průmyslu.

Stříkací pistole 902972
Stříkací pistole 902972Stříkací pistole na vodu pro domácnost i použití v průmyslu.

Stříkací pistole 2382
Stříkací pistole 2382Stříkací pistole na vodu pro domácnost i použití v průmyslu.

Stříkací pistole 2009
Stříkací pistole 2009Stříkací pistole na vodu pro domácnost i použití v průmyslu.

Hadicový naviják 1900
Hadicový naviják 1900Hadicový naviják s 20 metry navinuté hadice a 1,5 metru hadice k připojení na vodovodní kohoutek, postřikovací hubici s tryskou a stěnový závěs.

Hadicový naviják 1905
Hadicový naviják 1905Hadicový naviják s 20 metry navinuté hadice a 1,5 metru hadice k připojení na vodovodní kohoutek, postřikovací hubici s tryskou a stěnový plastový závěs.

Hadicový držák
Hadicový držákS držákem v jedné ruce lze smotávat roztaženou hadici přímo do držáku, který po na motání hadice lze snadno nasadit na výřezové zavěšovací otvory.

Hadicivý vozík kovový 25001
Hadicivý vozík kovový 25001Hadicový vozík na hadice.Použití:Pro mobilní použití v zahradě a rekreační oblasti, rychlé sestavení bez nářadí

Hadicivý vozík kovový 25003
Hadicivý vozík kovový 25003Hadicový vozík na hadice.Pro mobilní použití v zahradě a rekreační oblasti, rychlé sestavení bez nářadí

Hadicivý vozík plastový 25073
Hadicivý vozík plastový 25073Hadicový vozík na hadice.Pro mobilní použití v zahradě a rekreační oblasti, rychlé sestavení bez nářadí

Hadicivý vozík kovový 25077
Hadicivý vozík kovový 25077Hadicový vozík na hadice.Pro mobilní použití v zahradě a rekreační oblasti, rychlé sestavení bez nářadí

Hadicivý vozík kovový 25079
Hadicivý vozík kovový 25079Hadicový vozík na hadice.Pro mobilní použití v zahradě a rekreační oblasti, rychlé sestavení bez nářadí

Spojka 3/4 plast
Spojka 3/4 plastSpojka na propojení 3/4" hadice

Spojka 1/2 plast
Spojka 1/2 plastSpojka na propojení 1/2" hadice

Propoj pro rychlospojky
Propoj pro rychlospojkyPropoj pro rychlospojky

Rozvaděč dvoucestný
Rozvaděč dvoucestnýDvoucestný rozvaděč s vnitřním závitem 3/4"

Propoj pro rychlospojky
Propoj pro rychlospojkyPropoj pro rychlospojky

Rychlospojka
RychlospojkaRychlospojka s vnějším závitem 3/4" nebo 1/2"

Rychlospojka
RychlospojkaRychlospojka s vnitřním závitem 3/4" nebo 1/2"

Rychlospojka plast
Rychlospojka plastRychlospojka pro připojení na hadice 3/4"

Rychlospojka plast
Rychlospojka plastRychlospojka pro připojení na hadice 1/2

Kohout plastový
Kohout plastovýPlastový kulový kohout pro připojení na rychlospojky

Geka trn
Geka trnPopis a použití: Bajonetové rychlospojky určené pro rychlé a jednoduché spojování tlakových a sacích hadic, zejména pro vodu a ostatní neagresivní kapaliny. Rychlospojky je možno osadit na veškeré dodávané hadice s uvedeným vnitřním průměrem nebo běžná ukončení s G" závitem. Spojky kompatibilní pro všeobecně rozšířené provedení s roztečí 40 mm nejsou zaměnitelné s rychlospojkami pro tlakový vzduch (viz bajonetové spojky DRAP).Poznámka: K upínání doporučujeme spony GEMI nebo GBS. Geka Plus je určena pro použití ve vodohospodřském průmyslu pro pitnou vodu.Možnosti trnů:13,16,19,25,32,38mm

Geka s vnitřním závitem
Geka s vnitřním závitemPopis a použití: Bajonetové rychlospojky určené pro rychlé a jednoduché spojování tlakových a sacích hadic, zejména pro vodu a ostatní neagresivní kapaliny. Rychlospojky je možno osadit na veškeré dodávané hadice s uvedeným vnitřním průměrem nebo běžná ukončení s G" závitem. Spojky kompatibilní pro všeobecně rozšířené provedení s roztečí 40 mm nejsou zaměnitelné s rychlospojkami pro tlakový vzduch (viz bajonetové spojky DRAP)Poznámka: K upínání doporučujeme spony GEMI nebo GBS. Geka Plus je určena pro použití ve vodohospodřském průmyslu pro pitnou vodu.Možnosti závitů:G1/4,G3/8,G1/2,G3/4,G1",G5/4,G1 1/2"

Geka s vnějším závitem
Geka s vnějším závitemPopis a použití: Bajonetové rychlospojky určené pro rychlé a jednoduché spojování tlakových a sacích hadic, zejména pro vodu a ostatní neagresivní kapaliny. Rychlospojky je možno osadit na veškeré dodávané hadice s uvedeným vnitřním průměrem nebo běžná ukončení s G" závitem. Spojky kompatibilní pro všeobecně rozšířené provedení s roztečí 40 mm nejsou zaměnitelné s rychlospojkami pro tlakový vzduch (viz bajonetové spojky DRAP)Poznámka: K upínání doporučujeme spony GEMI nebo GBS. Geka Plus je určena pro použití ve vodohospodřském průmyslu pro pitnou vodu.Možnosti závitu:G1/4,G3/8,G1/2,G3/4,G1",G5/4,G1 1/2"

Geka s vnějším závitem nerezová
Geka s vnějším závitem nerezováPopis a použití: Bajonetové rychlospojky určené pro rychlé a jednoduché spojování tlakových a sacích hadic, zejména pro vodu a ostatní neagresivní kapaliny. Rychlospojky je možno osadit na veškeré dodávané hadice s uvedeným vnitřním průměrem nebo běžná ukončení s G" závitem. Spojky kompatibilní pro všeobecně rozšířené provedení s roztečí 40 mm nejsou zaměnitelné s rychlospojkami pro tlakový vzduch (viz bajonetové spojky DRAP)Poznámka: K upínání doporučujeme spony GEMI nebo GBS. Geka Plus je určena pro použití ve vodohospodřském průmyslu pro pitnou vodu.Možnosti závitů:G1/2,G3/4,G1"

Geka s vnitřním závitem nerezová
Geka s vnitřním závitem nerezováPopis a použití: Bajonetové rychlospojky určené pro rychlé a jednoduché spojování tlakových a sacích hadic, zejména pro vodu a ostatní neagresivní kapaliny. Rychlospojky je možno osadit na veškeré dodávané hadice s uvedeným vnitřním průměrem nebo běžná ukončení s G" závitem. Spojky kompatibilní pro všeobecně rozšířené provedení s roztečí 40 mm nejsou zaměnitelné s rychlospojkami pro tlakový vzduch (viz bajonetové spojky DRAP)Poznámka: K upínání doporučujeme spony GEMI nebo GBS. Geka Plus je určena pro použití ve vodohospodřském průmyslu pro pitnou vodu.Možnosti závitů:G1/2,G3/4,G1"

Geka trn nerezová
Geka trn nerezováPopis a použití: Bajonetové rychlospojky určené pro rychlé a jednoduché spojování tlakových a sacích hadic, zejména pro vodu a ostatní neagresivní kapaliny. Rychlospojky je možno osadit na veškeré dodávané hadice s uvedeným vnitřním průměrem nebo běžná ukončení s G

Hadicová spona
Hadicová sponaPopis a použití: Hadicové šnekové šroubovací spony jsou určené po rychlé profesionální a jednoduché upínání tlakových hadic zejména malých průměrů, ve větších průměrech (cca od 50 mm) pro odsávací hadice nebo tlakové hadice se slabší stěnou. Spony zaručují dostatečný přítlak po celém obvodu hadice. Obecně nejsou vhodné pro tlako-sací hadice z ocelovou spirálou - zde doporučujeme spony GBS, nebo objímky Kombiloc a Herkules. Spona je univerzálně použitelná v domácnosti i v průmyslovém prostředí.

Hadicová spona nerezová
Hadicová spona nerezováPopis a použití: Hadicové šnekové šroubovací spony jsou určené pro rychlé a jednoduché upínání tlakových hadic pro venkovní použití, kde je vhodnější použít šnekovou nerezovou sponu s větší upínací silou a delší životností zejména při opakováném utahování a povolování místa spoje. Spony zaručují dostatečný přítlak po celém obvodu hadice. Obecně nejsou vhodné pro tlako-sací hadice s ocelovou spirálou - zde doporučujeme spony GBS, nebo objímky Kombiloc a Herkules. Spona je univerzálně použitelná v domácnosti i v průmyslovém prostředí.

Hadicová spona GBS
Hadicová spona GBSPopis a použití: Čelisťové hadicové spony jsou univerzálně použitelné pro veškeré druhy plastových, pryžových, tlakových, sacích i odsávacích hadic v celé rozměrové řadě. Systém zámků šroubu zaručuje několikanásobně (5-7x) vyšší upínací sílu než u šnekové spony.

Hadicová spona GBS nerezová
Hadicová spona GBS nerezováPopis a použití: Čelisťové hadicové spony jsou univerzálně použitelné pro veškeré druhy plastových, pryžových, tlakových, sacích i odsávacích hadic v celé rozměrové řadě. Systém zámků šroubu zaručuje několikanásobně (5-7x) vyšší upínací sílu než u šnekové spony.

Hadicová spona Clip 2
Hadicová spona Clip 2Popis a použití: Deformační spona EAR se výhradně používá na nerozebíratelné hadicové spoje v automobilovém průmyslu. Jedná se o levnou alternativu šnekových spon a k jejich deformaci se používají speciální kleště. Sponu lze utáhnout také méně profesionálním způsobem pomocí štípacích kleští.

Dekoro , s.r.o.

Plazy 126
293 01 Mladá Boleslav

Tel: +420 326 333 001
Fax: +420 326 333 002
E-mail: dekoro@dekoro.cz
Po-Pá 7.00-16.00 hod


Katalogy