Servis 24 hodin - +420 728 645 313

PříslušenstvíPŘÍSLUŠENSTVÍ(47)
Hadicové spony a klemy


(80)
Hadicové šroubení


(4)
Pevné hadicové spojky


(25)
Spojky na vzduch


(170)
Univerzální rychlospojky


(10)
Závitové spojky a redukce

Motex
Motex Skupina: Hadicové spony a klemy

Popis: Univerzální spona Motex slouží pro méně náročné upínání hadic, stahování kabelových a hadicových svazků. Výhodou je volitelný rozměr stahovaných průměrů. Používá se nejčastěji v elektromechanickém a automobilovém průmyslu jako opravárenská sada.
Technické informace: Materiál: galvanicky pokovaná ocel,Poznámka: Univerzální hadicová spona

Gemi SM 9 W4
Gemi SM 9 W4 Skupina: Hadicové spony a klemy

Popis: Spona je hladká po obou stranách pásku, a proto je používaná všude tam, kde jsou trvanlivost a bezpečnost hadice velmi důležité. Citlivé dotažení spony zajišťuje šroub s metrickým závitem. Matice je pevně zalisovaná do čelistí spon a nemůže být ztracena. Spona má vynikající dotěsňovací schopnost u hadic malých průměrů, je univerzálně použitelná na spoje tvrdých hadic a všude tam, kde je požadován dobrý vizuální dojem spoje.
Technické informace: Materiál: pásek a šroub korozivzdorná ocel

Micro spona SX5
Micro spona SX5 Skupina: Hadicové spony a klemy

Popis: Hadicové šnekové šroubovací spony MIICRO SX 5 jsou určené po rychlé profesionální a jednoduché upínání tlakových hadic zejména malých průměrů. Spona je univerzálně použitelná v domácnosti i v průmyslovém prostředí.
Technické informace: Materiál: pásek korozivzdorná ocel DIN 1.4310, šroub a klec chromátovaná ocel NEREZ DIN 1.4310,Poznámka: Hlava šroubu 6 mm s podélnou drážkou. Tabulka je ručena pro všechny materiály. Rozsah rozměrové řady pro každý materiál je uveden v ceníku

Normal W1
Normal W1 Skupina: Hadicové spony a klemy

Popis: Spona je hladká po obou stranách pásku, a proto je používaná všude tam, kde jsou trvanlivost a bezpečnost hadice velmi důležité. Citlivé dotažení spony zajišťuje šroub s metrickým závitem. Spona má vynikající dotěsňovací schopnost u hadic malých průměrů, je univerzálně použitelná na spoje tvrdých hadic a všude tam, kde je požadován dobrý vizuální dojem spoje.
Technické informace: Materiál: pásek s šroub z oceli DIN 1.0226,Poznámka: Hlava šroubu - šestihran 6 mm s drážkou.

ASFA S 12 - W1
ASFA S 12 - W1  Skupina: Hadicové spony a klemy

Popis: Spona je robustnější variantou spony ASFA L9. Liší se šířkou a tloušťkou pásku. Použití této spony je vhodné v profesionálních aplikacích, kde je požadavek na větší obepnutí a silnější stažení spony.
Technické informace: Materiál: pásek a klec pozinkovaná ocel,Poznámka: Hlava šroubu - 7 mm.

ASFA S 12 - W4
ASFA S 12 - W4 Skupina: Hadicové spony a klemy

Popis: Spona je robustnější variantou spony ASFA L9. Liší se šířkou a tloušťkou pásku. Použití této spony je vhodné v profesionálních aplikacích, kde je požadavek na větší obepnutí a silnější stažení spony.
Technické informace: Materiál: pásek a klec korozivzdorná ocel,Poznámka: Hlava šroubu - 7 mm.

ASFA-L9 W1
ASFA-L9 W1 Skupina: Hadicové spony a klemy

Popis: Hadicové šnekové šroubovací spony jsou určené po rychlé profesionální a jednoduché upínání tlakových hadic zejména malých průměrů, ve větších průměrech (cca od 50 mm) pro odsávací hadice nebo tlakové hadice se slabší stěnou. Spony zaručují dostatečný přítlak po celém obvodu hadice. Obecně nejsou vhodné pro tlako-sací hadice z ocelovou spirálou - zde doporučujeme spony GBS, nebo objímky Kombiloc a Herkules. Spona je univerzálně použitelná v domácnosti i v průmyslovém prostředí.
Technické informace: Materiál: pásek a klec pozinkovaná ocel DIN 1.0935,Poznámka: Hlava šroubu - šestihran 7 mm. Tabulka je učena pro všechny materiály. Rozsah rozměrové řady pro každý materiál je uveden v ceníku.

ASFA-L9 W2
ASFA-L9 W2 Skupina: Hadicové spony a klemy

Popis: Popis a použití: Hadicové šnekové šroubovací spony jsou určené po rychlé profesionální a jednoduché upínání tlakových hadic zejména malých průměrů, ve větších průměrech (cca od 50 mm) pro odsávací hadice nebo tlakové hadice se slabší stěnou. Spony zaručují dostatečný přítlak po celém obvodu hadice. Obecně nejsou vhodné pro tlako-sací hadice z ocelovou spirálou - zde doporučujeme spony GBS, nebo objímky Kombiloc a Herkules. Spona je univerzálně použitelná v domácnosti i v průmyslovém prostředí.
Technické informace: Materiál: pásek a klec korozivzdorná ocel DIN 1.4016Poznámka: Hlava šroubu - šestihran 7 mm. Tabulka je učena pro všechny materiály.

Flexaclip
Flexaclip  Skupina: Hadicové spony a klemy

Popis: Hadicová šneková šroubovací spona s můstkem je určena pro rychlé a jednoduché upínání odsávacích hadic, zejména velkých průměrů. Spony Clip 9 zaručují dostatečný přítlak po celém obvodu hadice i při vystouplé spirále. Spona je univerzálně použitelná při montáži odsávacích hadic.
Technické informace: Materiál: pásek a klec pozinkovaná ocelpásek a klec pozinkovaná ocel,Poznámka: Šroub 7 mm. Dodací lhůta na spony FLEXACLIP 10 dní.

MEGA-9 W1 Industrie
MEGA-9 W1 Industrie Skupina: Hadicové spony a klemy

Popis: Hadicové šnekové šroubovací spony jsou určené po rychlé a jednoduché upínání tlakových hadic zejména malých průměrů, ve větších průměrech (cca od 50 mm) pro odsávací hadice nebo tlakové hadice se slabší stěnou. Spony MEGA 9 zaručují dostatečný přítlak po celém obvodu hadice. Obecně nejsou vhodné pro tlako-sací hadice z ocelovou spirálou - zde doporučujeme spony GBS, nebo objímky Kombiloc a Herkules. Spona je univerzálně použitelná v domácnosti i v průmyslovém prostředí.
Technické informace: Materiál: pásek a klec pozinkovaná ocel,Poznámka: Domek spony je vyroben z jednoho kusu. Průměr hlavy šroubu je 7 mm.

Metaclip (Metaclip EL)
Metaclip (Metaclip EL) Skupina: Hadicové spony a klemy

Popis: Stupňovitá spona Metaclip je určena na propojení kovových kompenzačních hadic s nátrubky výfukových potrubí automobilů. Výhodou spon je jednoduchá montáž a vysoká spolehlivost spojení. Pro správné určení rozměru spony a hadice je nutné změřit průměr výfukového potrubí, který je uveden v prvním sloupci tabulky s tolerancí +/- 0,5 mm. Za znamínkem / je uveden rozměr spony a v závorce venkovní průměr kovové hadice s tolerancí +/- 0,2 mm.
Technické informace: Materiál: neleštěná nerezová ocel 1.4301, šrouby - galvanicky pokovaná ocel,Poznámka: Stupňovitá spona. Na přání zákazníka možno dodat sponu v nerezovém provedení. K dispozici tabulka s údaji o rozměru spon používaných u jednotlivých typů a značek nákladních automobilů.

MT-9 W4
MT-9 W4 Skupina: Hadicové spony a klemy

Popis: Hadicové šnekové šroubovací spony jsou určené pro rychlé a jednoduché upínání tlakových hadic pro venkovní použití, kde je vhodnější použít šnekovou nerezovou sponu s větší upínací silou a delší životností zejména při opakováném utahování a povolování místa spoje. Spony zaručují dostatečný přítlak po celém obvodu hadice. Obecně nejsou vhodné pro tlako-sací hadice s ocelovou spirálou - zde doporučujeme spony GBS, nebo objímky Kombiloc a Herkules. Spona je univerzálně použitelná v domácnosti i v p
Technické informace: Materiál: nerezová ocel AISI 304,Poznámka: Hlava šroubu - šestihran 7 mm.

Můstková spona BC 12 W1
Můstková spona BC 12 W1 Skupina: Hadicové spony a klemy

Popis: Můstek těchto spon řeší výborné dotažení spirálových hadic po celém obvodu a zejména řeší problém v místě, kde spirála drátu kříží sponu na povrch hadice. Směr spirál je i určující pro zvolení typu můstkových spon, které se vyrábějí pravotočivé nebo levotočivé.
Technické informace: Materiál: pozinkovaná ocel,Poznámka: Určení typu spony vzhledem ke spirále: pokud hadici dáme kolmo k tělu a spirála se vzdaluje od nás po směru hodinových ručiček jde o pravotočivou hadici i sponu. Správný typ spony lze tedy snadno na hadici našroubovat. Pravotočivé spony jsou určeny pro typy hadic Flexadur PU 1N O, 2N O a 3N O. Levotočivé se aplikují na Flexadur 3H ABR, 4N ABR, Ventitec CAR nebo všechny typy clipových hadic.

Můstková spona BC 12 W4
Můstková spona BC 12 W4 Skupina: Hadicové spony a klemy

Popis: Můstek těchto spon řeší výborné dotažení spirálových hadic po celém obvodu a zejména řeší problém v místě, kde spirála drátu kříží sponu na povrch hadice. Směr spirál je i určující pro zvolení typu můstkových spon, které se vyrábějí pravotočivé nebo levotočivé.
Technické informace: Materiál: nerezová ocel AISI 304,Poznámka: Určení typu spony vzhledem ke spirále: pokud hadici dáme kolmo k tělu a spirála se vzdaluje od nás po směru hodinových ručiček jde o pravotočivou hadici i sponu. Správný typ spony lze tedy snadno na hadici našroubovat. Pravotočivé spony jsou určeny pro typy hadic Flexadur PU 1N O, 2N O a 3N O. Levotočivé se aplikují na Flexadur 3H ABR, 4N ABR, Ventitec CAR nebo všechny typy clipových hadic.

Můstková spona BC 9 W4
Můstková spona BC 9 W4 Skupina: Hadicové spony a klemy

Popis: Můstek těchto spon řeší výborné dotažení spirálových hadic po celém obvodu a zejména řeší problém v místě, kde spirála drátu kříží sponu na povrch hadice. Směr spirál je i určující pro zvolení typu můstkových spon, které se vyrábějí pravotočivé nebo levotočivé.
Technické informace: Materiál: nerezová ocel AISI 304m,Poznámka: Určení typu spony vzhledem ke spirále: pokud hadici dáme kolmo k tělu a spirála se vzdaluje od nás po směru hodinových ručiček jde o pravotočivou hadici i sponu. Správný typ spony lze tedy snadno na hadici našroubovat. Pravotočivé spony jsou určeny pro typy hadic Flexadur PU 1N O, 2N O a 3N O. Levotočivé se aplikují na Flexadur 3H ABR, 4N ABR, Ventitec CAR nebo všechny typy clipových hadic.

Prefo W4
Prefo W4  Skupina: Hadicové spony a klemy

Popis: délka pásku - 130 mm, pevnost v tahu - 46 Kg
Technické informace: Materiál: nerezová ocel AISI 304,Poznámka: Hrana pásky je zaoblena

Clamps DIN 2817 AL
Clamps DIN 2817 AL Skupina: Hadicové spony a klemy

Popis: Robustní spona určená k profesionálnímu upevňování hadic na hadicové trny dne normy DIN 2817. Spona se používá ve všech odvětvích průmyslu. Velkou výhodou je jednoduchá montáž při zachování mysimální těsnosti spoje. Pro vytvoření dokonalého spojení je nutné použít hadicový trn, který je popsán pod položkou
Technické informace: Materiál: slitina hliníku,Poznámka: Klemy jsou určeny na více použití. průměr hadice uvedený v tabulce je ideální a je pouze orientační . Rozsah vnějšího průměru hadice udává

Clamps DIN 2817 MS
Clamps DIN 2817 MS Skupina: Hadicové spony a klemy

Popis: Robustní spona určená k profesionálnímu upevňování hadic na hadicové trny dne normy DIN 2817. Spona se používá ve všech odvětvích průmyslu. Velkou výhodou je jednoduchá montáž při zachování mysimální těsnosti spoje. Pro vytvoření dokonalého spojení je nutné použít hadicový trn, který je popsán pod položkou
Technické informace: Materiál: slitina mosazi,Poznámka: Klemy jsou určeny na více použití. průměr hadice uvedený v tabulce je ideální a je pouze orientační . Rozsah vnějšího průměru hadice udává

Clamps DIN 2817 SS
Clamps DIN 2817 SS Skupina: Hadicové spony a klemy

Popis: Robustní spona určená k profesionálnímu upevňování hadic na hadicové trny dne normy DIN 2817. Spona se používá ve všech odvětvích průmyslu. Velkou výhodou je jednoduchá montáž při zachování mysimální těsnosti spoje. Pro vytvoření dokonalého spojení je nutné použít hadicový trn, který je popsán pod položkou
Technické informace: Materiál: nerezová ocel,Poznámka: Klemy jsou určeny na více použití. průměr hadice uvedený v tabulce je ideální a je pouze orientační . Rozsah vnějšího průměru hadice udává

Clamps DIN 2826 MS
Clamps DIN 2826 MS Skupina: Hadicové spony a klemy

Popis: Robustní spona určená k profesionálnímu upevňování hadic na hadicové trny dne normy DIN 2826. Spona se používá ve všech odvětvích průmyslu. Velkou výhodou je jednoduchá montáž při zachování maximální těsnosti spoje. Pro vytvoření dokonalého spojení je nutné použít hadicový trn, který je popsán pod položkou
Technické informace: Materiál: slitina mosazi,Poznámka: Klemy jsou určeny na více použití. průměr hadice uvedený v tabulce je ideální a je pouze orientační . Rozsah vnějšího průměru hadice udává

GBS W2 Robust
GBS W2 Robust Skupina: Hadicové spony a klemy

Popis: Čelisťové hadicové spony jsou univerzálně použitelné pro veškeré druhy plastových, pryžových, tlakových, sacích i odsávacích hadic dodávaných firmou GMS v celé rozměrové řadě. Systém zámků šroubu zaručuje několikanásobně (5-7x) vyšší upínací sílu než u šnekové spony.
Technické informace: Materiál: pásek a klec korozivzdorná ocel, šroub pozinkovaná ocel

Herkules
Herkules Skupina: Hadicové spony a klemy

Popis: Robustní spona pro silnostěnné hadice určená do podmínek s vysokou zátěží - lomy, povrchové doly, stavební kompresory, práce se stlačeným vzduchem, do všech míst, kde musí spona odolávat otěru, nárazům a jiným destrukčním vlivům. Spona se jednoduše a rychle upíná pomocí dvou šroubů. Mezi klemy jsou dosedací sedla z oceli, která udržují kruhový tvar hadice a zabraňují její deformaci a poškození.
Technické informace: Materiál: temperová litina, galvanicky pozinkovaná a šroub pozinkovaná ocel.,Poznámka: Klemová spona. Odpovídá normě DIN 20 039A

Herkules P
Herkules P Skupina: Hadicové spony a klemy

Popis: Výrobní varianta klemové spony Herkules s pojistním hákem, určená pro vysoké tlaky a provozy s nebezpečím úrazu při případném uvolnění hadice. Pojistný hák se po utažení spony se zaklíní za pojistný kroužek na hadicovém nátrubku a výsledný spoj má výrazně vyšší tlakovou odolnost (20 - 30 Bar) než při použití standardní klemové spony HERKULES. Pro konkrétní typy spon není přesně přiřazen vhodný nátrubek - rozměrovou kompatibilitu je třeba předem vyzkoušet.
Technické informace: Materiál: temperová litina, galvanicky pozinkovaná a šroub pozinkovaná ocel.,Poznámka: Bezpečnostní klemová spona. Odpovídá normě DIN 20 039A

Spona Victaulic - manžeta
Spona Victaulic - manžeta Skupina: Hadicové spony a klemy

Popis: Pro spojení hadic Bautec 125 (k dopravě betonu)
Technické informace: Materiál: manžeta z pryže EPDM

Spona Victaulic - spona
Spona Victaulic - spona Skupina: Hadicové spony a klemy

Popis: Pro spojení hadic Bautec 125 (k dopravě betonu)
Technické informace: Materiál: spona z litinové ocely,Poznámka: Koncovku hadice BAUTEC naleznete v sekci

Super W1
Super W1 Skupina: Hadicové spony a klemy

Popis: Čelisťové hadicové spony jsou univerzálně použitelné pro veškeré druhy plastových, pryžových, tlakových, sacích i odsávacích hadic dodávaných firmou GMS v celé rozměrové řadě. Systém zámků šroubu zaručuje několikanásobně (5-7x) vyšší upínací sílu než u šnekové spony.
Technické informace: Materiál: pásek a šroub pozinkovaná ocel

Supra Nerez W4
Supra Nerez W4 Skupina: Hadicové spony a klemy

Popis: Čelisťové hadicové spony jsou univerzálně použitelné pro veškeré druhy plastových, pryžových, tlakových, sacích i odsávacích hadic dodávaných firmou GMS v celé rozměrové řadě. Systém zámků šroubu zaručuje několikanásobně (5-7x) vyšší upínací sílu než u šnekové spony.
Technické informace: Materiál: pásek a klec korozivzdorná ocel AISI 304,Poznámka: Pro chladicí systémy, kde dochází k vysokým změnám tlaků a teplot se vyrábí spona Supera CT W2.

Supra W2
Supra W2 Skupina: Hadicové spony a klemy

Popis: Čelisťové hadicové spony jsou univerzálně použitelné pro veškeré druhy plastových, pryžových, tlakových, sacích i odsávacích hadic dodávaných firmou GMS v celé rozměrové řadě. Systém zámků šroubu zaručuje několikanásobně (5-7x) vyšší upínací sílu než u šnekové spony.
Technické informace: Materiál: pásek a klec korozivzdorná ocel AISI 430, šroub DIN 1,0213 pochromovaný Cr3,Poznámka: Pro chladicí systémy, kde dochází k vysokým změnám tlaků a teplot se vyrábí spona Supera CT W2.

P-Clip 12 W1
P-Clip 12 W1 Skupina: Hadicové spony a klemy

Popis: Úchytky jsou určeny pro držení hadic, trubek nebo kabeláže. Pryžová výstelka zachycuje chvění, chrání hadici proti prodření a znemožňuje zranění osoby ostrou hranou.
Technické informace: Materiál: pozinkovaná ocel, výstelka z pryže EPDM,Poznámka: Nejrozšířenějšími úchytkami jsou šíře 15 mm, které se zároveň drží standardně skladem. Šíře úchytek 12 a 20 mm dodáváme pouze na základě poptávky. První sloubec v tabulce (náčrt příchytky s hadicí) uvádí hodnotu v mm, kde se jedná o venkovní průměr hadice, pro kterou je příchytka určena.

P-Clip 15 W1
P-Clip 15 W1 Skupina: Hadicové spony a klemy

Popis: Úchytky jsou určeny pro držení hadic, trubek nebo kabeláže. Pryžová výstelka zachycuje chvění, chrání hadici proti prodření a znemožňuje zranění osoby ostrou hranou.
Technické informace: Materiál: pozinkovaná ocel, výstelka z pryže EPDM,Poznámka: Nejrozšířenějšími úchytkami jsou šíře 15 mm, které se zároveň drží standardně skladem. Šíře úchytek 12 a 20 mm dodáváme pouze na základě poptávky. První sloubec v tabulce (náčrt příchytky s hadicí) uvádí hodnotu v mm, kde se jedná o venkovní průměr hadice, pro kterou je příchytka určena.

P-Clip 20 W1
P-Clip 20 W1 Skupina: Hadicové spony a klemy

Popis: Úchytky jsou určeny pro držení hadic, trubek nebo kabeláže. Pryžová výstelka zachycuje chvění, chrání hadici proti prodření a znemožňuje zranění osoby ostrou hranou.
Technické informace: Materiál: pozinkovaná ocel, výstelka z pryže EPDM,Poznámka: Nejrozšířenějšími úchytkami jsou šíře 15 mm, které se zároveň drží standardně skladem. Šíře úchytek 12 a 20 mm dodáváme pouze na základě poptávky. První sloubec v tabulce (náčrt příchytky s hadicí) uvádí hodnotu v mm, kde se jedná o venkovní průměr hadice, pro kterou je příchytka určena.

Nerez Cobra W4
Nerez Cobra W4 Skupina: Hadicové spony a klemy

Popis: Spony jsou určeny pro hadičky malých průměrů. Sevřením zámku (za pomoci speciálních kleští) se dosáhne utažení místa spoje s minimální velikostí zámku, např. oproti zámku u šnekových spon.
Technické informace: Materiál: nerez ČSN 14 240,Poznámka: Barevné pruhy označují nominální průměry k rychlému rozlišení sousedních rozměrů. V případě nouze lze pro utažení (zacvaknutí) zámku použít i obyčejných štípacích kleští.

Gemi SM - B1
Gemi SM - B1 Skupina: Hadicové spony a klemy

Popis: Spona je hladká po obou stranách pásku, a proto je používaná všude tam, kde jsou trvanlivost a bezpečnost velmi důležité. Citlivé dotažení spony zajišťuje šroub s metrickým závitem. Matice je pevně zalisovaná do čelistí spon a nemůže být ztracena. Tento typ se výhradně používá na upevňování brzdových vzduchových hadic.
Technické informace: Materiál: pásek pozinkovaná ocel, šroub pozinkovaný (Ekvivalent ČSN 11321

Spona WHC1 W1
Spona WHC1 W1 Skupina: Hadicové spony a klemy

Popis: Drátová spona má výhodu oproti šnekové sponě v tom, že 2 dráty s mezerou vedle sebe vedou kolem spirály, kterou lépe objímají a tím vytvářejí větší utahovací plochu v místě spoje. V místě zámku pod šroubem je utažení hadice řešeno dvojitě překříženým drátovým ukončením. Pro nejlepší utahovací schopnosti se však vyrábějí spony s můstkem. Drátovou sponu lze tedy použít na hadice se spirálou i k utažení gumové hadice.
Technické informace: Materiál: pásek a šroub ocel DIN 1.0226,Poznámka: Hlava šroubu má kromě šestihranu 8 mm i drážku pro utažení šroubovákem, šroub je typu M5 a je galvanicky pozinkovaný.

Spona WHC1 W4
Spona WHC1 W4 Skupina: Hadicové spony a klemy

Popis: Drátová spona má výhodu oproti šnekové sponě v tom, že 2 dráty s mezerou vedle sebe vedou kolem spirály, kterou lépe objímají a tím vytvářejí větší utahovací plochu v místě spoje. V místě zámku pod šroubem je utažení hadice řešeno dvojitě překříženým drátovým ukončením. Pro nejlepší utahovací schopnosti se však vyrábějí spony s můstkem. Drátovou sponu lze tedy použít na hadice se spirálou i k utažení gumové hadice.
Technické informace: Materiál: pásek a šroub nerezová ocel AISI 304, DIN 1.4301,Poznámka: Hlava šroubu má kromě šestihranu 8 mm i drážku pro utažení šroubovákem, šroub je typu M5.

Spona WHC2 W1
Spona WHC2 W1 Skupina: Hadicové spony a klemy

Popis: Drátová spona má výhodu oproti šnekové sponě v tom, že 2 dráty s mezerou vedle sebe vedou kolem spirály, kterou lépe objímají a tím vytvářejí větší utahovací plochu v místě spoje. V místě zámku pod šroubem je utažení hadice řešeno dvojitě překříženým drátovým ukončením. Tento typ spony má dva zámky (WHC2) protilehle vůči sobě od 180o. Pro nejlepší utahovací schopnosti se však vyrábějí spony s můstkem. Drátovou sponu lze tedy použít na hadice se spirálou i k utažení gumové hadice.,
Technické informace: ,Poznámka: Hlava šroubu má kromě šestihranu 8 mm i drážku pro utažení šroubovákem, šroub je typu M5 a je galvanicky pozinkovaný.

Spona WHC2 W4
Spona WHC2 W4 Skupina: Hadicové spony a klemy

Popis: Drátová spona má výhodu oproti šnekové sponě v tom, že 2 dráty s mezerou vedle sebe vedou kolem spirály, kterou lépe objímají a tím vytvářejí větší utahovací plochu v místě spoje. V místě zámku pod šroubem je utažení hadice řešeno dvojitě překříženým drátovým ukončením. Tento typ spony má dva zámky (WHC2) protilehle vůči sobě od 180o. Pro nejlepší utahovací schopnosti se však vyrábějí spony s můstkem. Drátovou sponu lze tedy použít na hadice se spirálou i k utažení gumové hadice.
Technické informace: Materiál: pásek a šroub ocel DIN 1.0226,Poznámka: Hlava šroubu má kromě šestihranu 8 mm i drážku pro utažení šroubovákem, šroub je typu M5.

Bandimex
Bandimex Skupina: Hadicové spony a klemy

Popis: Nekonečné pásky BANDIMEX jsou výborným pomocníkem při montážích, opravách, rekonstrukcích zařízení, kde předem není přesně specifikován požadavek na rozměr spony. Rovnoměrné upnutí po celém obvodu a nepatrná konstrukční výška spoje je ideální především při upevnění hadicových koncovek (důležité při manipulaci s hadicemi, navíjení na bubny a protahování stavebními a konstrukčními otvory). Spony se aplikují pomocí speciálních kleští, které sponu utáhnou a zastřihnou na požadovanou délku. Spona se
Technické informace: Materiál: pásek i zámek z korozivzdorné oceli,Poznámka: Další příklady použití systému spon Bandimex: upevnění kabelů, elektrických skříněk, kabelových a trakčních vedení, montáž dopravního a informačního zařízení, reklamích tabulí a poutačů ke sloupcům, stáhnutí opravných pláštů na potrubích, komínech a výfucích, upevnění hadic, koncovek u nízkotlakých a střednětlakých hadic atd.

Bandimex - kleště
Bandimex - kleště Skupina: Hadicové spony a klemy

Popis: Popis a použití: Napínací kleště se šroubovicí
Technické informace: Materiál: pásek i zámek z korozivzdorné oceli

Gemi SX B
Gemi SX B Skupina: Hadicové spony a klemy

Popis: Nekonečné pásky GEMI SXB jsou výborným pomocníkem při montážích, opravách, rekonstrukcích zařízení, kde předem není přesně specifikován požadavek na rozměr spony. Spony se dodávají buď předem připravené na požadovaný průměr hadice, nebo jako montážní sada (páska + zámek), ze které dle lze dle potřeby jednoduchým způsobem zhotovit sponu na požadovaný průměr.
Technické informace: Materiál: pásek z korozivzdorné oceli

Sada Gemi SX B W2 3m/6ks
Sada Gemi SX B W2 3m/6ks Skupina: Hadicové spony a klemy

Popis: Nekonečné pásky GEMI SXB jsou výborným pomocníkem při montážích, opravách, rekonstrukcích zařízení, kde předem není přesně specifikován požadavek na rozměr spony. Spony se dodávají buď předem připravené na požadovaný průměr hadice, nebo jako montážní sada (páska + zámek), ze které dle lze dle potřeby jednoduchým způsobem zhotovit sponu na požadovaný průměr.
Technické informace: Materiál: pásek z korozivzdorné oceli

Ear Clip 1
Ear Clip 1 Skupina: Hadicové spony a klemy

Popis: Deformační spona EAR se výhradně používá na nerozebíratelné hadicové spoje v automobilovém průmyslu. Jedná se o levnou alternativu šnekových spon a k jejich deformaci se používají speciální kleště. Sponu lze utáhnout také méně profesionálním způsobem pomocí štípacích kleští.
Technické informace: Materiál: W1 - chromátovaná ocel,Poznámka: Na přání je možno dodat kleště pod označením EARCLIP, pro dokonalé zamáčknutí spon.

Ear Clip 1 W4
Ear Clip 1 W4 Skupina: Hadicové spony a klemy

Popis: Deformační spona EAR se výhradně používá na nerozebíratelné hadicové spoje v automobilovém průmyslu. Jedná se o levnou alternativu šnekových spon a k jejich deformaci se používají speciální kleště. Sponu lze utáhnout také méně profesionálním způsobem pomocí štípacích kleští.
Technické informace: Materiál: W4 - korozivzdorná ocel AISI 304,Poznámka: Na přání je možno dodat kleště pod označením EARCLIP, pro dokonalé zamáčknutí spon.

Ear Clip 2
Ear Clip 2 Skupina: Hadicové spony a klemy

Popis: Deformační spona EAR se výhradně používá na nerozebíratelné hadicové spoje v automobilovém průmyslu. Jedná se o levnou alternativu šnekových spon a k jejich deformaci se používají speciální kleště. Sponu lze utáhnout také méně profesionálním způsobem pomocí štípacích kleští.
Technické informace: Materiál: W1 - chromátovaná ocel,Poznámka: Na přání je možno dodat kleště pod označením EARCLIP, pro dokonalé zamáčknutí spon.

Ear Clip 2 W4
Ear Clip 2 W4 Skupina: Hadicové spony a klemy

Popis: Deformační spona EAR se výhradně používá na nerozebíratelné hadicové spoje v automobilovém průmyslu. Jedná se o levnou alternativu šnekových spon a k jejich deformaci se používají speciální kleště. Sponu lze utáhnout také méně profesionálním způsobem pomocí štípacích kleští.
Technické informace: Materiál: W4 - korozivzdorná ocel AISI 304,Poznámka: Na přání je možno dodat kleště pod označením EARCLIP, pro dokonalé zamáčknutí spon.

Ear Clip s vnitřmím prstenem
Ear Clip s vnitřmím prstenem Skupina: Hadicové spony a klemy

Popis: Deformační spona EAR se výhradně používá na nerozebíratelné hadicové spoje v automobilovém průmyslu. Jedná se o levnou alternativu šnekových spon a k jejich deformaci se používají speciální kleště. Sponu lze utáhnout také méně profesionálním způsobem pomocí štípacích kleští. Vnitřní prsten zajišťuje obepnutí hadice po celých 360°.
Technické informace: Materiál: W1 - spona: chromátovaná ocel, prsten: korozivzdorná ocel,Poznámka: Na přání je možno dodat kleště pod označením EARCLIP, pro dokonalé zamáčknutí spon.

Ear Clip W4 s vnitřmím prstenem
Ear Clip W4 s vnitřmím prstenem Skupina: Hadicové spony a klemy

Popis: Deformační spona EAR se výhradně používá na nerozebíratelné hadicové spoje v automobilovém průmyslu. Jedná se o levnou alternativu šnekových spon a k jejich deformaci se používají speciální kleště. Sponu lze utáhnout také méně profesionálním způsobem pomocí štípacích kleští. Vnitřní prsten zajišťuje obepnutí hadice po celých 360oC.
Technické informace: Materiál: W4 - spona: korozivzdorná ocel, prsten: korozivzdorná ocel,Poznámka: Na přání je možno dodat kleště pod označením EARCLIP, pro dokonalé zamáčknutí spon.

AQUA přípojka MS AG
AQUA přípojka MS AG Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Hadicový adaptér s vnitřním a vnějším závitem. Spojením dvou adaptérů AG a IG se stejným závitem vznikne hadicová spojka nebo redukce. Adaptér je možno také použít jako pevné hadicové připojení na závit dle tabulky.
Technické informace: Materiál: MS - mosaz,Doplňkový parametr: Hadicový trn s vnějším závitem bez šestihranu,Poznámka: K upínání doporučujeme spony GEMI nebo GBS

AQUA přípojka MS IG
AQUA přípojka MS IG Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Hadicový adaptér s vnitřním a vnějším závitem. Spojením dvou adaptérů AG a IG se stejným závitem vznikne hadicová spojka nebo redukce. Adaptér je možno také použít jako pevné hadicové připojení na závit dle tabulky.
Technické informace: Materiál: MS - mosaz,Doplňkový parametr: Hadicový trn s vnějším závitem bez šestihranu,Poznámka: K upínání doporučujeme spony GEMI nebo GBS

Pneumatik AG
Pneumatik AG Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Šroubení s vnitřním závitem pro připojování tlakových hadice určené pro veškeré rozvody tlakového vzduchu, připojování tlakových hadice určené pro veškeré rozvody tlakového vzduchu, připojování pneu nářadí, pneumatické ovládání atd. zajištěno kónusem po úhlem 37o
Technické informace: Materiál: MS - mosaz,Poznámka: Převlečná matice a nátrubek pro matici se prodávají samostatně! Převlečná matice je kompatibilní s trnem pouze v případě, že označení matice je shodné s prvními dvěma čísly číselného označení hadicového trnu (např. ST186M - U18M).

Pneumatik IG
Pneumatik IG Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Šroubení s vnitřním závitem pro připojování tlakových hadice určené pro veškeré rozvody tlakového vzduchu, připojování tlakových hadice určené pro veškeré rozvody tlakového vzduchu, připojování pneu nářadí, pneumatické ovládání atd. zajištěno kónusem po úhlem 37o
Technické informace: Materiál: MS - mosaz,Poznámka: Převlečná matice a nátrubek pro matici se prodávají samostatně! Převlečná matice je kompatibilní s trnem pouze v případě, že označení matice je shodné s prvními dvěma čísly číselného označení hadicového trnu (např. ST186M - U18M).

Pneumatik Matka
Pneumatik Matka Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Šroubení s vnitřním závitem pro připojování tlakových hadice určené pro veškeré rozvody tlakového vzduchu, připojování tlakových hadice určené pro veškeré rozvody tlakového vzduchu, připojování pneu nářadí, pneumatické ovládání atd. zajištěno kónusem po úhlem 37o
Technické informace: Materiál: MS - mosaz,Poznámka: Převlečná matice a nátrubek pro matici se prodávají samostatně! Převlečná matice je kompatibilní s trnem pouze v případě, že označení matice je shodné s prvními dvěma čísly číselného označení hadicového trnu (např. ST186M - U18M).

Kónus přípojka Matka
Kónus přípojka Matka Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Šroubení pro připojování tlakových hadic, zejména určené pro tlakový vzduch, tlakovou vodu, stavební kompresory, pneumatické nářadí atd. Rd závit použitý u některých provedení má delší životnost při práci v náročných podmínkách a je méně náchylný k mechanickému poškození nebo zadření než standardně používaní G
Technické informace: Těsnění: O - kroužek,Materiál: Zinkovaná ocel,Poznámka: Šroubení odpovídá normě DIN 20 033

Kónus přípojka trn
Kónus přípojka trn Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Šroubení pro připojování tlakových hadic, zejména určené pro tlakový vzduch, tlakovou vodu, stavební kompresory, pneumatické nářadí atd. Rd závit použitý u některých provedení má delší životnost při práci v náročných podmínkách a je méně náchylný k mechanickému poškození nebo zadření než standardně používaní G
Technické informace: Materiál: Zinkovaná ocel,Poznámka: Šroubení odpovídá normě DIN 20 033

Drintex - EPDM těsnění
Drintex - EPDM těsnění Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Nerezové šourbení pro připojování hadic zejména v potravinářském, chemickém a farmaceutickém průmyslu. Konstrukce šroubení a geometrie zaručuje snadnou čistitelnost a zamezuje usazování produktů, růstu bakterií atd.
Technické informace: Těsnění: EPDM,Poznámka: Na požádání možno dodat koncovku DRINTEX zalisovanou nerezovou objímkou.

Drintex - NBR těsnění
Drintex - NBR těsnění Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Nerezové šourbení pro připojování hadic zejména v potravinářském, chemickém a farmaceutickém průmyslu. Konstrukce šroubení a geometrie zaručuje snadnou čistitelnost a zamezuje usazování produktů, růstu bakterií atd.
Technické informace: Těsnění: NBR,Poznámka: Na požádání možno dodat koncovku DRINTEX zalisovanou nerezovou objímkou.

Drintex AG
Drintex AG Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Nerezové šourbení pro připojování hadic zejména v potravinářském, chemickém a farmaceutickém průmyslu. Konstrukce šroubení a geometrie zaručuje snadnou čistitelnost a zamezuje usazování produktů, růstu bakterií atd.
Technické informace: Těsnění: Buna - BU, Silikon - SI, PTFE - TE, Viton - VI,Materiál: Nerezová ocel AISI 316 (DIN 1.4401),Poznámka: Na požádání možno dodat koncovku DRINTEX zalisovanou nerezovou objímkou.

Drintex AG trn 2817
Drintex AG trn 2817 Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Nerezové šourbení pro připojování hadic zejména v potravinářském, chemickém a farmaceutickém průmyslu. Konstrukce šroubení a geometrie zaručuje snadnou čistitelnost a zamezuje usazování produktů, růstu bakterií atd.
Technické informace: Těsnění: Buna - BU, Silikon - SI, PTFE - TE, Viton - VI,Materiál: Nerezová ocel AISI 316 (DIN 1.4401),Poznámka: Na požádání možno dodat koncovku DRINTEX zalisovanou nerezovou objímkou.

Drintex Cap MB
Drintex Cap MB Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Nerezové šourbení pro připojování hadic zejména v potravinářském, chemickém a farmaceutickém průmyslu. Konstrukce šroubení a geometrie zaručuje snadnou čistitelnost a zamezuje usazování produktů, růstu bakterií atd.
Technické informace: Těsnění: Buna - BU, Silikon - SI, PTFE - TE, Viton - VI,Materiál: Nerezová ocel AISI 316 (DIN 1.4401),Poznámka: Na požádání možno dodat koncovku DRINTEX zalisovanou nerezovou objímkou.

Drintex IG
Drintex IG Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Nerezové šourbení pro připojování hadic zejména v potravinářském, chemickém a farmaceutickém průmyslu. Konstrukce šroubení a geometrie zaručuje snadnou čistitelnost a zamezuje usazování produktů, růstu bakterií atd.
Technické informace: Těsnění: Buna - BU, Silikon - SI, PTFE - TE, Viton - VI,Materiál: Nerezová ocel AISI 316 (DIN 1.4401),Poznámka: Na požádání možno dodat koncovku DRINTEX zalisovanou nerezovou objímkou.

Drintex IG trn 2817
Drintex IG trn 2817 Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Nerezové šourbení pro připojování hadic zejména v potravinářském, chemickém a farmaceutickém průmyslu. Konstrukce šroubení a geometrie zaručuje snadnou čistitelnost a zamezuje usazování produktů, růstu bakterií atd.
Technické informace: Těsnění: Buna - BU, Silikon - SI, PTFE - TE, Viton - VI,Materiál: Nerezová ocel AISI 316 (DIN 1.4401),Poznámka: Na požádání možno dodat koncovku DRINTEX zalisovanou nerezovou objímkou.

Drintex Matka
Drintex Matka Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Nerezové šourbení pro připojování hadic zejména v potravinářském, chemickém a farmaceutickém průmyslu. Konstrukce šroubení a geometrie zaručuje snadnou čistitelnost a zamezuje usazování produktů, růstu bakterií atd.
Technické informace: Těsnění: Buna - BU, Silikon - SI, PTFE - TE, Viton - VI,Materiál: Nerezová ocel AISI 316 (DIN 1.4401),Poznámka: Na požádání možno dodat koncovku DRINTEX zalisovanou nerezovou objímkou.

Hadicový trn AG DIN 2817 MS
Hadicový trn AG DIN 2817 MS  Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Šroubení s vnějším a vnitřním závitem pro připojování tlakových a sacích hadic pomocí upevňovacích klem CLAMPS viz sekce
Technické informace: Těsnění: Vulkollan - VU (Mosaz),Materiál: MS - mosaz,Poznámka: Pokyny pro připevnění hadic dle DIN 2826: 1. Seřízněte hadici v kolmém směru k ose a nasaďte ji na trn. Mezi pojistným kroužkem a koncem hadice ponechejte mezeru (trn před montáží odmastit). 2. Obě poloviny svorky nasaďte na hadici a do drážky na spojce a přitiskněte k sobě. 3. Stejnoměrně dotahujte 4 imbusové šrouby do kříže.

Hadicový trn AG DIN 2817 SS
Hadicový trn AG DIN 2817 SS Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Šroubení s vnějším a vnitřním závitem pro připojování tlakových a sacích hadic pomocí upevňovacích klem CLAMPS viz sekce
Technické informace: Těsnění: Teflon - TE,Materiál: SS - nerez,Poznámka: Pokyny pro připevnění hadic dle DIN 2826: 1. Seřízněte hadici v kolmém směru k ose a nasaďte ji na trn. Mezi pojistným kroužkem a koncem hadice ponechejte mezeru (trn před montáží odmastit). 2. Obě poloviny svorky nasaďte na hadici a do drážky na spojce a přitiskněte k sobě. 3. Stejnoměrně dotahujte 4 imbusové šrouby do kříže.

Hadicový trn AG MS
Hadicový trn AG MS Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Šroubení s vnějším a vnitřním závitem pro připojování tlakových a sacích hadic určené pro veškeré průmyslové aplikace a média - možnost volby ze 3 materiálů. trn do hadice je možno upevňovat hadicovými sponmi SX,
Technické informace: Těsnění: Vulkollan - VU (Mosaz),Materiál: MS - mosaz,Poznámka: Pokyny pro připevnění hadic dle DIN 2826: 1. Seřízněte hadici v kolmém směru k ose a nasaďte ji na trn. Mezi pojistným kroužkem a koncem hadice ponechejte mezeru (trn před montáží odmastit). 2. Obě poloviny svorky nasaďte na hadici a do drážky na spojce a přitiskněte k sobě. 3. Stejnoměrně dotahujte 4 imbusové šrouby do kříže.

Hadicový trn AG MS Industry
Hadicový trn AG MS Industry Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Šroubení s vnějším a vnitřním závitem pro připojování tlakových a sacích hadic určené pro veškeré průmyslové aplikace a média - možnost volby ze 3 materiálů. trn do hadice je možno upevňovat hadicovými sponmi SX,
Technické informace: Těsnění: Vulkollan - VU (Mosaz),Materiál: MS - mosaz,Poznámka: Pokyny pro připevnění hadic dle DIN 2826: 1. Seřízněte hadici v kolmém směru k ose a nasaďte ji na trn. Mezi pojistným kroužkem a koncem hadice ponechejte mezeru (trn před montáží odmastit). 2. Obě poloviny svorky nasaďte na hadici a do drážky na spojce a přitiskněte k sobě. 3. Stejnoměrně dotahujte 4 imbusové šrouby do kříže.

Hadicový trn AG SS
Hadicový trn AG SS Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Šroubení s vnějším a vnitřním závitem pro připojování tlakových a sacích hadic určené pro veškeré průmyslové aplikace a média - možnost volby ze 3 materiálů. trn do hadice je možno upevňovat hadicovými sponmi SX,
Technické informace: Těsnění: Teflon - TE,Materiál: SS - nerez,Poznámka: Pokyny pro připevnění hadic dle DIN 2826: 1. Seřízněte hadici v kolmém směru k ose a nasaďte ji na trn. Mezi pojistným kroužkem a koncem hadice ponechejte mezeru (trn před montáží odmastit). 2. Obě poloviny svorky nasaďte na hadici a do drážky na spojce a přitiskněte k sobě. 3. Stejnoměrně dotahujte 4 imbusové šrouby do kříže.

Hadicový trn IG DIN 2817 MS
Hadicový trn IG DIN 2817 MS Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Šroubení s vnějším a vnitřním závitem pro připojování tlakových a sacích hadic pomocí upevňovacích klem CLAMPS viz sekce
Technické informace: Těsnění: Vulkollan - VU (Mosaz),Materiál: MS - mosaz,Poznámka: Pokyny pro připevnění hadic dle DIN 2826: 1. Seřízněte hadici v kolmém směru k ose a nasaďte ji na trn. Mezi pojistným kroužkem a koncem hadice ponechejte mezeru (trn před montáží odmastit). 2. Obě poloviny svorky nasaďte na hadici a do drážky na spojce a přitiskněte k sobě. 3. Stejnoměrně dotahujte 4 imbusové šrouby do kříže.

Hadicový trn IG DIN 2817 SS
Hadicový trn IG DIN 2817 SS Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Šroubení s vnějším a vnitřním závitem pro připojování tlakových a sacích hadic pomocí upevňovacích klem CLAMPS viz sekce
Technické informace: Těsnění: Teflon - TE,Materiál: SS - nerez,Poznámka: Pokyny pro připevnění hadic dle DIN 2826: 1. Seřízněte hadici v kolmém směru k ose a nasaďte ji na trn. Mezi pojistným kroužkem a koncem hadice ponechejte mezeru (trn před montáží odmastit). 2. Obě poloviny svorky nasaďte na hadici a do drážky na spojce a přitiskněte k sobě. 3. Stejnoměrně dotahujte 4 imbusové šrouby do kříže.

Hadicový trn IG MS
Hadicový trn IG MS Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Šroubení s vnějším a vnitřním závitem pro připojování tlakových a sacích hadic určené pro veškeré průmyslové aplikace a média - možnost volby ze 3 materiálů. trn do hadice je možno upevňovat hadicovými sponmi SX,
Technické informace: Těsnění: Vulkollan - VU (Mosaz),Materiál: MS - mosaz,Poznámka: Pokyny pro připevnění hadic dle DIN 2826: 1. Seřízněte hadici v kolmém směru k ose a nasaďte ji na trn. Mezi pojistným kroužkem a koncem hadice ponechejte mezeru (trn před montáží odmastit). 2. Obě poloviny svorky nasaďte na hadici a do drážky na spojce a přitiskněte k sobě. 3. Stejnoměrně dotahujte 4 imbusové šrouby do kříže.

Kombiloc Steam AG MS 2826
Kombiloc Steam AG MS 2826 Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Těžké velmi robustní šroubení s vnitřním závitem z oceli nebo mosazi včetně hadicových svorek z lisované mosazi. Pro použití na sytou páru do 210oC, eventuelně horkou vodu do +120oC do pracovní tlaku 18 bar. Šroubení s vnitřním závitem je dvojdílné, otočné, převlečná matice s přímým plochým čelem a těsnícím kroužkem Frenzelit Novatec Speciál.
Technické informace: Těsnění: Franzelit Novatec Special,Materiál: MS - mosaz,Poznámka: Pokyny pro připevnění hadic dle DIN 2826: 1. Seřízněte hadici v kolmém směru k ose a nasaďte ji na trn. Mezi pojistným kroužkem a koncem hadice ponechejte mezeru (trn před montáží odmastit). 2. Obě poloviny svorky nasaďte na hadici a do drážky na spojce a

Kombiloc Steam AG ST 2826
Kombiloc Steam AG ST 2826 Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Těžké velmi robustní šroubení s vnitřním závitem z oceli nebo mosazi včetně hadicových svorek z lisované mosazi. Pro použití na sytou páru do 210oC, eventuelně horkou vodu do +120oC do pracovní tlaku 18 bar. Šroubení s vnitřním závitem je dvojdílné, otočné, převlečná matice s přímým plochým čelem a těsnícím kroužkem Frenzelit Novatec Speciál.
Technické informace: Těsnění: Franzelit Novatec Special,Materiál: MS - mosaz,Poznámka: Pokyny pro připevnění hadic dle DIN 2826: 1. Seřízněte hadici v kolmém směru k ose a nasaďte ji na trn. Mezi pojistným kroužkem a koncem hadice ponechejte mezeru (trn před montáží odmastit). 2. Obě poloviny svorky nasaďte na hadici a do drážky na spojce a

Kombiloc Steam IG MS 2826
Kombiloc Steam IG MS 2826 Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Těžké velmi robustní šroubení s vnitřním závitem z oceli nebo mosazi včetně hadicových svorek z lisované mosazi. Pro použití na sytou páru do 210oC, eventuelně horkou vodu do +120oC do pracovní tlaku 18 bar. Šroubení s vnitřním závitem je dvojdílné, otočné, převlečná matice s přímým plochým čelem a těsnícím kroužkem Frenzelit Novatec Speciál.
Technické informace: Těsnění: Franzelit Novatec Special,Materiál: MS - mosaz,Poznámka: Pokyny pro připevnění hadic dle DIN 2826: 1. Seřízněte hadici v kolmém směru k ose a nasaďte ji na trn. Mezi pojistným kroužkem a koncem hadice ponechejte mezeru (trn před montáží odmastit). 2. Obě poloviny svorky nasaďte na hadici a do drážky na spojce a

Kombiloc Steam IG ST 2826
Kombiloc Steam IG ST 2826 Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Těžké velmi robustní šroubení s vnitřním závitem z oceli nebo mosazi včetně hadicových svorek z lisované mosazi. Pro použití na sytou páru do 210oC, eventuelně horkou vodu do +120oC do pracovní tlaku 18 bar. Šroubení s vnitřním závitem je dvojdílné, otočné, převlečná matice s přímým plochým čelem a těsnícím kroužkem Frenzelit Novatec Speciál.
Technické informace: Těsnění: Franzelit Novatec Special,Materiál: MS - mosaz,Poznámka: Pokyny pro připevnění hadic dle DIN 2826: 1. Seřízněte hadici v kolmém směru k ose a nasaďte ji na trn. Mezi pojistným kroužkem a koncem hadice ponechejte mezeru (trn před montáží odmastit). 2. Obě poloviny svorky nasaďte na hadici a do drážky na spojce a

Těsnění Steam IG 2826
Těsnění Steam IG 2826Skupina: Hadicové šroubení

Popis:
Technické informace: Materiál: Franzelit Novatec Special

Šroubení fekální DN 110
Šroubení fekální DN 110 Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Šroubení pro sací hadice v zemědělství a požární technice, standardní provedení pro plastové a pryžové savice DN 110.
Technické informace: Těsnění: Ploché pryžové těsnění,Materiál: Hliníková slitina,Poznámka: K upínání doporučujeme spony GBS, pásky BANDIMEX.

Hrdlo spojky úhlové L
Hrdlo spojky úhlové L Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Mosazný výkovek pro vzduchové a hydrauliké šroubení
Technické informace: Materiál: Mosazný výkovek MS 58

Hrdlo spojky úhlové T
Hrdlo spojky úhlové T Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Mosazný výkovek pro vzduchové a hydrauliké šroubení
Technické informace: Mosazný výkovek MS 58

Šroubení L 1xIG / 1xAG
Šroubení L 1xIG / 1xAG Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Univerzální spojky pro vzduch a vodu
Technické informace: Materiál: Mosazný výkovek MS 58

Šroubení L 2xAG
Šroubení L 2xAG Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Univerzální spojky pro vzduch a vodu
Technické informace: Materiál: Mosazný výkovek MS 58

Šroubení L 2xIG
Šroubení L 2xIG Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Univerzální spojky pro vzduch a vodu
Technické informace: Materiál: Mosazný výkovek MS 58

Šroubení T 2xIG / 1xAG
Šroubení T 2xIG / 1xAG Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Univerzální spojky pro vzduch a vodu
Technické informace: Materiál: Mosazný výkovek MS 58

Šroubení T 3xAG
Šroubení T 3xAG Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Univerzální spojky pro vzduch a vodu
Technické informace: Materiál: Mosazný výkovek MS 58

Šroubení T 3xIG
Šroubení T 3xIG Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Popis a použití: Univerzální spojky pro vzduch a vodu
Technické informace: Materiál: Mosazný výkovek MS 58

Šroubení Y 1xAG, 2xIG
Šroubení Y 1xAG, 2xIG Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Univerzální spojky pro vzduch a vodu
Technické informace: Materiál: Mosazný výkovek MS 58

Šroubení Y 3xIG
Šroubení Y 3xIG Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Univerzální spojky pro vzduch a vodu
Technické informace: Mosazný výkovek MS 58

Zátka G
Zátka G Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Zátky pro uzavření se šroubují do tělesa a pro vysoké tlaky a úplné doje zapotřebí použit hliníkových nebo měděných podložek.
Technické informace: Materiál: Niklovaná ocel

Zátka G na imbus
Zátka G na imbus Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Zátky pro uzavření se šroubují do tělesa a pro vysoké tlaky a úplné doje zapotřebí použit hliníkových nebo měděných podložek.
Technické informace: Těsnění:

Zátka metrická
Zátka metrická Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Zátky pro uzavření se šroubují do tělesa a pro vysoké tlaky a úplné doje zapotřebí použit hliníkových nebo měděných podložek.
Technické informace: Materiál: Niklovaná ocel

Příruba 10-16 trn
Příruba 10-16 trn Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Pevná příruba s hadicovým trnemPříruby s hadicovým nátrubkem určené k armování na pryžové i plastové hadice. Upevnění do hadice doporučujeme provádět sponami GBS, HERKULES nebo stahovací páskou BANDIMEX.
Technické informace: -Materiál: Pozinkovaná ocel,Doplňkový parametr: Ocelová pevná příruba PN10/16 s hadicovým trnem ,Poznámka: Na přání zákazníka možno dodat s polypropylénovým i hliníkovým toulcem. Bližší informace o ozměrech přírub u jmenovitých průměrů nad DN 200 na základě poptávky.

Příruba 10-16 trn 2817
Příruba 10-16 trn 2817 Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Pevná příruba s hadicovým trnem dle DIN 2817,Příruby s hadicovým nátrubkem určené k armování parních hadic. K profesionálnímu upevnění hadice používáme upínací klemy CLAMPS 2817, které najdete v sekci
Technické informace: -Materiál: Pozinkovaná ocel,Doplňkový parametr: Ocelová pevná příruba PN10/16 s hadicovým trnem ,Poznámka: Na přání zákazníka možno dodat s polypropylénovým i hliníkovým toulcem. Bližší informace o ozměrech přírub u jmenovitých průměrů nad DN 200 na základě poptávky.

Příruba 10-16 trn 2826
Příruba 10-16 trn 2826 Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Pevná příruba s hadicovým trnem dle DIN 2826,Příruby s hadicovým nátrubkem určené k armování parních hadic. K profesionálnímu upevnění hadice používáme upínací klemy CLAMPS 2826, které najdete v sekci
Technické informace: -Materiál: Pozinkovaná ocel,Doplňkový parametr: Ocelová pevná příruba PN10/16 s hadicovým trnem ,Poznámka: Na přání zákazníka možno dodat s polypropylénovým i hliníkovým toulcem. Bližší informace o ozměrech přírub u jmenovitých průměrů nad DN 200 na základě poptávky.

Příruba 10/16 IG šroubení
Příruba 10/16 IG šroubení Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Pevná příruba s vnitřním závitem
Technické informace: Materiál: Pozinkovaná ocel,Doplňkový parametr: Ocelová pevná příruba PN10/16 s vnitřním závitem

Příruba 150 trn
Příruba 150 trn Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Pevná příruba s hadicovým trnem,Příruby s hadicovým nátrubkem určené k armování na pryžové i plastové hadice. Upevnění do hadice doporučujeme provádět sponami GBS, HERKULES nebo stahovací páskou BANDIMEX.
Technické informace: Materiál: Pozinkovaná ocel,Doplňkový parametr: Ocelová pevná příruba ASA150 s hadicovým trnem ,Poznámka: Na přání zákazníka možno dodat s polypropylénovým i hliníkovým toulcem. Bližší informace o ozměrech přírub u jmenovitých průměrů nad DN 200 na základě poptávky.

Příruba 150 trn 2817
Příruba 150 trn 2817 Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Pevná příruba s hadicovým trnem dle DIN 2817Příruby s hadicovým nátrubkem určené k armování parních hadic. K profesionálnímu upevnění hadice používáme upínací klemy CLAMPS 2817, které najdete v sekci
Technické informace: Materiál: Pozinkovaná ocel,Doplňkový parametr: Ocelová pevná příruba ASA150 s had. trnem DIN2817,Poznámka: Pokyny pro připevnění hadic dle DIN 2826: 1. Seřízněte hadici v kolmém směru k ose a nasaďte ji na trn. Mezi pojistným kroužkem a koncem hadice ponechejte mezeru (trn před montáží odmastit). 2. Obě poloviny svorky nasaďte na hadici do drážky na spojce a přitiskněte k sobě. 3. Stejnoměrně dotahujte šrouby do kříže!

Příruba 150 trn 2826
Příruba 150 trn 2826 Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Pevná příruba s hadicovým trnem dle DIN 2826,Příruby s hadicovým nátrubkem určené k armování parních hadic. K profesionálnímu upevnění hadice používáme upínací klemy CLAMPS 2826, které najdete v sekci
Technické informace: Materiál: Pozinkovaná ocel,Doplňkový parametr: Ocelová pevná příruba ASA150 s had. trnem DIN2826,Poznámka: Pokyny pro připevnění hadic dle DIN 2826: 1. Seřízněte hadici v kolmém směru k ose a nasaďte ji na trn. Mezi pojistným kroužkem a koncem hadice ponechejte mezeru (trn před montáží odmastit). 2. Obě poloviny svorky nasaďte na hadici do drážky na spojce a přitiskněte k sobě. 3. Stejnoměrně dotahujte šrouby do kříže!

Příruba 25-40 trn 2817
Příruba 25-40 trn 2817 Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Pevná příruba s hadicovým trnem dle DIN 2817,Příruby s hadicovým nátrubkem určené k armování parních hadic. K profesionálnímu upevnění hadice používáme upínací klemy CLAMPS 2817, které najdete v sekci
Technické informace: Materiál: Pozinkovaná ocel,Doplňkový parametr: Ocelová pevná příruba PN25/40 s had. trnem DIN2817,Poznámka: Pokyny pro připevnění hadic dle DIN 2826: 1. Seřízněte hadici v kolmém směru k ose a nasaďte ji na trn. Mezi pojistným kroužkem a koncem hadice ponechejte mezeru (trn před montáží odmastit). 2. Obě poloviny svorky nasaďte na hadici do drážky na spojce a přitiskněte k sobě. 3. Stejnoměrně dotahujte šrouby do kříže!

Příruba 25-40 trn 2826
Příruba 25-40 trn 2826 Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Pevná příruba s hadicovým trnem dle DIN 2826.Příruby s hadicovým nátrubkem určené k armování parních hadic. K profesionálnímu upevnění hadice používáme upínací klemy CLAMPS 2826, které najdete v sekci
Technické informace: Materiál: Pozinkovaná ocel,Doplňkový parametr: Ocelová pevná příruba PN25/40 s had. trnem DIN2826,Poznámka: Pokyny pro připevnění hadic dle DIN 2826: 1. Seřízněte hadici v kolmém směru k ose a nasaďte ji na trn. Mezi pojistným kroužkem a koncem hadice ponechejte mezeru (trn před montáží odmastit). 2. Obě poloviny svorky nasaďte na hadici do drážky na spojce a přitiskněte k sobě. 3. Stejnoměrně dotahujte šrouby do kříže!

Příruba 300 trn 2826
Příruba 300 trn 2826 Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Pevná příruba s hadicovým trnem dle DIN 2826.Příruby s hadicovým nátrubkem určené k armování parních hadic. K profesionálnímu upevnění hadice používáme upínací klemy CLAMPS 2826, které najdete v sekci
Technické informace: Materiál: Pozinkovaná ocel.Doplňkový parametr: Ocelová pevná příruba ASA300 s had. trnem DIN2826.Poznámka: Pokyny pro připevnění hadic dle DIN 2826: 1. Seřízněte hadici v kolmém směru k ose a nasaďte ji na trn. Mezi pojistným kroužkem a koncem hadice ponechejte mezeru (trn před montáží odmastit). 2. Obě poloviny svorky nasaďte na hadici do drážky na spojce a přitiskněte k sobě. 3. Stejnoměrně dotahujte šrouby do kříže!

Příruba S10-16 trn
Příruba S10-16 trn Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Pevná příruba s hadicovým trnem.Příruby s hadicovým nátrubkem určené k armování na pryžové i plastové hadice. Upevnění do hadice doporučujeme provádět sponami GBS, HERKULES nebo stahovací páskou BANDIMEX.
Technické informace: Materiál: Nerezová ocel.Doplňkový parametr: Nerezová pevná příruba PN10/16 s hadicovým trnem.Poznámka: Na přání zákazníka možno dodat s polypropylénovým i hliníkovým toulcem. Bližší informace o ozměrech přírub u jmenovitých průměrů nad DN 200 na základě poptávky.

Příruba S10-16 trn 2817
Příruba S10-16 trn 2817 Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Pevná příruba s hadicovým trnem dle DIN 2817.Příruby s hadicovým nátrubkem určené k armování parních hadic. K profesionálnímu upevnění hadice používáme upínací klemy CLAMPS 2817, které najdete v sekci
Technické informace: Materiál: Nerezová ocel.Doplňkový parametr: Nerezová pevná příruba PN10/16 s hadicovým trnem.Poznámka: Na přání zákazníka možno dodat s polypropylénovým i hliníkovým toulcem. Bližší informace o ozměrech přírub u jmenovitých průměrů nad DN 200 na základě poptávky.

Příruba S10-16 trn 2826
Příruba S10-16 trn 2826 Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Pevná příruba s hadicovým trnem dle DIN 2826.Příruby s hadicovým nátrubkem určené k armování parních hadic. K profesionálnímu upevnění hadice používáme upínací klemy CLAMPS 2826, které najdete v sekci
Technické informace: Materiál: Nerezová ocel.Doplňkový parametr: Nerezová pevná příruba PN10/16 s hadicovým trnem.Poznámka: Na přání zákazníka možno dodat s polypropylénovým i hliníkovým toulcem. Bližší informace o ozměrech přírub u jmenovitých průměrů nad DN 200 na základě poptávky.

Příruba S150 trn
Příruba S150 trn Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Pevná příruba s hadicovým trnem.Příruby s hadicovým nátrubkem určené k armování na pryžové i plastové hadice. Upevnění do hadice doporučujeme provádět sponami GBS, HERKULES nebo stahovací páskou BANDIMEX.
Technické informace: Materiál: Nerezová ocel.Doplňkový parametr: Nerezová pevná příruba PN10/16 s hadicovým trnem.Poznámka: Na přání zákazníka možno dodat s polypropylénovým i hliníkovým toulcem. Bližší informace o ozměrech přírub u jmenovitých průměrů nad DN 200 na základě poptávky.

Příruba S150 trn 2817
Příruba S150 trn 2817 Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Pevná příruba s hadicovým trnem dle DIN 2817.Příruby s hadicovým nátrubkem určené k armování parních hadic. K profesionálnímu upevnění hadice používáme upínací klemy CLAMPS 2817, které najdete v sekci
Technické informace: Materiál: Nerezová ocel.Doplňkový parametr: Nerezová pevná příruba ASA150 s had. trnem DIN2817.Poznámka: Pokyny pro připevnění hadic dle DIN 2826: 1. Seřízněte hadici v kolmém směru k ose a nasaďte ji na trn. Mezi pojistným kroužkem a koncem hadice ponechejte mezeru (trn před montáží odmastit). 2. Obě poloviny svorky nasaďte na hadici do drážky na spojce a přitiskněte k sobě. 3. Stejnoměrně dotahujte šrouby do kříže!

Příruba S25-40 trn 2817
Příruba S25-40 trn 2817 Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Pevná příruba s hadicovým trnem dle DIN 2817.Příruby s hadicovým nátrubkem určené k armování parních hadic. K profesionálnímu upevnění hadice používáme upínací klemy CLAMPS 2817, které najdete v sekci
Technické informace: Materiál: Nerezová ocel.Doplňkový parametr: Nerezová pevná příruba PN10/16 s trnem DIN2817.Poznámka: Pokyny pro připevnění hadic dle DIN 2826: 1. Seřízněte hadici v kolmém směru k ose a nasaďte ji na trn. Mezi pojistným kroužkem a koncem hadice ponechejte mezeru (trn před montáží odmastit). 2. Obě poloviny svorky nasaďte na hadici do drážky na spojce a přitiskněte k sobě. 3. Stejnoměrně dotahujte šrouby do kříže!

Příruba S25-40 trn 2826
Příruba S25-40 trn 2826 Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Pevná příruba s hadicovým trnem dle DIN 2826.Příruby s hadicovým nátrubkem určené k armování parních hadic. K profesionálnímu upevnění hadice používáme upínací klemy CLAMPS 2826, které najdete v sekci
Technické informace: Materiál: Nerezová ocel.Doplňkový parametr: Nerezová pevná příruba PN125/40 s had. trnem DIN2826.Poznámka: Pokyny pro připevnění hadic dle DIN 2826: 1. Seřízněte hadici v kolmém směru k ose a nasaďte ji na trn. Mezi pojistným kroužkem a koncem hadice ponechejte mezeru (trn před montáží odmastit). 2. Obě poloviny svorky nasaďte na hadici do drážky na spojce a přitiskněte k sobě. 3. Stejnoměrně dotahujte šrouby do kříže!

Příruba V 10-16 S trn 2817
Příruba V 10-16 S trn 2817 Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Otočná příruba s hadicovým trnem dle DIN 2753.Příruby s hadicovým nátrubkem určené k armování pryžových hadic. K profesionálnímu upevnění hadice používáme upínací klemy CLAMPS 2817, které najdete v sekci
Technické informace: Materiál: Pozinkovaná ocel + nerez trn,Doplňkový parametr: Ocelová otočná přír. PN10/16 s nerez. trnem DIN2817,Poznámka: Pokyny pro připevnění hadic dle DIN 2826: 1. Seřízněte hadici v kolmém směru k ose a nasaďte ji na trn. Mezi pojistným kroužkem a koncem hadice ponechejte mezeru (trn před montáží odmastit). 2. Obě poloviny svorky nasaďte na hadici do drážky na spojce a přitiskněte k sobě. 3. Stejnoměrně dotahujte šrouby do kříže!

Příruba V 10-16 S trn 2826
Příruba V 10-16 S trn 2826 Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Otočná příruba s hadicovým trnem dle DIN 2826,Příruby s hadicovým nátrubkem určené k armování parních hadic. K profesionálnímu upevnění hadice používáme upínací klemy CLAMPS 2826, které najdete v sekci
Technické informace: Materiál: Pozinkovaná ocel + nerez trn,Doplňkový parametr: Ocelová otočná přír. PN10/16 s nerez. trnem DIN2817,Poznámka: Pokyny pro připevnění hadic dle DIN 2826: 1. Seřízněte hadici v kolmém směru k ose a nasaďte ji na trn. Mezi pojistným kroužkem a koncem hadice ponechejte mezeru (trn před montáží odmastit). 2. Obě poloviny svorky nasaďte na hadici do drážky na spojce a přitiskněte k sobě. 3. Stejnoměrně dotahujte šrouby do kříže!

Příruba V 10-16 trn
Příruba V 10-16 trn Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Otočná příruba s hadicovým trnem.Příruby s hadicovým nátrubkem určené k armování na pryžové i plastové hadice. Upevnění do hadice doporučujeme provádět sponami GBS, HERKULES nebo stahovací páskou BANDIMEX.
Technické informace: Materiál: Pozinkovaná ocel,Doplňkový parametr: Ocelová otočná příruba PN10/16 s hadicovým trnem .Poznámka: Na přání zákazníka možno dodat s polypropylénovým i hliníkovým toulcem. Bližší informace o ozměrech přírub u jmenovitých průměrů nad DN 200 na základě poptávky.

Příruba V 10-16 trn 2817
Příruba V 10-16 trn 2817 Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Otočná příruba s hadicovým trnem dle DIN 2741,Příruby s hadicovým nátrubkem určené k armování pryžových hadic. K profesionálnímu upevnění hadice používáme upínací klemy CLAMPS 2817, které najdete v sekci
Technické informace: Materiál: Pozinkovaná ocel.Doplňkový parametr: Ocelová pevná příruba ASA300 s had. trnem DIN2826.Poznámka: Pokyny pro připevnění hadic dle DIN 2826: 1. Seřízněte hadici v kolmém směru k ose a nasaďte ji na trn. Mezi pojistným kroužkem a koncem hadice ponechejte mezeru (trn před montáží odmastit). 2. Obě poloviny svorky nasaďte na hadici do drážky na spojce a přitiskněte k sobě. 3. Stejnoměrně dotahujte šrouby do kříže!

Příruba V 10-16 trn 2826
Příruba V 10-16 trn 2826 Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Otočná příruba s hadicovým trnem dle DIN 2826.Příruby s hadicovým nátrubkem určené k armování parních hadic. K profesionálnímu upevnění hadice používáme upínací klemy CLAMPS 2826, které najdete v sekci
Technické informace: Materiál: Pozinkovaná ocel,Doplňkový parametr: Ocelová otočná příruba PN 10/16 s had. trnem DIN2826.Poznámka: Pokyny pro připevnění hadic dle DIN 2826: 1. Seřízněte hadici v kolmém směru k ose a nasaďte ji na trn. Mezi pojistným kroužkem a koncem hadice ponechejte mezeru (trn před montáží odmastit). 2. Obě poloviny svorky nasaďte na hadici do drážky na spojce a přitiskněte k sobě. 3. Stejnoměrně dotahujte šrouby do kříže!

Příruba V 10-16 trn P2817
Příruba V 10-16 trn P2817 Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Otočná příruba s hadicovým trnem dle DIN 2774Příruby s hadicovým nátrubkem určené k armování pryžových hadic. K profesionálnímu upevnění hadice používáme upínací klemy CLAMPS 2817, které najdete v sekci
Technické informace: Materiál: Pozinkovaná ocel + polyethylen trn.Doplňkový parametr: Ocelová otočná přír. PN10/16 s polyet. trnem DIN2817.Poznámka: Pokyny pro připevnění hadic dle DIN 2826: 1. Seřízněte hadici v kolmém směru k ose a nasaďte ji na trn. Mezi pojistným kroužkem a koncem hadice ponechejte mezeru (trn před montáží odmastit). 2. Obě poloviny svorky nasaďte na hadici do drážky na spojce a přitiskněte k sobě. 3. Stejnoměrně dotahujte šrouby do kříže!

Příruba V 10-16 trn S
Příruba V 10-16 trn S Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Otočná příruba s hadicovým trnem,Příruby s hadicovým nátrubkem určené k armování na pryžové i plastové hadice. Upevnění do hadice doporučujeme provádět sponami GBS, HERKULES nebo stahovací páskou BANDIMEX.
Technické informace: Materiál: Pozinkovaná ocel + nerez trn,Doplňkový parametr: Ocelová otočná přír. PN10/16 s nerezovým had. trnem Poznámka: Na přání zákazníka možno dodat s polypropylénovým i hliníkovým toulcem. Bližší informace o ozměrech přírub u jmenovitých průměrů nad DN 200 na základě poptávky..

Příruba V 150 trn
Příruba V 150 trn Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Otočná příruba s hadicovým trnem.Příruby s hadicovým nátrubkem určené k armování na pryžové i plastové hadice. Upevnění do hadice doporučujeme provádět sponami GBS, HERKULES nebo stahovací páskou BANDIMEX.
Technické informace: Materiál: Pozinkovaná ocel,Doplňkový parametr: Ocelová otočná příruba ASA150 s hadicovým trnem ,Poznámka: Na přání zákazníka možno dodat s polypropylénovým i hliníkovým toulcem. Bližší informace o ozměrech přírub u jmenovitých průměrů nad DN 200 na základě poptávky.

Příruba V 150 trn 2817
Příruba V 150 trn 2817 Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Otočná příruba s hadicovým trnem dle DIN 2805Příruby s hadicovým nátrubkem určené k armování pryžových hadic. K profesionálnímu upevnění hadice používáme upínací klemy CLAMPS 2817, které najdete v sekci
Technické informace: Materiál: Pozinkovaná ocel,Doplňkový parametr: Ocelová otočná příruba ASA150 s had. trnem DIN2817.Poznámka: Pokyny pro připevnění hadic dle DIN 2826: 1. Seřízněte hadici v kolmém směru k ose a nasaďte ji na trn. Mezi pojistným kroužkem a koncem hadice ponechejte mezeru (trn před montáží odmastit). 2. Obě poloviny svorky nasaďte na hadici do drážky na spojce a přitiskněte k sobě. 3. Stejnoměrně dotahujte šrouby do kříže!

Příruba V 150 trn 2826
Příruba V 150 trn 2826 Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Otočná příruba s hadicovým trnem dle DIN 2826.Příruby s hadicovým nátrubkem určené k armování parních hadic. K profesionálnímu upevnění hadice používáme upínací klemy CLAMPS 2826, které najdete v sekci
Technické informace: Materiál: Pozinkovaná ocel,Doplňkový parametr: Ocelová otočná příruba ASA150 s had. trnem DIN2826,Poznámka: Pokyny pro připevnění hadic dle DIN 2826: 1. Seřízněte hadici v kolmém směru k ose a nasaďte ji na trn. Mezi pojistným kroužkem a koncem hadice ponechejte mezeru (trn před montáží odmastit). 2. Obě poloviny svorky nasaďte na hadici do drážky na spojce a přitiskněte k sobě. 3. Stejnoměrně dotahujte šrouby do kříže!

Příruba V 25-40 S trn 2826
Příruba V 25-40 S trn 2826 Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Otočná příruba s hadicovým trnem dle DIN 2826,Příruby s hadicovým nátrubkem určené k armování parních hadic. K profesionálnímu upevnění hadice používáme upínací klemy CLAMPS 2826, které najdete v sekci
Technické informace: Materiál: Pozinkovaná ocel + nerez trn,Doplňkový parametr: Ocelová otočná přír. PN25/40 s nerez. trnem DIN2826,Poznámka: Pokyny pro připevnění hadic dle DIN 2826: 1. Seřízněte hadici v kolmém směru k ose a nasaďte ji na trn. Mezi pojistným kroužkem a koncem hadice ponechejte mezeru (trn před montáží odmastit). 2. Obě poloviny svorky nasaďte na hadici do drážky na spojce a přitiskněte k sobě. 3. Stejnoměrně dotahujte šrouby do kříže!

Příruba V 25-40 trn 2826
Příruba V 25-40 trn 2826 Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Otočná příruba s hadicovým trnem dle DIN 2826.Příruby s hadicovým nátrubkem určené k armování parních hadic. K profesionálnímu upevnění hadice používáme upínací klemy CLAMPS 2826, které najdete v sekci
Technické informace: Materiál: Pozinkovaná ocel.Doplňkový parametr: Ocelová otočná příruba PN25/40 s had. trnem DIN2826,Poznámka: Pokyny pro připevnění hadic dle DIN 2826: 1. Seřízněte hadici v kolmém směru k ose a nasaďte ji na trn. Mezi pojistným kroužkem a koncem hadice ponechejte mezeru (trn před montáží odmastit). 2. Obě poloviny svorky nasaďte na hadici do drážky na spojce a přitiskněte k sobě. 3. Stejnoměrně dotahujte šrouby do kříže!

Příruba V 25/40 trn 2817
Příruba V 25/40 trn 2817 Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Otočná příruba s hadicovým trnem dle DIN 2783.Příruby s hadicovým nátrubkem určené k armování pryžových hadic. K profesionálnímu upevnění hadice používáme upínací klemy CLAMPS 2817, které najdete v sekci
Technické informace: Materiál: Pozinkovaná ocel.Doplňkový parametr: Ocelová otočná příruba PN25/40 s had. trnem DIN2817.Poznámka: Pokyny pro připevnění hadic dle DIN 2826: 1. Seřízněte hadici v kolmém směru k ose a nasaďte ji na trn. Mezi pojistným kroužkem a koncem hadice ponechejte mezeru (trn před montáží odmastit). 2. Obě poloviny svorky nasaďte na hadici do drážky na spojce a přitiskněte k sobě. 3. Stejnoměrně dotahujte šrouby do kříže!

Příruba V 300 trn 2826
Příruba V 300 trn 2826 Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Otočná příruba s hadicovým trnem dle DIN 2826.Příruby s hadicovým nátrubkem určené k armování parních hadic. K profesionálnímu upevnění hadice používáme upínací klemy CLAMPS 2826, které najdete v sekci
Technické informace: Materiál: Pozinkovaná ocel.Doplňkový parametr: Ocelová otočná příruba ASA300 s had. trnem DIN2826.Poznámka: Pokyny pro připevnění hadic dle DIN 2826: 1. Seřízněte hadici v kolmém směru k ose a nasaďte ji na trn. Mezi pojistným kroužkem a koncem hadice ponechejte mezeru (trn před montáží odmastit). 2. Obě poloviny svorky nasaďte na hadici do drážky na spojce a přitiskněte k sobě. 3. Stejnoměrně dotahujte šrouby do kříže!

Příruba V S10-16 trn
Příruba V S10-16 trn Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Otočná příruba s hadicovým trnem.Příruby s hadicovým nátrubkem určené k armování na pryžové i plastové hadice. Upevnění do hadice doporučujeme provádět sponami GBS, HERKULES nebo stahovací páskou BANDIMEX.
Technické informace: Materiál: Nerezová ocel,Doplňkový parametr: Nerezová otočná příruba PN10/16 s hadicovým trnem,Poznámka: Na přání zákazníka možno dodat s polypropylénovým i hliníkovým toulcem. Bližší informace o ozměrech přírub u jmenovitých průměrů nad DN 200 na základě poptávky.

Příruba V S10-16 trn 2817
Příruba V S10-16 trn 2817 Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Otočná příruba s hadicovým trnem dle DIN 2763,Příruby s hadicovým nátrubkem určené k armování pryžových hadic. K profesionálnímu upevnění hadice používáme upínací klemy CLAMPS 2817, které najdete v sekci
Technické informace: Materiál: Nerezová ocel,Doplňkový parametr: Nerezová otočná příruba PN10/16 s trnem DIN2817,Poznámka: Pokyny pro připevnění hadic dle DIN 2826: 1. Seřízněte hadici v kolmém směru k ose a nasaďte ji na trn. Mezi pojistným kroužkem a koncem hadice ponechejte mezeru (trn před montáží odmastit). 2. Obě poloviny svorky nasaďte na hadici do drážky na spojce a přitiskněte k sobě. 3. Stejnoměrně dotahujte šrouby do kříže!

Příruba V S10-16 trn 2826
Příruba V S10-16 trn 2826 Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Otočná příruba s hadicovým trnem dle DIN 2826,Příruby s hadicovým nátrubkem určené k armování parních hadic. K profesionálnímu upevnění hadice používáme upínací klemy CLAMPS 2826, které najdete v sekci
Technické informace: Materiál: Nerezová ocel,Doplňkový parametr: Nerezová pevná příruba PN10/16 s had. trnem DIN2826.Poznámka: Pokyny pro připevnění hadic dle DIN 2826: 1. Seřízněte hadici v kolmém směru k ose a nasaďte ji na trn. Mezi pojistným kroužkem a koncem hadice ponechejte mezeru (trn před montáží odmastit). 2. Obě poloviny svorky nasaďte na hadici do drážky na spojce a přitiskněte k sobě. 3. Stejnoměrně dotahujte šrouby do kříže!

Příruba V S150 trn
Příruba V S150 trn Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Otočná příruba s hadicovým trnem,Příruby s hadicovým nátrubkem určené k armování na pryžové i plastové hadice. Upevnění do hadice doporučujeme provádět sponami GBS, HERKULES nebo stahovací páskou BANDIMEX.
Technické informace: Materiál: Nerezová ocel,Doplňkový parametr: Nerezová otočná příruba ASA150 s hadicovým trnem ,Poznámka: Na přání zákazníka možno dodat s polypropylénovým i hliníkovým toulcem. Bližší informace o ozměrech přírub u jmenovitých průměrů nad DN 200 na základě poptávky.

Příruba V S150 trn 2817
Příruba V S150 trn 2817 Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Otočná příruba s hadicovým trnem dle DIN 2816,Příruby s hadicovým nátrubkem určené k armování pryžových hadic. K profesionálnímu upevnění hadice používáme upínací klemy CLAMPS 2817, které najdete v sekci
Technické informace: Materiál: Nerezová ocel,Doplňkový parametr: Nerezová otočná příruba ASA150 s trnem DIN2817,Poznámka: Pokyny pro připevnění hadic dle DIN 2826: 1. Seřízněte hadici v kolmém směru k ose a nasaďte ji na trn. Mezi pojistným kroužkem a koncem hadice ponechejte mezeru (trn před montáží odmastit). 2. Obě poloviny svorky nasaďte na hadici do drážky na spojce a přitiskněte k sobě. 3. Stejnoměrně dotahujte šrouby do kříže!

Příruba V S25-40 trn 2826
Příruba V S25-40 trn 2826 Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Otočná příruba s hadicovým trnem dle DIN 2826.Příruby s hadicovým nátrubkem určené k armování parních hadic. K profesionálnímu upevnění hadice používáme upínací klemy CLAMPS 2826, které najdete v sekci
Technické informace: Materiál: Nerezová ocel.Doplňkový parametr: Nerezová otočná příruba PN25/40 s trnem DIN2826.Poznámka: Pokyny pro připevnění hadic dle DIN 2826: 1. Seřízněte hadici v kolmém směru k ose a nasaďte ji na trn. Mezi pojistným kroužkem a koncem hadice ponechejte mezeru (trn před montáží odmastit). 2. Obě poloviny svorky nasaďte na hadici do drážky na spojce a přitiskněte k sobě. 3. Stejnoměrně dotahujte šrouby do kříže!

Příruba V S25/40 trn 2817
Příruba V S25/40 trn 2817 Skupina: Hadicové šroubení

Popis: Otočná příruba s hadicovým trnem dle DIN 2794,Příruby s hadicovým nátrubkem určené k armování pryžových hadic. K profesionálnímu upevnění hadice používáme upínací klemy CLAMPS 2817, které najdete v sekci
Technické informace: Materiál: Nerezová ocel,Doplňkový parametr: Nerezová otočná příruba PN25/40 s trnem DIN2817,Poznámka: Pokyny pro připevnění hadic dle DIN 2826: 1. Seřízněte hadici v kolmém směru k ose a nasaďte ji na trn. Mezi pojistným kroužkem a koncem hadice ponechejte mezeru (trn před montáží odmastit). 2. Obě poloviny svorky nasaďte na hadici do drážky na spojce a přitiskněte k sobě. 3. Stejnoměrně dotahujte šrouby do kříže!

Spojka trn MS
Spojka trn MS Skupina: Pevné hadicové spojky

Popis: Univerzální hadicová spojka určená pro dopravu neagresivních médií - voda, kapaliny, vzduch, plyny, olej, benzín. Kvalitní výrobní zpracování a technické řešení zaručuje dobrou těšnost a pevnost spoje.
Technické informace: Materiál: Mosaz

Spojka trn ST
Spojka trn ST Skupina: Pevné hadicové spojky

Popis: Univerzální hadicová spojka určená pro dopravu neagresivních médií - voda, kapaliny, vzduch, plyny, olej, benzín. Kvalitní výrobní zpracování a technické řešení zaručuje dobrou těšnost a pevnost spoje.
Technické informace: Materiál: Pozinkovaná ocel

Redukce trn GPE
Redukce trn GPE Skupina: Pevné hadicové spojky

Popis: Hadicová spona pro jednoduché spojování hadic
Technické informace: Materiál: Černý polyetylénPoznámka: K upínání doporučujeme spony SX 9

Spojka trn GPE
Spojka trn GPE Skupina: Pevné hadicové spojky

Popis: Hadicová spona pro jednoduché spojování hadic
Technické informace: Černý polyetylén,Poznámka: K upínání doporučujeme spony SX 9

Rozbočovač 2 vývody DWS
Rozbočovač 2 vývody DWS Skupina: Spojky na vzduch

Popis: Rozvaděče jsou určeny pro stlačený vzduch, kapaliny, páry a plyny. Vyznačují se velkým průtokem při malých vnějších rozměrech a jednoduchou manipulaci. Zásuvka je vyrobena z mosazi, pružiny, kroužek a kotlíky z nerezové oceli, zástrčka z mosazi.
Technické informace: Materiál: Mosaz,Poznámka: Na základě požadavku dodáváme i v dalších provedeních : zmenšená varianta - MICRO/ESMC pro vyšší průtoky vzduchu - INDUSTRIE/ESI s pojistkou - SICHER/ESS

Rozbočovaš 2 vývody KDWS
Rozbočovaš 2 vývody KDWS Skupina: Spojky na vzduch

Popis: Rozvaděče jsou určeny pro stlačený vzduch, kapaliny, páry a plyny. Vyznačují se velkým průtokem při malých vnějších rozměrech a jednoduchou manipulaci. Zásuvka je vyrobena z mosazi, pružiny, kroužek a kotlíky z nerezové oceli, zástrčka z mosazi.
Technické informace: Materiál: Mosaz,Poznámka: Na základě požadavku dodáváme i v dalších provedeních : zmenšená varianta - MICRO/ESMC pro vyšší průtoky vzduchu - INDUSTRIE/ESI s pojistkou - SICHER/ESS

Rychlospojka ES AG
Rychlospojka ES AG Skupina: Spojky na vzduch

Popis: Rozvaděče jsou určeny pro stlačený vzduch, kapaliny, páry a plyny. Vyznačují se velkým průtokem při malých vnějších rozměrech a jednoduchou manipulaci. Zásuvka je vyrobena z mosazi, pružiny, kroužek a kotlíky z nerezové oceli, zástrčka z mosazi.
Technické informace: Materiál: Mosaz,Poznámka: Na základě požadavku dodáváme i v dalších provedeních : zmenšená varianta - MICRO/ESMC pro vyšší průtoky vzduchu - INDUSTRIE/ESI s pojistkou - SICHER/ESS

Rychlospojka ES IG
Rychlospojka ES IG Skupina: Spojky na vzduch

Popis: Rozvaděče jsou určeny pro stlačený vzduch, kapaliny, páry a plyny. Vyznačují se velkým průtokem při malých vnějších rozměrech a jednoduchou manipulaci. Zásuvka je vyrobena z mosazi, pružiny, kroužek a kotlíky z nerezové oceli, zástrčka z mosazi.
Technické informace: Materiál: Mosaz,Poznámka: Na základě požadavku dodáváme i v dalších provedeních : zmenšená varianta - MICRO/ESMC pro vyšší průtoky vzduchu - INDUSTRIE/ESI s pojistkou - SICHER/ESS

Rychlospojka ES s trnem
Rychlospojka ES s trnem Skupina: Spojky na vzduch

Popis: Rozvaděče jsou určeny pro stlačený vzduch, kapaliny, páry a plyny. Vyznačují se velkým průtokem při malých vnějších rozměrech a jednoduchou manipulaci. Zásuvka je vyrobena z mosazi, pružiny, kroužek a kotlíky z nerezové oceli, zástrčka z mosazi.
Technické informace: Materiál: Mosaz,Poznámka: Na základě požadavku dodáváme i v dalších provedeních : zmenšená varianta - MICRO/ESMC pro vyšší průtoky vzduchu - INDUSTRIE/ESI s pojistkou - SICHER/ESS

Rychlospojka ES TQF s pružinou
Rychlospojka ES TQF s pružinou Skupina: Spojky na vzduch

Popis: Rozvaděče jsou určeny pro stlačený vzduch, kapaliny, páry a plyny. Vyznačují se velkým průtokem při malých vnějších rozměrech a jednoduchou manipulaci. Zásuvka je vyrobena z mosazi, pružiny, kroužek a kotlíky z nerezové oceli, zástrčka z mosazi.
Technické informace: Materiál: Mosaz,Poznámka: Na základě požadavku dodáváme i v dalších provedeních : zmenšená varianta - MICRO/ESMC pro vyšší průtoky vzduchu - INDUSTRIE/ESI s pojistkou - SICHER/ESS

Rychlospojkový trn ES AG
Rychlospojkový trn ES AG Skupina: Spojky na vzduch

Popis: Rozvaděče jsou určeny pro stlačený vzduch, kapaliny, páry a plyny. Vyznačují se velkým průtokem při malých vnějších rozměrech a jednoduchou manipulaci. Zásuvka je vyrobena z mosazi, pružiny, kroužek a kotlíky z nerezové oceli, zástrčka z mosazi.
Technické informace: Materiál: Mosaz,Poznámka: Na základě požadavku dodáváme i v dalších provedeních : zmenšená varianta - MICRO/ESMC pro vyšší průtoky vzduchu - INDUSTRIE/ESI s pojistkou - SICHER/ESS

Rychlospojkový trn ES IG
Rychlospojkový trn ES IG Skupina: Spojky na vzduch

Popis: Rozvaděče jsou určeny pro stlačený vzduch, kapaliny, páry a plyny. Vyznačují se velkým průtokem při malých vnějších rozměrech a jednoduchou manipulaci. Zásuvka je vyrobena z mosazi, pružiny, kroužek a kotlíky z nerezové oceli, zástrčka z mosazi.
Technické informace: Materiál: Mosaz,Poznámka: Na základě požadavku dodáváme i v dalších provedeních : zmenšená varianta - MICRO/ESMC pro vyšší průtoky vzduchu - INDUSTRIE/ESI s pojistkou - SICHER/ESS

Rychlospojkový trn ES s trnem
Rychlospojkový trn ES s trnem Skupina: Spojky na vzduch

Popis: Rozvaděče jsou určeny pro stlačený vzduch, kapaliny, páry a plyny. Vyznačují se velkým průtokem při malých vnějších rozměrech a jednoduchou manipulaci. Zásuvka je vyrobena z mosazi, pružiny, kroužek a kotlíky z nerezové oceli, zástrčka z mosazi.
Technické informace: Materiál: Mosaz,Poznámka: Na základě požadavku dodáváme i v dalších provedeních : zmenšená varianta - MICRO/ESMC pro vyšší průtoky vzduchu - INDUSTRIE/ESI s pojistkou - SICHER/ESS

Rychlospojkový trn SQF s pružinou
Rychlospojkový trn SQF s pružinou Skupina: Spojky na vzduch

Popis: Rozvaděče jsou určeny pro stlačený vzduch, kapaliny, páry a plyny. Vyznačují se velkým průtokem při malých vnějších rozměrech a jednoduchou manipulaci. Zásuvka je vyrobena z mosazi, pružiny, kroužek a kotlíky z nerezové oceli, zástrčka z mosazi.
Technické informace: Materiál: Mosaz,Poznámka: Na základě požadavku dodáváme i v dalších provedeních : zmenšená varianta - MICRO/ESMC pro vyšší průtoky vzduchu - INDUSTRIE/ESI s pojistkou - SICHER/ESS

Rozbočovač 3 vývody VWS
Rozbočovač 3 vývody VWS Skupina: Spojky na vzduch

Popis: Rozvaděče jsou určeny pro stlačený vzduch, kapaliny, páry a plyny. Vyznačují se velkým průtokem při malých vnějších rozměrech a jednoduchou manipulaci. Zásuvka je vyrobena z mosazi, pružiny, kroužek a kotlíky z nerezové oceli, zástrčka z mosazi.
Technické informace: Materiál: Mosaz,Poznámka: Na základě požadavku dodáváme i v dalších provedeních : zmenšená varianta - MICRO/ESMC pro vyšší průtoky vzduchu - INDUSTRIE/ESI s pojistkou - SICHER/ESS

Rozbočovač 3 vývody KVWS
Rozbočovač 3 vývody KVWS Skupina: Spojky na vzduch

Popis: Rozvaděče jsou určeny pro stlačený vzduch, kapaliny, páry a plyny. Vyznačují se velkým průtokem při malých vnějších rozměrech a jednoduchou manipulaci. Zásuvka je vyrobena z mosazi, pružiny, kroužek a kotlíky z nerezové oceli, zástrčka z mosazi.
Technické informace: Materiál: Mosaz,Poznámka: Na základě požadavku dodáváme i v dalších provedeních : zmenšená varianta - MICRO/ESMC pro vyšší průtoky vzduchu - INDUSTRIE/ESI s pojistkou - SICHER/ESS

Rychlospojka ESM AG
Rychlospojka ESM AG Skupina: Spojky na vzduch

Popis: Univerzální rychlospojky MINI (menší verze standard) jsou určeny pro stlačený vzduch, kapaliny, páry a plyny. Vyznačují se velkým průtokem při malých vnějších rozměrech a jednoduchou manipulací. Zásuvka je vyrobena z mosazi, pružiny, kroužek a kolíky z nerezové oceli, zástrčka z mosazi. DN 5 mm.
Technické informace: Materiál: Mosaz

Rychlospojka ESM IG
Rychlospojka ESM IG Skupina: Spojky na vzduch

Popis: Univerzální rychlospojky MINI (menší verze standard) jsou určeny pro stlačený vzduch, kapaliny, páry a plyny. Vyznačují se velkým průtokem při malých vnějších rozměrech a jednoduchou manipulací. Zásuvka je vyrobena z mosazi, pružiny, kroužek a kolíky z nerezové oceli, zástrčka z mosazi. DN 5 mm.
Technické informace: Materiál: Mosaz

Rychlospojka ESM trn
Rychlospojka ESM trn  Skupina: Spojky na vzduch

Popis: Univerzální rychlospojky MINI (menší verze standard) jsou určeny pro stlačený vzduch, kapaliny, páry a plyny. Vyznačují se velkým průtokem při malých vnějších rozměrech a jednoduchou manipulací. Zásuvka je vyrobena z mosazi, pružiny, kroužek a kolíky z nerezové oceli, zástrčka z mosazi. DN 5 mm.
Technické informace: Materiál: Mosaz

Rychlospojkový trn ESM
Rychlospojkový trn ESM  Skupina: Spojky na vzduch

Popis: Univerzální rychlospojky MINI (menší verze standard) jsou určeny pro stlačený vzduch, kapaliny, páry a plyny. Vyznačují se velkým průtokem při malých vnějších rozměrech a jednoduchou manipulací. Zásuvka je vyrobena z mosazi, pružiny, kroužek a kolíky z nerezové oceli, zástrčka z mosazi. DN 5 mm.
Technické informace: Materiál: Mosaz

Rychlospojkový trn ESM AG
Rychlospojkový trn ESM AG Skupina: Spojky na vzduch

Popis: Univerzální rychlospojky MINI (menší verze standard) jsou určeny pro stlačený vzduch, kapaliny, páry a plyny. Vyznačují se velkým průtokem při malých vnějších rozměrech a jednoduchou manipulací. Zásuvka je vyrobena z mosazi, pružiny, kroužek a kolíky z nerezové oceli, zástrčka z mosazi. DN 5 mm.
Technické informace: Materiál: Mosaz

Rychlospojkový trn ESM IG
Rychlospojkový trn ESM IG Skupina: Spojky na vzduch

Popis: Univerzální rychlospojky MINI (menší verze standard) jsou určeny pro stlačený vzduch, kapaliny, páry a plyny. Vyznačují se velkým průtokem při malých vnějších rozměrech a jednoduchou manipulací. Zásuvka je vyrobena z mosazi, pružiny, kroužek a kolíky z nerezové oceli, zástrčka z mosazi. DN 5 mm.
Technické informace: Materiál: Mosaz

Drap AG
Drap AG Skupina: Spojky na vzduch

Popis: Bajonetové rychlospojky jsou určené pro rychlé a jednoduché spojování tlakových hadic, zejména pro tlakový vzduch, ale dle provedení i pro další technická média: voda, olej, benzín, pára, chemikálie. Spojky je možno osadit na veškeré dodávané hadice s uvedeným vnitřním průměrem, nebo na běžná ukončení s G
Technické informace: Materiál: Zinkovaná litina,Poznámka: K upínání doporučujeme spony GBS, HERKULES, HERKULES / P. Systém odpovídá normě DIN 3481, 3482,3238.

Drap IG
Drap IG Skupina: Spojky na vzduch

Popis: Bajonetové rychlospojky jsou určené pro rychlé a jednoduché spojování tlakových hadic, zejména pro tlakový vzduch, ale dle provedení i pro další technická média: voda, olej, benzín, pára, chemikálie. Spojky je možno osadit na veškeré dodávané hadice s uvedeným vnitřním průměrem, nebo na běžná ukončení s G
Technické informace: Materiál: Zinkovaná litina,Poznámka: K upínání doporučujeme spony GBS, HERKULES, HERKULES / P. Systém odpovídá normě DIN 3481, 3482,3238.

Drap OHASIL
Drap OHASIL Skupina: Spojky na vzduch

Popis: Bajonetové rychlospojky jsou určené pro rychlé a jednoduché spojování tlakových hadic, zejména pro tlakový vzduch, ale dle provedení i pro další technická média: voda, olej, benzín, pára, chemikálie. Spojky je možno osadit na veškeré dodávané hadice s uvedeným vnitřním průměrem, nebo na běžná ukončení s G
Technické informace: Materiál: Polymeru EPDM a VMQ,Poznámka: K upínání doporučujeme spony GBS, HERKULES, HERKULES / P. Systém odpovídá normě DIN 3481, 3482,3238.

Drap rozvaděč 3x
Drap rozvaděč 3x Skupina: Spojky na vzduch

Popis: Bajonetové rychlospojky jsou určené pro rychlé a jednoduché spojování tlakových hadic, zejména pro tlakový vzduch, ale dle provedení i pro další technická média: voda, olej, benzín, pára, chemikálie. Spojky je možno osadit na veškeré dodávané hadice s uvedeným vnitřním průměrem, nebo na běžná ukončení s G
Technické informace: Materiál: Zinkovaná litina,Poznámka: K upínání doporučujeme spony GBS, HERKULES, HERKULES / P. Systém odpovídá normě DIN 3481, 3482,3238.

Drap těsnění NBR
Drap těsnění NBR Skupina: Spojky na vzduch

Popis: Bajonetové rychlospojky jsou určené pro rychlé a jednoduché spojování tlakových hadic, zejména pro tlakový vzduch, ale dle provedení i pro další technická média: voda, olej, benzín, pára, chemikálie. Spojky je možno osadit na veškeré dodávané hadice s uvedeným vnitřním průměrem, nebo na běžná ukončení s G
Technické informace: Materiál: NBR,Poznámka: K upínání doporučujeme spony GBS, HERKULES, HERKULES / P. Systém odpovídá normě DIN 3481, 3482,3238.

Drap trn
Drap trn Skupina: Spojky na vzduch

Popis: Bajonetové rychlospojky jsou určené pro rychlé a jednoduché spojování tlakových hadic, zejména pro tlakový vzduch, ale dle provedení i pro další technická média: voda, olej, benzín, pára, chemikálie. Spojky je možno osadit na veškeré dodávané hadice s uvedeným vnitřním průměrem, nebo na běžná ukončení s G
Technické informace: Materiál: Zinkovaná litina,Poznámka: K upínání doporučujeme spony GBS, HERKULES, HERKULES / P. Systém odpovídá normě DIN 3481, 3482,3238.

Drap záslepka
Drap záslepka Skupina: Spojky na vzduch

Popis: Bajonetové rychlospojky jsou určené pro rychlé a jednoduché spojování tlakových hadic, zejména pro tlakový vzduch, ale dle provedení i pro další technická média: voda, olej, benzín, pára, chemikálie. Spojky je možno osadit na veškeré dodávané hadice s uvedeným vnitřním průměrem, nebo na běžná ukončení s G
Technické informace: Materiál: Zinkovaná litina,Poznámka: K upínání doporučujeme spony GBS, HERKULES, HERKULES / P. Systém odpovídá normě DIN 3481, 3482,3238.

Beton AG
Beton AG Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Spojky pro betonové směsi MST. Určeno pro zařízení na výrobu a transport betonových, omítacích a maltových směsí.
Technické informace: Těsnění: Pryž NBR,Materiál: Temperovaná litina, pozinkovaná žlutě chromátovaná ocel,Poznámka: Spojovat lze pouze spojky se stejnými velikostmi spojek!

Beton IG
Beton IG Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Spojky pro betonové směsi MST. Určeno pro zařízení na výrobu a transport betonových, omítacích a maltových směsí.
Technické informace: Těsnění: Pryž NBRMateriál: Temperovaná litina, pozinkovaná žlutě chromátovaná ocel,Poznámka: Spojovat lze pouze spojky se stejnými velikostmi spojek!

Beton Male AG
Beton Male AG Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Spojky pro betonové směsi MST. Určeno pro zařízení na výrobu a transport betonových, omítacích a maltových směsí.
Technické informace: Těsnění: Pryž NBR,Materiál: Temperovaná litina, pozinkovaná žlutě chromátovaná ocel,Poznámka: Spojovat lze pouze spojky se stejnými velikostmi spojek!

Beton Male IG
Beton Male IG Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Spojky pro betonové směsi MST. Určeno pro zařízení na výrobu a transport betonových, omítacích a maltových směsí.
Technické informace: Těsnění: Pryž NBR,Materiál: Temperovaná litina, pozinkovaná žlutě chromátovaná ocel,Poznámka: Spojovat lze pouze spojky se stejnými velikostmi spojek!

Beton Male trn
Beton Male trn Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Spojky pro betonové směsi MST. Určeno pro zařízení na výrobu a transport betonových, omítacích a maltových směsí.
Technické informace: Těsnění: Pryž NBR,Materiál: Temperovaná litina, pozinkovaná žlutě chromátovaná ocel,Poznámka: Spojovat lze pouze spojky se stejnými velikostmi spojek!

Beton Press Male trn
Beton Press Male trn Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Spojky a vsuvky pro betonové směsi MSTP jsou určené k hydraulickému zalisování. Armovaný spoj je nerozebiratelný, hladký a bezpečný. Drážkovaná kontura trnů je pro lepší uchycení hadice.
Technické informace: Těsnění: Pryž NBR,Materiál: Temperovaná litina, pozinkovaná žlutě chromátovaná ocel

Beton Press objímka z oceli
Beton Press objímka z oceli Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Spojky a vsuvky pro betonové směsi MSTP jsou určené k hydraulickému zalisování. Armovaný spoj je nerozebiratelný, hladký a bezpečný. Drážkovaná kontura trnů je pro lepší uchycení hadice.
Technické informace: Materiál: ocel,Doplňkový parametr: pro hadici 25 x 7 mm

Beton Press trn
Beton Press trn Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Spojky a vsuvky pro betonové směsi MSTP jsou určené k hydraulickému zalisování. Armovaný spoj je nerozebiratelný, hladký a bezpečný. Drážkovaná kontura trnů je pro lepší uchycení hadice.
Technické informace: Těsnění: Pryž NBR,Materiál: Temperovaná litina, pozinkovaná žlutě chromátovaná ocel

Beton přípojka
Beton přípojka Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Spojky pro betonové směsi MST. Určeno pro zařízení na výrobu a transport betonových, omítacích a maltových směsí.
Technické informace: Těsnění: Pryž NBR,Materiál: Temperovaná litina, pozinkovaná žlutě chromátovaná ocel,Poznámka: Spojovat lze pouze spojky se stejnými velikostmi spojek!

Beton redukce
Beton redukce Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Spojky pro betonové směsi MST. Určeno pro zařízení na výrobu a transport betonových, omítacích a maltových směsí.
Technické informace: Těsnění: Pryž NBR,Materiál: Temperovaná litina, pozinkovaná žlutě chromátovaná ocel,Poznámka: Spojovat lze pouze spojky se stejnými velikostmi spojek!

Beton redukce Male
Beton redukce Male Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Spojky pro betonové směsi MST. Určeno pro zařízení na výrobu a transport betonových, omítacích a maltových směsí.
Technické informace: Těsnění: Pryž NBR,Materiál: Temperovaná litina, pozinkovaná žlutě chromátovaná ocel,Poznámka: Spojovat lze pouze spojky se stejnými velikostmi spojek!

Beton těsnění
Beton těsnění Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Spojky pro betonové směsi MST. Určeno pro zařízení na výrobu a transport betonových, omítacích a maltových směsí.
Technické informace: Materiál: Temperovaná litina, pozinkovaná žlutě chromátovaná ocel,Poznámka: Spojovat lze pouze spojky se stejnými velikostmi spojek!,Těsnění: Perbunan

Beton trn
Beton trn Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Spojky pro betonové směsi MST. Určeno pro zařízení na výrobu a transport betonových, omítacích a maltových směsí.
Technické informace: Těsnění: Pryž NBR,Materiál: Temperovaná litina, pozinkovaná žlutě chromátovaná ocel,Poznámka: Spojovat lze pouze spojky se stejnými velikostmi spojek!

Civa Bautec
Civa Bautec Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Oranžová pěna ve tvaru válce nebo koule se vkládá po ukončení dopravy betonu hadicemi BAUTEC 125, aby vyčistila zbytky betonu na vnitřní straně hadice.
Technické informace: Materiál: Polyuretanová pěna

Koule RAJ
Koule RAJ Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Koncovky pro přepravu sypkých materiálů jako je vápno, písek, cement atd. Vagonové koncovky DN 75 jsou univerzální kloubový spoj.
Technické informace: Materiál: Ocel

Perrot H Hák trn
Perrot H Hák trn Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém Perrot H fungující na principu kardanového spoje. Rychlospojka má robustnější konstrukci než standardní Perrot a slouží k dopravě vysoce abrazivních materiálů. Konstrukce umožňuje maximální vychýlení až 15%.
Technické informace: Těsnění: Buna (NBR),Materiál: Litina, žárově zinkována

Perrot H trn
Perrot H trn Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém Perrot H fungující na principu kardanového spoje. Rychlospojka má robustnější konstrukci než standardní Perrot a slouží k dopravě vysoce abrazivních materiálů. Konstrukce umožňuje maximální vychýlení až 15%.
Technické informace: Těsnění: Buna (NBR),Materiál: Litina, žárově zinkována

Sandblast držák IG
Sandblast držák IG Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojky s bajonetovým uzávěrem pro spojování tryskacích hadic. Hadice se upevňují pomocí šroubů do stěny hadice. Pro osazení konce hadice dodáváme držák tryskacích dýz. Z důvodu bezpečnosti práce doporučujeme rychlospojky zajistit dodávanými závlačkami. Provedení TN je za příplatek osazeno automatickou pojistkou.
Technické informace: Těsnění: Tvarované z Perbunanu (u typů TN odlišná geometrie!!),Materiál: Zinkovaná litinaPoznámka: Provedení TN: prodloužený nátrubek, nové řešení těsnící plochy.,

Sandblast IG
Sandblast IG Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojky s bajonetovým uzávěrem pro spojování tryskacích hadic. Hadice se upevňují pomocí šroubů do stěny hadice. Pro osazení konce hadice dodáváme držák tryskacích dýz. Z důvodu bezpečnosti práce doporučujeme rychlospojky zajistit dodávanými závlačkami. Provedení TN je za příplatek osazeno automatickou pojistkou.
Technické informace: Těsnění: Tvarované z Perbunanu (u typů TN odlišná geometrie!!),Materiál: Zinkovaná litina,Poznámka: Provedení TN: prodloužený nátrubek, nové řešení těsnící plochy.

Sandblast přípojka
Sandblast přípojka Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojky s bajonetovým uzávěrem pro spojování tryskacích hadic. Hadice se upevňují pomocí šroubů do stěny hadice. Pro osazení konce hadice dodáváme držák tryskacích dýz. Z důvodu bezpečnosti práce doporučujeme rychlospojky zajistit dodávanými závlačkami. Provedení TN je za příplatek osazeno automatickou pojistkou.
Technické informace: Těsnění: Tvarované z Perbunanu (u typů TN odlišná geometrie!!),Materiál: Zinkovaná litina,Poznámka: Provedení TN: prodloužený nátrubek, nové řešení těsnící plochy.

Sandblast těsnění
Sandblast těsnění Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojky s bajonetovým uzávěrem pro spojování tryskacích hadic. Hadice se upevňují pomocí šroubů do stěny hadice. Pro osazení konce hadice dodáváme držák tryskacích dýz. Z důvodu bezpečnosti práce doporučujeme rychlospojky zajistit dodávanými závlačkami. Provedení TN je za příplatek osazeno automatickou pojistkou.
Technické informace: Těsnění: Tvarované z Perbunanu (u typů TN odlišná geometrie!!),Materiál: Perbunan,Poznámka: Provedení TN: prodloužený nátrubek, nové řešení těsnící plochy.

GEKA AG
GEKA AG Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Bajonetové rychlospojky určené pro rychlé a jednoduché spojování tlakových a sacích hadic, zejména pro vodu a ostatní neagresivní kapaliny. Rychlospojky je možno osadit na veškeré dodávané hadice s uvedeným vnitřním průměrem nebo běžná ukončení s G
Technické informace: Těsnění: Tvarové pryžové , GKOR - klasická GK20, GKOR/DR - otočná GK21,Materiál: Mosazná litina,Poznámka: K upínání doporučujeme spony GEMI nebo GBS.

GEKA IG
GEKA IG Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Bajonetové rychlospojky určené pro rychlé a jednoduché spojování tlakových a sacích hadic, zejména pro vodu a ostatní neagresivní kapaliny. Rychlospojky je možno osadit na veškeré dodávané hadice s uvedeným vnitřním průměrem nebo běžná ukončení s G
Technické informace: Těsnění: Tvarové pryžové , GKOR - klasická GK20, GKOR/DR - otočná GK21,Materiál: Mosazná litina,Poznámka: K upínání doporučujeme spony GEMI nebo GBS.

GEKA nátrubek
GEKA nátrubek Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Bajonetové rychlospojky určené pro rychlé a jednoduché spojování tlakových a sacích hadic, zejména pro vodu a ostatní neagresivní kapaliny. Rychlospojky je možno osadit na veškeré dodávané hadice s uvedeným vnitřním průměrem nebo běžná ukončení s G
Technické informace: Těsnění: Tvarové pryžové , GKOR - klasická GK20, GKOR/DR - otočná GK20,Materiál: Mosazná litina,Poznámka: K upínání doporučujeme spony GEMI nebo GBS.

GEKA otočná nátrubek
GEKA otočná nátrubek Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Bajonetové rychlospojky určené pro rychlé a jednoduché spojování tlakových a sacích hadic, zejména pro vodu a ostatní neagresivní kapaliny. Rychlospojky je možno osadit na veškeré dodávané hadice s uvedeným vnitřním průměrem nebo běžná ukončení s G
Technické informace: Těsnění: Tvarové pryžové , GKOR - klasická GK20, GKOR/DR - otočná GK21,Materiál: Mosazná litina,Poznámka: K upínání doporučujeme spony GEMI nebo GBS.

GEKA těsnění
GEKA těsnění Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Bajonetové rychlospojky určené pro rychlé a jednoduché spojování tlakových a sacích hadic, zejména pro vodu a ostatní neagresivní kapaliny. Rychlospojky je možno osadit na veškeré dodávané hadice s uvedeným vnitřním průměrem nebo běžná ukončení s G
Technické informace: Materiál: NBR 50°Sh

GEKA záslepka
GEKA záslepka Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Bajonetové rychlospojky určené pro rychlé a jednoduché spojování tlakových a sacích hadic, zejména pro vodu a ostatní neagresivní kapaliny. Rychlospojky je možno osadit na veškeré dodávané hadice s uvedeným vnitřním průměrem nebo běžná ukončení s G
Technické informace: Těsnění: Tvarové pryžové , GKOR - klasická GK20, GKOR/DR - otočná GK21

GEKA Plus AG
GEKA Plus AG Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Bajonetové rychlospojky určené pro rychlé a jednoduché spojování tlakových a sacích hadic, zejména pro vodu a ostatní neagresivní kapaliny. Rychlospojky je možno osadit na veškeré dodávané hadice s uvedeným vnitřním průměrem nebo běžná ukončení s G
Technické informace: Těsnění: Tvarové pryžové - nelze použít GK 20,Materiál: Mosazná litina,Poznámka: K upínání doporučujeme spony GEMI nebo GBS. Geka Plus je určena pro použití ve vodohospodřském průmyslu pro pitnou vodu.

GEKA Plus AG SS
GEKA Plus AG SS Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Bajonetové rychlospojky určené pro rychlé a jednoduché spojování tlakových a sacích hadic, zejména pro vodu a ostatní neagresivní kapaliny. Rychlospojky je možno osadit na veškeré dodávané hadice s uvedeným vnitřním průměrem nebo běžná ukončení s G
Technické informace: Materiál: Nerez,Doplňkový parametr: Speciální spojky do 200°C,Poznámka: K upínání doporučujeme spony GEMI nebo GBS. Geka Plus je určena pro použití ve vodohospodřském průmyslu pro pitnou vodu.

GEKA Plus IG
GEKA Plus IG Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Bajonetové rychlospojky určené pro rychlé a jednoduché spojování tlakových a sacích hadic, zejména pro vodu a ostatní neagresivní kapaliny. Rychlospojky je možno osadit na veškeré dodávané hadice s uvedeným vnitřním průměrem nebo běžná ukončení s G
Technické informace: Těsnění: Tvarové pryžové - nelze použít GK 20,Materiál: Mosazná litina,Poznámka: K upínání doporučujeme spony GEMI nebo GBS. Geka Plus je určena pro použití ve vodohospodřském průmyslu pro pitnou vodu.

GEKA Plus IG SS
GEKA Plus IG SS Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Bajonetové rychlospojky určené pro rychlé a jednoduché spojování tlakových a sacích hadic, zejména pro vodu a ostatní neagresivní kapaliny. Rychlospojky je možno osadit na veškeré dodávané hadice s uvedeným vnitřním průměrem nebo běžná ukončení s G
Technické informace: Materiál: Nerez,Doplňkový parametr: Speciální spojky do 200°C,Poznámka: K upínání doporučujeme spony GEMI nebo GBS. Geka Plus je určena pro použití ve vodohospodřském průmyslu pro pitnou vodu.

GEKA Plus nátrubek
GEKA Plus nátrubek Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Bajonetové rychlospojky určené pro rychlé a jednoduché spojování tlakových a sacích hadic, zejména pro vodu a ostatní neagresivní kapaliny. Rychlospojky je možno osadit na veškeré dodávané hadice s uvedeným vnitřním průměrem nebo běžná ukončení s G
Technické informace: Těsnění: Tvarové pryžové - nelze použít GK 20,Materiál: Mosazná litina,Poznámka: K upínání doporučujeme spony GEMI nebo GBS. Geka Plus je určena pro použití ve vodohospodřském průmyslu pro pitnou vodu.

GEKA Plus nátrubek SG
GEKA Plus nátrubek SG Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Bajonetové rychlospojky určené pro rychlé a jednoduché spojování tlakových a sacích hadic, zejména pro vodu a ostatní neagresivní kapaliny. Rychlospojky je možno osadit na veškeré dodávané hadice s uvedeným vnitřním průměrem nebo běžná ukončení s G
Technické informace: Materiál: Mosazná litina,Doplňkový parametr: Rychlospojka se šroubovacím dotažení trnu ,Poznámka: K upínání doporučujeme spony GEMI nebo GBS. Geka Plus je určena pro použití ve vodohospodřském průmyslu pro pitnou vodu.

GEKA Plus SS nátrubek
GEKA Plus SS nátrubek Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Bajonetové rychlospojky určené pro rychlé a jednoduché spojování tlakových a sacích hadic, zejména pro vodu a ostatní neagresivní kapaliny. Rychlospojky je možno osadit na veškeré dodávané hadice s uvedeným vnitřním průměrem nebo běžná ukončení s G
Technické informace: Materiál: Nerez,Doplňkový parametr: Speciální spojky do 200°C,Poznámka: K upínání doporučujeme spony GEMI nebo GBS. Geka Plus je určena pro použití ve vodohospodřském průmyslu pro pitnou vodu.

GEKA Plus SS záslepka
GEKA Plus SS záslepka Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Bajonetové rychlospojky určené pro rychlé a jednoduché spojování tlakových a sacích hadic, zejména pro vodu a ostatní neagresivní kapaliny. Rychlospojky je možno osadit na veškeré dodávané hadice s uvedeným vnitřním průměrem nebo běžná ukončení s G
Technické informace: Materiál: Nerez,Doplňkový parametr: Speciální spojky do 200°C,Poznámka: K upínání doporučujeme spony GEMI nebo GBS. Geka Plus je určena pro použití ve vodohospodřském průmyslu pro pitnou vodu.

GEKA Plus těsnění
GEKA Plus těsnění Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Bajonetové rychlospojky určené pro rychlé a jednoduché spojování tlakových a sacích hadic, zejména pro vodu a ostatní neagresivní kapaliny. Rychlospojky je možno osadit na veškeré dodávané hadice s uvedeným vnitřním průměrem nebo běžná ukončení s G
Technické informace: Materiál: NBR,Poznámka: K upínání doporučujeme spony GEMI nebo GBS. Geka Plus je určena pro použití ve vodohospodřském průmyslu pro pitnou vodu.

GEKA Plus záslepka
GEKA Plus záslepka Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Bajonetové rychlospojky určené pro rychlé a jednoduché spojování tlakových a sacích hadic, zejména pro vodu a ostatní neagresivní kapaliny. Rychlospojky je možno osadit na veškeré dodávané hadice s uvedeným vnitřním průměrem nebo běžná ukončení s G
Technické informace: Těsnění: Tvarové pryžové - nelze použít GK 20,Materiál: Mosazná litina,Poznámka: K upínání doporučujeme spony GEMI nebo GBS. Geka Plus je určena pro použití ve vodohospodřském průmyslu pro pitnou vodu.

Perrot (O kroužek)
Perrot (O kroužek) Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém PERROT fungující na principu kardanového spoje v robustním provedení pro dlouhou životnost a vysokou mechanickou zátěž. Nejčastější použití v zemědělství, hasící technice, vodohospodářství, při práci s odpady a kaly, přepravě sypkých hmot. Konstrukce umožňuje maximální vychýlení až 15%.
Technické informace: Těsnění: Buna (NBR),Poznámka: Na přání zákazníka možno dodat i v jiných provedeních (navařovací koncovky a záslepky ). K dispozici i náhradní těsnící kroužky. Navařovací koncovky v černém provedení (nepozinkovaném).

Perrot Hák trn
Perrot Hák trn Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém PERROT fungující na principu kardanového spoje v robustním provedení pro dlouhou životnost a vysokou mechanickou zátěž. Nejčastější použití v zemědělství, hasící technice, vodohospodářství, při práci s odpady a kaly, přepravě sypkých hmot. Konstrukce umožňuje maximální vychýlení až 15%.
Technické informace: Materiál: Uhlíková ocel, žárově zinkována,Poznámka: Na přání zákazníka možno dodat i v jiných provedeních (navařovací koncovky a záslepky ). K dispozici i náhradní těsnící kroužky. Navařovací koncovky v černém provedení (nepozinkovaném).

Perrot Hák Weld
Perrot Hák Weld Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém PERROT fungující na principu kardanového spoje v robustním provedení pro dlouhou životnost a vysokou mechanickou zátěž. Nejčastější použití v zemědělství, hasící technice, vodohospodářství, při práci s odpady a kaly, přepravě sypkých hmot. Konstrukce umožňuje maximální vychýlení až 15%.
Technické informace: Materiál: Uhlíková ocel, žárově zinkována,Poznámka: Na přání zákazníka možno dodat i v jiných provedeních (navařovací koncovky a záslepky ). K dispozici i náhradní těsnící kroužky. Navařovací koncovky v černém provedení (nepozinkovaném).

Perrot Hák záslepka
Perrot Hák záslepka Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém PERROT fungující na principu kardanového spoje v robustním provedení pro dlouhou životnost a vysokou mechanickou zátěž. Nejčastější použití v zemědělství, hasící technice, vodohospodářství, při práci s odpady a kaly, přepravě sypkých hmot. Konstrukce umožňuje maximální vychýlení až 15%.
Technické informace: Materiál: Uhlíková ocel, žárově zinkována,Poznámka: Na přání zákazníka možno dodat i v jiných provedeních (navařovací koncovky a záslepky ). K dispozici i náhradní těsnící kroužky. Navařovací koncovky v černém provedení (nepozinkovaném).

Perrot trn
Perrot trn Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém PERROT fungující na principu kardanového spoje v robustním provedení pro dlouhou životnost a vysokou mechanickou zátěž. Nejčastější použití v zemědělství, hasící technice, vodohospodářství, při práci s odpady a kaly, přepravě sypkých hmot. Konstrukce umožňuje maximální vychýlení až 15%.
Technické informace: Materiál: Uhlíková ocel, žárově zinkována,Poznámka: Na přání zákazníka možno dodat i v jiných provedeních (navařovací koncovky a záslepky ). K dispozici i náhradní těsnící kroužky. Navařovací koncovky v černém provedení (nepozinkovaném).

Perrot Weld
Perrot Weld Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém PERROT fungující na principu kardanového spoje v robustním provedení pro dlouhou životnost a vysokou mechanickou zátěž. Nejčastější použití v zemědělství, hasící technice, vodohospodářství, při práci s odpady a kaly, přepravě sypkých hmot. Konstrukce umožňuje maximální vychýlení až 15%.
Technické informace: Materiál: Uhlíková ocel, žárově zinkována,Poznámka: Na přání zákazníka možno dodat i v jiných provedeních (navařovací koncovky a záslepky ). K dispozici i náhradní těsnící kroužky. Navařovací koncovky v černém provedení (nepozinkovaném).

Perrot záslepka
Perrot záslepka Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém PERROT fungující na principu kardanového spoje v robustním provedení pro dlouhou životnost a vysokou mechanickou zátěž. Nejčastější použití v zemědělství, hasící technice, vodohospodářství, při práci s odpady a kaly, přepravě sypkých hmot. Konstrukce umožňuje maximální vychýlení až 15%.
Technické informace: Materiál: Uhlíková ocel, žárově zinkována,Poznámka: Na přání zákazníka možno dodat i v jiných provedeních (navařovací koncovky a záslepky ). K dispozici i náhradní těsnící kroužky. Navařovací koncovky v černém provedení (nepozinkovaném).

Bauer Hák trn
Bauer Hák trn Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém PERROT fungující na principu kardanového spoje v robustním provedení pro dlouhou životnost a vysokou mechanickou zátěž. Nejčastější použití v zemědělství, hasící technice, vodohospodářství, při práci s odpady a kaly, přepravě sypkých hmot.
Technické informace: Materiál: Uhlíková ocel, žárově zinkována,Poznámka: Na přání zákazníka možno dodat i v jiných provedeních (navařovací koncovky a záslepky ). K dispozici i náhradní těsnící kroužky. Navařovací koncovky v černém provedení (nepozinkovaném).

Bauer Hák weld
Bauer Hák weld  Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém PERROT fungující na principu kardanového spoje v robustním provedení pro dlouhou životnost a vysokou mechanickou zátěž. Nejčastější použití v zemědělství, hasící technice, vodohospodářství, při práci s odpady a kaly, přepravě sypkých hmot.
Technické informace: Materiál: Uhlíková ocel, žárově zinkována,Poznámka: Na přání zákazníka možno dodat i v jiných provedeních (navařovací koncovky a záslepky ). K dispozici i náhradní těsnící kroužky. Navařovací koncovky v černém provedení (nepozinkovaném).

Bauer Hák záslepka
Bauer Hák záslepka Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém PERROT fungující na principu kardanového spoje v robustním provedení pro dlouhou životnost a vysokou mechanickou zátěž. Nejčastější použití v zemědělství, hasící technice, vodohospodářství, při práci s odpady a kaly, přepravě sypkých hmot.
Technické informace: Materiál: Uhlíková ocel, žárově zinkována,Poznámka: Na přání zákazníka možno dodat i v jiných provedeních (navařovací koncovky a záslepky ). K dispozici i náhradní těsnící kroužky. Navařovací koncovky v černém provedení (nepozinkovaném).

Bauer těsnění
Bauer těsnění Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém PERROT fungující na principu kardanového spoje v robustním provedení pro dlouhou životnost a vysokou mechanickou zátěž. Nejčastější použití v zemědělství, hasící technice, vodohospodářství, při práci s odpady a kaly, přepravě sypkých hmot.
Technické informace: Materiál: Buna (NBR),Poznámka: Na přání zákazníka možno dodat i v jiných provedeních (navařovací koncovky a záslepky ). K dispozici i náhradní těsnící kroužky. Navařovací koncovky v černém provedení (nepozinkovaném).

Bauer trn
Bauer trn Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém PERROT fungující na principu kardanového spoje v robustním provedení pro dlouhou životnost a vysokou mechanickou zátěž. Nejčastější použití v zemědělství, hasící technice, vodohospodářství, při práci s odpady a kaly, přepravě sypkých hmot.
Technické informace: Materiál: Uhlíková ocel, žárově zinkována,Poznámka: Na přání zákazníka možno dodat i v jiných provedeních (navařovací koncovky a záslepky ). K dispozici i náhradní těsnící kroužky. Navařovací koncovky v černém provedení (nepozinkovaném).

Bauer weld
Bauer weld Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém PERROT fungující na principu kardanového spoje v robustním provedení pro dlouhou životnost a vysokou mechanickou zátěž. Nejčastější použití v zemědělství, hasící technice, vodohospodářství, při práci s odpady a kaly, přepravě sypkých hmot.
Technické informace: Materiál: Uhlíková ocel, žárově zinkována,Poznámka: Na přání zákazníka možno dodat i v jiných provedeních (navařovací koncovky a záslepky ). K dispozici i náhradní těsnící kroužky. Navařovací koncovky v černém provedení (nepozinkovaném).

Bauer weld K
Bauer weld K Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém PERROT fungující na principu kardanového spoje v robustním provedení pro dlouhou životnost a vysokou mechanickou zátěž. Nejčastější použití v zemědělství, hasící technice, vodohospodářství, při práci s odpady a kaly, přepravě sypkých hmot.
Technické informace: Materiál: Uhlíková ocel, žárově zinkována,Poznámka: Na přání zákazníka možno dodat i v jiných provedeních (navařovací koncovky a záslepky ). K dispozici i náhradní těsnící kroužky. Navařovací koncovky v černém provedení (nepozinkovaném).

Bauer záslepka
Bauer záslepka Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém PERROT fungující na principu kardanového spoje v robustním provedení pro dlouhou životnost a vysokou mechanickou zátěž. Nejčastější použití v zemědělství, hasící technice, vodohospodářství, při práci s odpady a kaly, přepravě sypkých hmot.
Technické informace: Materiál: Uhlíková ocel, žárově zinkována,Poznámka: Na přání zákazníka možno dodat i v jiných provedeních (navařovací koncovky a záslepky ). K dispozici i náhradní těsnící kroužky. Navařovací koncovky v černém provedení (nepozinkovaném).

Ital Hák trn
Ital Hák trn Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém ITAL fungující na principu kardanového spoje v robustním provedení pro dlouhou životnost a vysokou mechanickou zátěž. Nejčastější použití v zemědělství, hasící technice, vodohospodářství, při práci s odpady a kaly, přepravě sypkých hmot.
Technické informace: Materiál: Uhlíková ocel, žárově zinkována,Poznámka: Na přání zákazníka možno dodat i v jiných provedeních (navařovací koncovky a záslepky ). K dispozici i náhradní těsnící kroužky. Navařovací koncovky v černém provedení (nepozinkovaném).

Ital Hák Weld
Ital Hák Weld Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém ITAL fungující na principu kardanového spoje v robustním provedení pro dlouhou životnost a vysokou mechanickou zátěž. Nejčastější použití v zemědělství, hasící technice, vodohospodářství, při práci s odpady a kaly, přepravě sypkých hmot.
Technické informace: Materiál: Uhlíková ocel, žárově zinkována,Poznámka: Na přání zákazníka možno dodat i v jiných provedeních (navařovací koncovky a záslepky ). K dispozici i náhradní těsnící kroužky. Navařovací koncovky v černém provedení (nepozinkovaném).

Ital Hák záslepka
Ital Hák záslepka Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém ITAL fungující na principu kardanového spoje v robustním provedení pro dlouhou životnost a vysokou mechanickou zátěž. Nejčastější použití v zemědělství, hasící technice, vodohospodářství, při práci s odpady a kaly, přepravě sypkých hmot.
Technické informace: Materiál: Uhlíková ocel, žárově zinkována,Poznámka: Na přání zákazníka možno dodat i v jiných provedeních (navařovací koncovky a záslepky ). K dispozici i náhradní těsnící kroužky. Navařovací koncovky v černém provedení (nepozinkovaném).

Ital těsnění BU
Ital těsnění BU Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém ITAL fungující na principu kardanového spoje v robustním provedení pro dlouhou životnost a vysokou mechanickou zátěž. Nejčastější použití v zemědělství, hasící technice, vodohospodářství, při práci s odpady a kaly, přepravě sypkých hmot.
Technické informace: Materiál: Buna (NBR),Poznámka: Na přání zákazníka možno dodat i v jiných provedeních (navařovací koncovky a záslepky ). K dispozici i náhradní těsnící kroužky. Navařovací koncovky v černém provedení (nepozinkovaném).

Ital trn
Ital trn Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém ITAL fungující na principu kardanového spoje v robustním provedení pro dlouhou životnost a vysokou mechanickou zátěž. Nejčastější použití v zemědělství, hasící technice, vodohospodářství, při práci s odpady a kaly, přepravě sypkých hmot.
Technické informace: Materiál: Uhlíková ocel, žárově zinkována,Poznámka: Na přání zákazníka možno dodat i v jiných provedeních (navařovací koncovky a záslepky ). K dispozici i náhradní těsnící kroužky. Navařovací koncovky v černém provedení (nepozinkovaném).

Ital Weld
Ital Weld Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém ITAL fungující na principu kardanového spoje v robustním provedení pro dlouhou životnost a vysokou mechanickou zátěž. Nejčastější použití v zemědělství, hasící technice, vodohospodářství, při práci s odpady a kaly, přepravě sypkých hmot.
Technické informace: Materiál: Uhlíková ocel, žárově zinkována,Poznámka: Na přání zákazníka možno dodat i v jiných provedeních (navařovací koncovky a záslepky ). K dispozici i náhradní těsnící kroužky. Navařovací koncovky v černém provedení (nepozinkovaném).

Ital záslepka
Ital záslepka Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém ITAL fungující na principu kardanového spoje v robustním provedení pro dlouhou životnost a vysokou mechanickou zátěž. Nejčastější použití v zemědělství, hasící technice, vodohospodářství, při práci s odpady a kaly, přepravě sypkých hmot.
Technické informace: Materiál: Uhlíková ocel, žárově zinkována,Poznámka: Na přání zákazníka možno dodat i v jiných provedeních (navařovací koncovky a záslepky ). K dispozici i náhradní těsnící kroužky. Navařovací koncovky v černém provedení (nepozinkovaném).

Kamlok MS AG B
Kamlok MS AG B Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém pro všeobecné použití v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravy atd. Rychlospojka s adaptérem se utahují na principu 2 vaček, které zajišťují výbornou těsnost a vysokou pevnost spoje. Velkou výhodou systému je libovolná vzájemná poloha adaptéru a rychlospojky při spojování.
Technické informace: Těsnění: Perbunan-BU, Hypalon-HYP, EPDM-EPDM Viton-FPM, PTFE/EPDM-EPPT. Standardně je použito u všech materiálů Perbunanové těsnění-BU. z jiného materiálu je možno dodat jako náhradní díl. Materiál (BU, HYP, EPDM, FPM, EPPT).,Materiál: Mosazná litina,Poznámka: KAMLOK odpovídá normě DIN 2828, není kompatibilní se systémem BETONSPOJKA. a upínací vačky se dají objednat jako náhradní díl. Na přání zákazníka možno dodat v provedení z hliníku, nerezi a polypropylénu s různými druhy (EPDM, Hypalon, Vit

Kamlok MS IG D
Kamlok MS IG D Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém pro všeobecné použití v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravy atd. Rychlospojka s adaptérem se utahují na principu 2 vaček, které zajišťují výbornou těsnost a vysokou pevnost spoje. Velkou výhodou systému je libovolná vzájemná poloha adaptéru a rychlospojky při spojování.
Technické informace: Těsnění: Perbunan-BU, Hypalon-HYP, EPDM-EPDM Viton-FPM, PTFE/EPDM-EPPT. Standardně je použito u všech materiálů Perbunanové těsnění-BU. z jiného materiálu je možno dodat jako náhradní díl. Materiál (BU, HYP, EPDM, FPM, EPPT).,Materiál: Mosazná litina,Poznámka: KAMLOK odpovídá normě DIN 2828, není kompatibilní se systémem BETONSPOJKA. a upínací vačky se dají objednat jako náhradní díl. Na přání zákazníka možno dodat v provedení z hliníku, nerezi a polypropylénu s různými druhy (EPDM, Hypalon, Vit

Kamlok MS Male AG F
Kamlok MS Male AG F Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém pro všeobecné použití v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravy atd. Rychlospojka s adaptérem se utahují na principu 2 vaček, které zajišťují výbornou těsnost a vysokou pevnost spoje. Velkou výhodou systému je libovolná vzájemná poloha adaptéru a rychlospojky při spojování.
Technické informace: Těsnění: Perbunan-BU, Hypalon-HYP, EPDM-EPDM Viton-FPM, PTFE/EPDM-EPPT. Standardně je použito u všech materiálů Perbunanové těsnění-BU. z jiného materiálu je možno dodat jako náhradní díl. Materiál (BU, HYP, EPDM, FPM, EPPT).,Materiál: Mosazná litina,Poznámka: KAMLOK odpovídá normě DIN 2828, není kompatibilní se systémem BETONSPOJKA. a upínací vačky se dají objednat jako náhradní díl. Na přání zákazníka možno dodat v provedení z hliníku, nerezi a polypropylénu s různými druhy (EPDM, Hypalon, Vit

Kamlok MS Male IG A
Kamlok MS Male IG A Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém pro všeobecné použití v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravy atd. Rychlospojka s adaptérem se utahují na principu 2 vaček, které zajišťují výbornou těsnost a vysokou pevnost spoje. Velkou výhodou systému je libovolná vzájemná poloha adaptéru a rychlospojky při spojování.
Technické informace: Těsnění: Perbunan-BU, Hypalon-HYP, EPDM-EPDM Viton-FPM, PTFE/EPDM-EPPT. Standardně je použito u všech materiálů Perbunanové těsnění-BU. z jiného materiálu je možno dodat jako náhradní díl. Materiál (BU, HYP, EPDM, FPM, EPPT).,Materiál: Mosazná litina,Poznámka: KAMLOK odpovídá normě DIN 2828, není kompatibilní se systémem BETONSPOJKA. a upínací vačky se dají objednat jako náhradní díl. Na přání zákazníka možno dodat v provedení z hliníku, nerezi a polypropylénu s různými druhy (EPDM, Hypalon, Vit

Kamlok MS Male trn E
Kamlok MS Male trn E Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém pro všeobecné použití v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravy atd. Rychlospojka s adaptérem se utahují na principu 2 vaček, které zajišťují výbornou těsnost a vysokou pevnost spoje. Velkou výhodou systému je libovolná vzájemná poloha adaptéru a rychlospojky při spojování.
Technické informace: Těsnění: Perbunan-BU, Hypalon-HYP, EPDM-EPDM Viton-FPM, PTFE/EPDM-EPPT. Standardně je použito u všech materiálů Perbunanové těsnění-BU. z jiného materiálu je možno dodat jako náhradní díl. Materiál (BU, HYP, EPDM, FPM, EPPT).,Materiál: Mosazná litina,Poznámka: KAMLOK odpovídá normě DIN 2828, není kompatibilní se systémem BETONSPOJKA. a upínací vačky se dají objednat jako náhradní díl. Na přání zákazníka možno dodat v provedení z hliníku, nerezi a polypropylénu s různými druhy (EPDM, Hypalon, Vit

Kamlok MS záslepka DC
Kamlok MS záslepka DC Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém pro všeobecné použití v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravy atd. Rychlospojka s adaptérem se utahují na principu 2 vaček, které zajišťují výbornou těsnost a vysokou pevnost spoje. Velkou výhodou systému je libovolná vzájemná poloha adaptéru a rychlospojky při spojování.
Technické informace: Těsnění: Perbunan-BU, Hypalon-HYP, EPDM-EPDM Viton-FPM, PTFE/EPDM-EPPT. Standardně je použito u všech materiálů Perbunanové těsnění-BU. z jiného materiálu je možno dodat jako náhradní díl. Materiál (BU, HYP, EPDM, FPM, EPPT).,Materiál: Mosazná litina,Poznámka: KAMLOK odpovídá normě DIN 2828, není kompatibilní se systémem BETONSPOJKA. a upínací vačky se dají objednat jako náhradní díl. Na přání zákazníka možno dodat v provedení z hliníku, nerezi a polypropylénu s různými druhy (EPDM, Hypalon, Vit

Kamlok MS záslepka DP
Kamlok MS záslepka DP Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém pro všeobecné použití v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravy atd. Rychlospojka s adaptérem se utahují na principu 2 vaček, které zajišťují výbornou těsnost a vysokou pevnost spoje. Velkou výhodou systému je libovolná vzájemná poloha adaptéru a rychlospojky při spojování.
Technické informace: Těsnění: Perbunan-BU, Hypalon-HYP, EPDM-EPDM Viton-FPM, PTFE/EPDM-EPPT. Standardně je použito u všech materiálů Perbunanové těsnění-BU. z jiného materiálu je možno dodat jako náhradní díl. Materiál (BU, HYP, EPDM, FPM, EPPT).,Materiál: Mosazná litina,Poznámka: KAMLOK odpovídá normě DIN 2828, není kompatibilní se systémem BETONSPOJKA. a upínací vačky se dají objednat jako náhradní díl. Na přání zákazníka možno dodat v provedení z hliníku, nerezi a polypropylénu s různými druhy (EPDM, Hypalon, Vit

Kamlok trn MS C
Kamlok trn MS C Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém pro všeobecné použití v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravy atd. Rychlospojka s adaptérem se utahují na principu 2 vaček, které zajišťují výbornou těsnost a vysokou pevnost spoje. Velkou výhodou systému je libovolná vzájemná poloha adaptéru a rychlospojky při spojování.
Technické informace: Těsnění: Perbunan-BU, Hypalon-HYP, EPDM-EPDM Viton-FPM, PTFE/EPDM-EPPT. Standardně je použito u všech materiálů Perbunanové těsnění-BU. z jiného materiálu je možno dodat jako náhradní díl. Materiál (BU, HYP, EPDM, FPM, EPPT).,Materiál: Mosazná litina,Poznámka: KAMLOK odpovídá normě DIN 2828, není kompatibilní se systémem BETONSPOJKA. a upínací vačky se dají objednat jako náhradní díl. Na přání zákazníka možno dodat v provedení z hliníku, nerezi a polypropylénu s různými druhy (EPDM, Hypalon, Vit

Kamlok AL AG B
Kamlok AL AG B Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém pro všeobecné použití v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravy atd. Rychlospojka s adaptérem se utahují na principu 2 vaček, které zajišťují výbornou těsnost a vysokou pevnost spoje. Velkou výhodou systému je libovolná vzájemná poloha adaptéru a rychlospojky při spojování.
Technické informace: Těsnění: Perbunan-BU, Hypalon-HYP, EPDM-EPDM Viton-FPM, PTFE/EPDM-EPPT. Standardně je použito u všech materiálů Perbunanové těsnění-BU. z jiného materiálu je možno dodat jako náhradní díl. Materiál (BU, HYP, EPDM, FPM, EPPT).,Materiál: AL-hliník,Poznámka: KAMLOK odpovídá normě DIN 2828, není kompatibilní se systémem BETONSPOJKA. a upínací vačky se dají objednat jako náhradní díl. Na přání zákazníka možno dodat v provedení z hliníku, nerezi a polypropylénu s různými druhy (EPDM, Hypalon, Viton, P

Kamlok AL IG D
Kamlok AL IG D Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém pro všeobecné použití v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravy atd. Rychlospojka s adaptérem se utahují na principu 2 vaček, které zajišťují výbornou těsnost a vysokou pevnost spoje. Velkou výhodou systému je libovolná vzájemná poloha adaptéru a rychlospojky při spojování.
Technické informace: Perbunan-BU, Hypalon-HYP, EPDM-EPDM Viton-FPM, PTFE/EPDM-EPPT. Standardně je použito u všech materiálů Perbunanové těsnění-BU. z jiného materiálu je možno dodat jako náhradní díl. Materiál (BU, HYP, EPDM, FPM, EPPT).,Materiál: AL-hliník,Poznámka: KAMLOK odpovídá normě DIN 2828, není kompatibilní se systémem BETONSPOJKA. a upínací vačky se dají objednat jako náhradní díl. Na přání zákazníka možno dodat v provedení z hliníku, nerezi a polypropylénu s různými druhy (EPDM, Hypalon, Viton, PTFE) dle

Kamlok AL Male AG F
Kamlok AL Male AG F Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém pro všeobecné použití v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravy atd. Rychlospojka s adaptérem se utahují na principu 2 vaček, které zajišťují výbornou těsnost a vysokou pevnost spoje. Velkou výhodou systému je libovolná vzájemná poloha adaptéru a rychlospojky při spojování.
Technické informace: Těsnění: Perbunan-BU, Hypalon-HYP, EPDM-EPDM Viton-FPM, PTFE/EPDM-EPPT. Standardně je použito u všech materiálů Perbunanové těsnění-BU. z jiného materiálu je možno dodat jako náhradní díl. Materiál (BU, HYP, EPDM, FPM, EPPT).,Materiál: AL-hliník,Poznámka: KAMLOK odpovídá normě DIN 2828, není kompatibilní se systémem BETONSPOJKA. a upínací vačky se dají objednat jako náhradní díl. Na přání zákazníka možno dodat v provedení z hliníku, nerezi a polypropylénu s různými druhy (EPDM, Hypalon, Viton, P

Kamlok AL Male IG A
Kamlok AL Male IG A Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém pro všeobecné použití v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravy atd. Rychlospojka s adaptérem se utahují na principu 2 vaček, které zajišťují výbornou těsnost a vysokou pevnost spoje. Velkou výhodou systému je libovolná vzájemná poloha adaptéru a rychlospojky při spojování.
Technické informace: Těsnění: Perbunan-BU, Hypalon-HYP, EPDM-EPDM Viton-FPM, PTFE/EPDM-EPPT. Standardně je použito u všech materiálů Perbunanové těsnění-BU. z jiného materiálu je možno dodat jako náhradní díl. Materiál (BU, HYP, EPDM, FPM, EPPT).,Materiál: AL-hliník,Poznámka: KAMLOK odpovídá normě DIN 2828, není kompatibilní se systémem BETONSPOJKA. a upínací vačky se dají objednat jako náhradní díl. Na přání zákazníka možno dodat v provedení z hliníku, nerezi a polypropylénu s různými druhy (EPDM, Hypalon, Viton, P

Kamlok AL Male trn E
Kamlok AL Male trn E Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém pro všeobecné použití v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravy atd. Rychlospojka s adaptérem se utahují na principu 2 vaček, které zajišťují výbornou těsnost a vysokou pevnost spoje. Velkou výhodou systému je libovolná vzájemná poloha adaptéru a rychlospojky při spojování.
Technické informace: Těsnění: Perbunan-BU, Hypalon-HYP, EPDM-EPDM Viton-FPM, PTFE/EPDM-EPPT. Standardně je použito u všech materiálů Perbunanové těsnění-BU. z jiného materiálu je možno dodat jako náhradní díl. Materiál (BU, HYP, EPDM, FPM, EPPT).,Materiál: AL-hliník,Poznámka: KAMLOK odpovídá normě DIN 2828, není kompatibilní se systémem BETONSPOJKA. a upínací vačky se dají objednat jako náhradní díl. Na přání zákazníka možno dodat v provedení z hliníku, nerezi a polypropylénu s různými druhy (EPDM, Hypalon, Viton, P

Kamlok AL trn C
Kamlok AL trn C Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém pro všeobecné použití v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravy atd. Rychlospojka s adaptérem se utahují na principu 2 vaček, které zajišťují výbornou těsnost a vysokou pevnost spoje. Velkou výhodou systému je libovolná vzájemná poloha adaptéru a rychlospojky při spojování.
Technické informace: Těsnění: Perbunan-BU, Hypalon-HYP, EPDM-EPDM Viton-FPM, PTFE/EPDM-EPPT. Standardně je použito u všech materiálů Perbunanové těsnění-BU. z jiného materiálu je možno dodat jako náhradní díl. Materiál (BU, HYP, EPDM, FPM, EPPT).,Materiál: AL-hliník,Poznámka: KAMLOK odpovídá normě DIN 2828, není kompatibilní se systémem BETONSPOJKA. a upínací vačky se dají objednat jako náhradní díl. Na přání zákazníka možno dodat v provedení z hliníku, nerezi a polypropylénu s různými druhy (EPDM, Hypalon, Viton, P

Kamlok AL záslepka DC
Kamlok AL záslepka DC Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém pro všeobecné použití v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravy atd. Rychlospojka s adaptérem se utahují na principu 2 vaček, které zajišťují výbornou těsnost a vysokou pevnost spoje. Velkou výhodou systému je libovolná vzájemná poloha adaptéru a rychlospojky při spojování.
Technické informace: Těsnění: Perbunan-BU, Hypalon-HYP, EPDM-EPDM Viton-FPM, PTFE/EPDM-EPPT. Standardně je použito u všech materiálů Perbunanové těsnění-BU. z jiného materiálu je možno dodat jako náhradní díl. Materiál (BU, HYP, EPDM, FPM, EPPT).,Materiál: AL-hliník,Poznámka: KAMLOK odpovídá normě DIN 2828, není kompatibilní se systémem BETONSPOJKA. a upínací vačky se dají objednat jako náhradní díl. Na přání zákazníka možno dodat v provedení z hliníku, nerezi a polypropylénu s různými druhy (EPDM, Hypalon, Viton, P

Kamlok AL záslepka DP
Kamlok AL záslepka DP Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém pro všeobecné použití v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravy atd. Rychlospojka s adaptérem se utahují na principu 2 vaček, které zajišťují výbornou těsnost a vysokou pevnost spoje. Velkou výhodou systému je libovolná vzájemná poloha adaptéru a rychlospojky při spojování.
Technické informace: Těsnění: Perbunan-BU, Hypalon-HYP, EPDM-EPDM Viton-FPM, PTFE/EPDM-EPPT. Standardně je použito u všech materiálů Perbunanové těsnění-BU. z jiného materiálu je možno dodat jako náhradní díl. Materiál (BU, HYP, EPDM, FPM, EPPT).,Materiál: AL-hliník,Poznámka: KAMLOK odpovídá normě DIN 2828, není kompatibilní se systémem BETONSPOJKA. a upínací vačky se dají objednat jako náhradní díl. Na přání zákazníka možno dodat v provedení z hliníku, nerezi a polypropylénu s různými druhy (EPDM, Hypalon, Viton, P

Kamlok SS AG B
Kamlok SS AG B Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém pro všeobecné použití v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravy atd. Rychlospojka s adaptérem se utahují na principu 2 vaček, které zajišťují výbornou těsnost a vysokou pevnost spoje. Velkou výhodou systému je libovolná vzájemná poloha adaptéru a rychlospojky při spojování.
Technické informace: Těsnění: Perbunan-BU, Hypalon-HYP, EPDM-EPDM Viton-FPM, PTFE/EPDM-EPPT. Standardně je použito u všech materiálů Perbunanové těsnění-BU. z jiného materiálu je možno dodat jako náhradní díl. Materiál (BU, HYP, EPDM, FPM, EPPT).,Materiál: SS - nerez,Poznámka: KAMLOK odpovídá normě DIN 2828, není kompatibilní se systémem BETONSPOJKA. a upínací vačky se dají objednat jako náhradní díl. Na přání zákazníka možno dodat v provedení z hliníku, nerezi a polypropylénu s různými druhy (EPDM, Hypalon, Viton,

Kamlok SS IG D
Kamlok SS IG D Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém pro všeobecné použití v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravy atd. Rychlospojka s adaptérem se utahují na principu 2 vaček, které zajišťují výbornou těsnost a vysokou pevnost spoje. Velkou výhodou systému je libovolná vzájemná poloha adaptéru a rychlospojky při spojování.
Technické informace: Těsnění: Perbunan-BU, Hypalon-HYP, EPDM-EPDM Viton-FPM, PTFE/EPDM-EPPT. Standardně je použito u všech materiálů Perbunanové těsnění-BU. z jiného materiálu je možno dodat jako náhradní díl. Materiál (BU, HYP, EPDM, FPM, EPPT).,Materiál: SS - nerez,Poznámka: KAMLOK odpovídá normě DIN 2828, není kompatibilní se systémem BETONSPOJKA. a upínací vačky se dají objednat jako náhradní díl. Na přání zákazníka možno dodat v provedení z hliníku, nerezi a polypropylénu s různými druhy (EPDM, Hypalon, Viton,

Kamlok SS Male AG F
Kamlok SS Male AG F Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém pro všeobecné použití v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravy atd. Rychlospojka s adaptérem se utahují na principu 2 vaček, které zajišťují výbornou těsnost a vysokou pevnost spoje. Velkou výhodou systému je libovolná vzájemná poloha adaptéru a rychlospojky při spojování.
Technické informace: Těsnění: Perbunan-BU, Hypalon-HYP, EPDM-EPDM Viton-FPM, PTFE/EPDM-EPPT. Standardně je použito u všech materiálů Perbunanové těsnění-BU. z jiného materiálu je možno dodat jako náhradní díl. Materiál (BU, HYP, EPDM, FPM, EPPT).,Materiál: SS - nerez,Poznámka: KAMLOK odpovídá normě DIN 2828, není kompatibilní se systémem BETONSPOJKA. a upínací vačky se dají objednat jako náhradní díl. Na přání zákazníka možno dodat v provedení z hliníku, nerezi a polypropylénu s různými druhy (EPDM, Hypalon, Viton,

Kamlok SS Male IG A
Kamlok SS Male IG A Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém pro všeobecné použití v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravy atd. Rychlospojka s adaptérem se utahují na principu 2 vaček, které zajišťují výbornou těsnost a vysokou pevnost spoje. Velkou výhodou systému je libovolná vzájemná poloha adaptéru a rychlospojky při spojování.
Technické informace: Těsnění: Perbunan-BU, Hypalon-HYP, EPDM-EPDM Viton-FPM, PTFE/EPDM-EPPT. Standardně je použito u všech materiálů Perbunanové těsnění-BU. z jiného materiálu je možno dodat jako náhradní díl. Materiál (BU, HYP, EPDM, FPM, EPPT).,Materiál: SS - nerez,Poznámka: KAMLOK odpovídá normě DIN 2828, není kompatibilní se systémem BETONSPOJKA. a upínací vačky se dají objednat jako náhradní díl. Na přání zákazníka možno dodat v provedení z hliníku, nerezi a polypropylénu s různými druhy (EPDM, Hypalon, Viton,

Kamlok SS Male trn E
Kamlok SS Male trn E Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém pro všeobecné použití v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravy atd. Rychlospojka s adaptérem se utahují na principu 2 vaček, které zajišťují výbornou těsnost a vysokou pevnost spoje. Velkou výhodou systému je libovolná vzájemná poloha adaptéru a rychlospojky při spojování.
Technické informace: Těsnění: Perbunan-BU, Hypalon-HYP, EPDM-EPDM Viton-FPM, PTFE/EPDM-EPPT. Standardně je použito u všech materiálů Perbunanové těsnění-BU. z jiného materiálu je možno dodat jako náhradní díl. Materiál (BU, HYP, EPDM, FPM, EPPT).,Materiál: SS - nerez,Poznámka: KAMLOK odpovídá normě DIN 2828, není kompatibilní se systémem BETONSPOJKA. a upínací vačky se dají objednat jako náhradní díl. Na přání zákazníka možno dodat v provedení z hliníku, nerezi a polypropylénu s různými druhy (EPDM, Hypalon, Viton,

Kamlok SS trn C
Kamlok SS trn C Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém pro všeobecné použití v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravy atd. Rychlospojka s adaptérem se utahují na principu 2 vaček, které zajišťují výbornou těsnost a vysokou pevnost spoje. Velkou výhodou systému je libovolná vzájemná poloha adaptéru a rychlospojky při spojování.
Technické informace: Těsnění: Perbunan-BU, Hypalon-HYP, EPDM-EPDM Viton-FPM, PTFE/EPDM-EPPT. Standardně je použito u všech materiálů Perbunanové těsnění-BU. z jiného materiálu je možno dodat jako náhradní díl. Materiál (BU, HYP, EPDM, FPM, EPPT).,Materiál: SS - nerez,Poznámka: KAMLOK odpovídá normě DIN 2828, není kompatibilní se systémem BETONSPOJKA. a upínací vačky se dají objednat jako náhradní díl. Na přání zákazníka možno dodat v provedení z hliníku, nerezi a polypropylénu s různými druhy (EPDM, Hypalon, Viton,

Kamlok SS záslepka DC
Kamlok SS záslepka DC Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém pro všeobecné použití v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravy atd. Rychlospojka s adaptérem se utahují na principu 2 vaček, které zajišťují výbornou těsnost a vysokou pevnost spoje. Velkou výhodou systému je libovolná vzájemná poloha adaptéru a rychlospojky při spojování.
Technické informace: Těsnění: Perbunan-BU, Hypalon-HYP, EPDM-EPDM Viton-FPM, PTFE/EPDM-EPPT. Standardně je použito u všech materiálů Perbunanové těsnění-BU. z jiného materiálu je možno dodat jako náhradní díl. Materiál (BU, HYP, EPDM, FPM, EPPT).,Materiál: SS - nerez,Poznámka: KAMLOK odpovídá normě DIN 2828, není kompatibilní se systémem BETONSPOJKA. a upínací vačky se dají objednat jako náhradní díl. Na přání zákazníka možno dodat v provedení z hliníku, nerezi a polypropylénu s různými druhy (EPDM, Hypalon, Viton,

Kamlok SS záslepka DP
Kamlok SS záslepka DP Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém pro všeobecné použití v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravy atd. Rychlospojka s adaptérem se utahují na principu 2 vaček, které zajišťují výbornou těsnost a vysokou pevnost spoje. Velkou výhodou systému je libovolná vzájemná poloha adaptéru a rychlospojky při spojování.
Technické informace: Těsnění: Perbunan-BU, Hypalon-HYP, EPDM-EPDM Viton-FPM, PTFE/EPDM-EPPT. Standardně je použito u všech materiálů Perbunanové těsnění-BU. z jiného materiálu je možno dodat jako náhradní díl. Materiál (BU, HYP, EPDM, FPM, EPPT).,Materiál: SS - nerez,Poznámka: KAMLOK odpovídá normě DIN 2828, není kompatibilní se systémem BETONSPOJKA. a upínací vačky se dají objednat jako náhradní díl. Na přání zákazníka možno dodat v provedení z hliníku, nerezi a polypropylénu s různými druhy (EPDM, Hypalon, Viton,

Kamlok PP AG B
Kamlok PP AG B Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém pro všeobecné použití v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravy atd. Rychlospojka s adaptérem se utahují na principu 2 vaček, které zajišťují výbornou těsnost a vysokou pevnost spoje. Velkou výhodou systému je libovolná vzájemná poloha adaptéru a rychlospojky při spojování.
Technické informace: Těsnění: Perbunan-BU, Hypalon-HYP, EPDM-EPDM Viton-FPM, PTFE/EPDM-EPPT. Standardně je použito u všech materiálů Perbunanové těsnění-BU. z jiného materiálu je možno dodat jako náhradní díl. Materiál (BU, HYP, EPDM, FPM, EPPT).,Poznámka: KAMLOK odpovídá normě DIN 2828, není kompatibilní se systémem BETONSPOJKA. a upínací vačky se dají objednat jako náhradní díl. Na přání zákazníka možno dodat v provedení z hliníku, nerezi a polypropylénu s různými druhy (EPDM, Hypalon, Viton, PTFE) dle použití ryc

Kamlok PP IG D
Kamlok PP IG D Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém pro všeobecné použití v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravy atd. Rychlospojka s adaptérem se utahují na principu 2 vaček, které zajišťují výbornou těsnost a vysokou pevnost spoje. Velkou výhodou systému je libovolná vzájemná poloha adaptéru a rychlospojky při spojování.,
Technické informace: Těsnění: Perbunan-BU, Hypalon-HYP, EPDM-EPDM Viton-FPM, PTFE/EPDM-EPPT. Standardně je použito u všech materiálů Perbunanové těsnění-BU. z jiného materiálu je možno dodat jako náhradní díl. Materiál (BU, HYP, EPDM, FPM, EPPT).,Poznámka: KAMLOK odpovídá normě DIN 2828, není kompatibilní se systémem BETONSPOJKA. a upínací vačky se dají objednat jako náhradní díl. Na přání zákazníka možno dodat v provedení z hliníku, nerezi a polypropylénu s různými druhy (EPDM, Hypalon, Viton, PTFE) dle použití ryc

Kamlok PP Male AG F
Kamlok PP Male AG F Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém pro všeobecné použití v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravy atd. Rychlospojka s adaptérem se utahují na principu 2 vaček, které zajišťují výbornou těsnost a vysokou pevnost spoje. Velkou výhodou systému je libovolná vzájemná poloha adaptéru a rychlospojky při spojování.
Technické informace: Těsnění: Perbunan-BU, Hypalon-HYP, EPDM-EPDM Viton-FPM, PTFE/EPDM-EPPT. Standardně je použito u všech materiálů Perbunanové těsnění-BU. z jiného materiálu je možno dodat jako náhradní díl. Materiál (BU, HYP, EPDM, FPM, EPPT).,Poznámka: KAMLOK odpovídá normě DIN 2828, není kompatibilní se systémem BETONSPOJKA. a upínací vačky se dají objednat jako náhradní díl. Na přání zákazníka možno dodat v provedení z hliníku, nerezi a polypropylénu s různými druhy (EPDM, Hypalon, Viton, PTFE) dle použití ryc

Kamlok PP Male IG A
Kamlok PP Male IG A Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém pro všeobecné použití v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravy atd. Rychlospojka s adaptérem se utahují na principu 2 vaček, které zajišťují výbornou těsnost a vysokou pevnost spoje. Velkou výhodou systému je libovolná vzájemná poloha adaptéru a rychlospojky při spojování.
Technické informace: Těsnění: Perbunan-BU, Hypalon-HYP, EPDM-EPDM Viton-FPM, PTFE/EPDM-EPPT. Standardně je použito u všech materiálů Perbunanové těsnění-BU. z jiného materiálu je možno dodat jako náhradní díl. Materiál (BU, HYP, EPDM, FPM, EPPT).,Poznámka: KAMLOK odpovídá normě DIN 2828, není kompatibilní se systémem BETONSPOJKA. a upínací vačky se dají objednat jako náhradní díl. Na přání zákazníka možno dodat v provedení z hliníku, nerezi a polypropylénu s různými druhy (EPDM, Hypalon, Viton, PTFE) dle použití ryc

Kamlok PP Male trn E
Kamlok PP Male trn E Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém pro všeobecné použití v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravy atd. Rychlospojka s adaptérem se utahují na principu 2 vaček, které zajišťují výbornou těsnost a vysokou pevnost spoje. Velkou výhodou systému je libovolná vzájemná poloha adaptéru a rychlospojky při spojování.
Technické informace: Těsnění: Perbunan-BU, Hypalon-HYP, EPDM-EPDM Viton-FPM, PTFE/EPDM-EPPT. Standardně je použito u všech materiálů Perbunanové těsnění-BU. z jiného materiálu je možno dodat jako náhradní díl. Materiál (BU, HYP, EPDM, FPM, EPPT).,Poznámka: KAMLOK odpovídá normě DIN 2828, není kompatibilní se systémem BETONSPOJKA. a upínací vačky se dají objednat jako náhradní díl. Na přání zákazníka možno dodat v provedení z hliníku, nerezi a polypropylénu s různými druhy (EPDM, Hypalon, Viton, PTFE) dle použití ryc

Kamlok PP trn C
Kamlok PP trn C Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém pro všeobecné použití v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravy atd. Rychlospojka s adaptérem se utahují na principu 2 vaček, které zajišťují výbornou těsnost a vysokou pevnost spoje. Velkou výhodou systému je libovolná vzájemná poloha adaptéru a rychlospojky při spojování.
Technické informace: Těsnění: Perbunan-BU, Hypalon-HYP, EPDM-EPDM Viton-FPM, PTFE/EPDM-EPPT. Standardně je použito u všech materiálů Perbunanové těsnění-BU. z jiného materiálu je možno dodat jako náhradní díl. Materiál (BU, HYP, EPDM, FPM, EPPT).,Poznámka: KAMLOK odpovídá normě DIN 2828, není kompatibilní se systémem BETONSPOJKA. a upínací vačky se dají objednat jako náhradní díl. Na přání zákazníka možno dodat v provedení z hliníku, nerezi a polypropylénu s různými druhy (EPDM, Hypalon, Viton, PTFE) dle použití ryc

Kamlok PP záslepka DC
Kamlok PP záslepka DC Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém pro všeobecné použití v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravy atd. Rychlospojka s adaptérem se utahují na principu 2 vaček, které zajišťují výbornou těsnost a vysokou pevnost spoje. Velkou výhodou systému je libovolná vzájemná poloha adaptéru a rychlospojky při spojování.
Technické informace: Těsnění: Perbunan-BU, Hypalon-HYP, EPDM-EPDM Viton-FPM, PTFE/EPDM-EPPT. Standardně je použito u všech materiálů Perbunanové těsnění-BU. z jiného materiálu je možno dodat jako náhradní díl. Materiál (BU, HYP, EPDM, FPM, EPPT).,Poznámka: KAMLOK odpovídá normě DIN 2828, není kompatibilní se systémem BETONSPOJKA. a upínací vačky se dají objednat jako náhradní díl. Na přání zákazníka možno dodat v provedení z hliníku, nerezi a polypropylénu s různými druhy (EPDM, Hypalon, Viton, PTFE) dle použití ryc

Kamlok PP záslepka DP
Kamlok PP záslepka DP Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém pro všeobecné použití v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravy atd. Rychlospojka s adaptérem se utahují na principu 2 vaček, které zajišťují výbornou těsnost a vysokou pevnost spoje. Velkou výhodou systému je libovolná vzájemná poloha adaptéru a rychlospojky při spojování.
Technické informace: Těsnění: Perbunan-BU, Hypalon-HYP, EPDM-EPDM Viton-FPM, PTFE/EPDM-EPPT. Standardně je použito u všech materiálů Perbunanové těsnění-BU. z jiného materiálu je možno dodat jako náhradní díl. Materiál (BU, HYP, EPDM, FPM, EPPT).,Poznámka: KAMLOK odpovídá normě DIN 2828, není kompatibilní se systémem BETONSPOJKA. a upínací vačky se dají objednat jako náhradní díl. Na přání zákazníka možno dodat v provedení z hliníku, nerezi a polypropylénu s různými druhy (EPDM, Hypalon, Viton, PTFE) dle použití ryc

Kamlok EPDM těsnění
Kamlok EPDM těsnění Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém pro všeobecné použití v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravy atd. Rychlospojka s adaptérem se utahují na principu 2 vaček, které zajišťují výbornou těsnost a vysokou pevnost spoje. Velkou výhodou systému je libovolná vzájemná poloha adaptéru a rychlospojky při spojování.
Technické informace: Materiál: EPDM,Poznámka: KAMLOK odpovídá normě DIN 2828, není kompatibilní se systémem BETONSPOJKA. a upínací vačky se dají objednat jako náhradní díl. Na přání zákazníka možno dodat v provedení z hliníku, nerezi a polypropylénu s různými druhy (EPDM, Hypalon, Viton, PTFE) dle použití rychlospojek. Rozměry a závity uvedené v tabulkách jsou shodné pro všechny materiály. Rozměry a závity uvedené v tabulkách jsou shodné pro všechny materiály. Kamloky z mosaze dodáváme ve dvou různých cenových hladi

Kamlok FKM těsnění
Kamlok FKM těsnění Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém pro všeobecné použití v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravy atd. Rychlospojka s adaptérem se utahují na principu 2 vaček, které zajišťují výbornou těsnost a vysokou pevnost spoje. Velkou výhodou systému je libovolná vzájemná poloha adaptéru a rychlospojky při spojování.
Technické informace: Materiál: FKM,Poznámka: KAMLOK odpovídá normě DIN 2828, není kompatibilní se systémem BETONSPOJKA. a upínací vačky se dají objednat jako náhradní díl. Na přání zákazníka možno dodat v provedení z hliníku, nerezi a polypropylénu s různými druhy (EPDM, Hypalon, Viton, PTFE) dle použití rychlospojek. Rozměry a závity uvedené v tabulkách jsou shodné pro všechny materiály. Rozměry a závity uvedené v tabulkách jsou shodné pro všechny materiály. Kamloky z mosaze dodáváme ve dvou různých cenových hladin

Kamlok HYPALON těsnění
Kamlok HYPALON těsnění Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém pro všeobecné použití v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravy atd. Rychlospojka s adaptérem se utahují na principu 2 vaček, které zajišťují výbornou těsnost a vysokou pevnost spoje. Velkou výhodou systému je libovolná vzájemná poloha adaptéru a rychlospojky při spojování.
Technické informace: Materiál: Hypalon,Poznámka: KAMLOK odpovídá normě DIN 2828, není kompatibilní se systémem BETONSPOJKA. a upínací vačky se dají objednat jako náhradní díl. Na přání zákazníka možno dodat v provedení z hliníku, nerezi a polypropylénu s různými druhy (EPDM, Hypalon, Viton, PTFE) dle použití rychlospojek. Rozměry a závity uvedené v tabulkách jsou shodné pro všechny materiály. Rozměry a závity uvedené v tabulkách jsou shodné pro všechny materiály. Kamloky z mosaze dodáváme ve dvou různých cenových hl

Kamlok NBR těsnění
Kamlok NBR těsnění Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém pro všeobecné použití v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravy atd. Rychlospojka s adaptérem se utahují na principu 2 vaček, které zajišťují výbornou těsnost a vysokou pevnost spoje. Velkou výhodou systému je libovolná vzájemná poloha adaptéru a rychlospojky při spojování.
Technické informace: Materiál: NBR,Poznámka: KAMLOK odpovídá normě DIN 2828, není kompatibilní se systémem BETONSPOJKA. a upínací vačky se dají objednat jako náhradní díl. Na přání zákazníka možno dodat v provedení z hliníku, nerezi a polypropylénu s různými druhy (EPDM, Hypalon, Viton, PTFE) dle použití rychlospojek. Rozměry a závity uvedené v tabulkách jsou shodné pro všechny materiály. Rozměry a závity uvedené v tabulkách jsou shodné pro všechny materiály. Kamloky z mosaze dodáváme ve dvou různých cenových hladin

Kamlok PTFE-EPDM těsnění
Kamlok PTFE-EPDM těsnění Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém pro všeobecné použití v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravy atd. Rychlospojka s adaptérem se utahují na principu 2 vaček, které zajišťují výbornou těsnost a vysokou pevnost spoje. Velkou výhodou systému je libovolná vzájemná poloha adaptéru a rychlospojky při spojování.
Technické informace: Materiál: PTFE/EPDM,Poznámka: KAMLOK odpovídá normě DIN 2828, není kompatibilní se systémem BETONSPOJKA. a upínací vačky se dají objednat jako náhradní díl. Na přání zákazníka možno dodat v provedení z hliníku, nerezi a polypropylénu s různými druhy (EPDM, Hypalon, Viton, PTFE) dle použití rychlospojek. Rozměry a závity uvedené v tabulkách jsou shodné pro všechny materiály. Rozměry a závity uvedené v tabulkách jsou shodné pro všechny materiály. Kamloky z mosaze dodáváme ve dvou různých cenových

Kamlok páčka MS
Kamlok páčka MS Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém pro všeobecné použití v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravy atd. Rychlospojka s adaptérem se utahují na principu 2 vaček, které zajišťují výbornou těsnost a vysokou pevnost spoje. Velkou výhodou systému je libovolná vzájemná poloha adaptéru a rychlospojky při spojování.
Technické informace: Materiál: MS - mosaz,Poznámka: KAMLOK odpovídá normě DIN 2828, není kompatibilní se systémem BETONSPOJKA. a upínací vačky se dají objednat jako náhradní díl. Na přání zákazníka možno dodat v provedení z hliníku, nerezi a polypropylénu s různými druhy (EPDM, Hypalon, Viton, PTFE) dle použití rychlospojek. Rozměry a závity uvedené v tabulkách jsou shodné pro všechny materiály. Rozměry a závity uvedené v tabulkách jsou shodné pro všechny materiály. Kamloky z mosaze dodáváme ve dvou různých cenových

Kamlok páčka SS
Kamlok páčka SS Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Rychlospojkový systém pro všeobecné použití v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravy atd. Rychlospojka s adaptérem se utahují na principu 2 vaček, které zajišťují výbornou těsnost a vysokou pevnost spoje. Velkou výhodou systému je libovolná vzájemná poloha adaptéru a rychlospojky při spojování.
Technické informace: Materiál: SS - nerez,Poznámka: KAMLOK odpovídá normě DIN 2828, není kompatibilní se systémem BETONSPOJKA. a upínací vačky se dají objednat jako náhradní díl. Na přání zákazníka možno dodat v provedení z hliníku, nerezi a polypropylénu s různými druhy (EPDM, Hypalon, Viton, PTFE) dle použití rychlospojek. Rozměry a závity uvedené v tabulkách jsou shodné pro všechny materiály. Rozměry a závity uvedené v tabulkách jsou shodné pro všechny materiály. Kamloky z mosaze dodáváme ve dvou různých cenových

Storz AL AG
Storz AL AG Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Symetrický systém v základních rozměrech používaný zejména v požární technice, ale velmi často i ve všeobecných a nenáročných aplikacích v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravě atd. Oproti standardu na českém trhu dodáváme i v dalších provedeních, což poskytuje ucelenou nabídku pro možnost komplexního technického řešení.
Technické informace: Těsnění: Buna (NBR) - NBR, Silikon - SIL, Viton - VI,Materiál: AL-hliník,Poznámka: Standardní u hliníkového provedení NBR a u nerezového Viton.

Storz AL AG otočný
Storz AL AG otočný Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Symetrický systém v základních rozměrech používaný zejména v požární technice, ale velmi často i ve všeobecných a nenáročných aplikacích v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravě atd. Oproti standardu na českém trhu dodáváme i v dalších provedeních, což poskytuje ucelenou nabídku pro možnost komplexního technického řešení.
Technické informace: Těsnění: Buna (NBR) - NBR, Silikon - SIL, Viton - VI,Materiál: AL-hliník,Poznámka: Standardní u hliníkového provedení NBR a u nerezového Viton.

Storz AL IG
Storz AL IG Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Symetrický systém v základních rozměrech používaný zejména v požární technice, ale velmi často i ve všeobecných a nenáročných aplikacích v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravě atd. Oproti standardu na českém trhu dodáváme i v dalších provedeních, což poskytuje ucelenou nabídku pro možnost komplexního technického řešení.
Technické informace: Těsnění: Buna (NBR) - NBR, Silikon - SIL, Viton - VI,Materiál: AL-hliník,Poznámka: Standardní u hliníkového provedení NBR a u nerezového Viton.

Storz AL IG otočný
Storz AL IG otočný Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Symetrický systém v základních rozměrech používaný zejména v požární technice, ale velmi často i ve všeobecných a nenáročných aplikacích v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravě atd. Oproti standardu na českém trhu dodáváme i v dalších provedeních, což poskytuje ucelenou nabídku pro možnost komplexního technického řešení.
Technické informace: Těsnění: Buna (NBR) - NBR, Silikon - SIL, Viton - VI,Materiál: AL-hliník,Poznámka: Standardní u hliníkového provedení NBR a u nerezového Viton.

Storz AL Lock trn
Storz AL Lock trn Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Symetrický systém v základních rozměrech používaný zejména v požární technice, ale velmi často i ve všeobecných a nenáročných aplikacích v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravě atd. Oproti standardu na českém trhu dodáváme i v dalších provedeních, což poskytuje ucelenou nabídku pro možnost komplexního technického řešení.
Technické informace: Těsnění: Buna (NBR) - NBR, Silikon - SIL, Viton - VI,Materiál: AL-hliník,Poznámka: Standardní u hliníkového provedení NBR a u nerezového Viton.

Storz AL redukce
Storz AL redukce Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Symetrický systém v základních rozměrech používaný zejména v požární technice, ale velmi často i ve všeobecných a nenáročných aplikacích v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravě atd. Oproti standardu na českém trhu dodáváme i v dalších provedeních, což poskytuje ucelenou nabídku pro možnost komplexního technického řešení.
Technické informace: Těsnění: Buna (NBR) - NBR, Silikon - SIL, Viton - VI,Materiál: AL-hliník,Poznámka: Standardní u hliníkového provedení NBR a u nerezového Viton.

Storz AL trn DIN 2817
Storz AL trn DIN 2817 Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Symetrický systém v základních rozměrech používaný zejména v požární technice, ale velmi často i ve všeobecných a nenáročných aplikacích v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravě atd. Oproti standardu na českém trhu dodáváme i v dalších provedeních, což poskytuje ucelenou nabídku pro možnost komplexního technického řešení.
Technické informace: Těsnění: Buna (NBR) - NBR, Silikon - SIL, Viton - VI,Materiál: AL-hliník,Poznámka: Standardní u hliníkového provedení NBR a u nerezového Viton.

Storz AL trn ocelový
Storz AL trn ocelový Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Symetrický systém v základních rozměrech používaný zejména v požární technice, ale velmi často i ve všeobecných a nenáročných aplikacích v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravě atd. Oproti standardu na českém trhu dodáváme i v dalších provedeních, což poskytuje ucelenou nabídku pro možnost komplexního technického řešení.
Technické informace: Těsnění: Buna (NBR) - NBR, Silikon - SIL, Viton - VI,Materiál: AL-hliník,Poznámka: Standardní u hliníkového provedení NBR a u nerezového Viton.

Storz AL trn savicový
Storz AL trn savicový Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Symetrický systém v základních rozměrech používaný zejména v požární technice, ale velmi často i ve všeobecných a nenáročných aplikacích v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravě atd. Oproti standardu na českém trhu dodáváme i v dalších provedeních, což poskytuje ucelenou nabídku pro možnost komplexního technického řešení.
Technické informace: Těsnění: Buna (NBR) - NBR, Silikon - SIL, Viton - VI,Materiál: AL-hliník,Poznámka: Standardní u hliníkového provedení NBR a u nerezového Viton.

Storz AL trn tlakový
Storz AL trn tlakový Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Symetrický systém v základních rozměrech používaný zejména v požární technice, ale velmi často i ve všeobecných a nenáročných aplikacích v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravě atd. Oproti standardu na českém trhu dodáváme i v dalších provedeních, což poskytuje ucelenou nabídku pro možnost komplexního technického řešení.
Technické informace: Těsnění: Buna (NBR) - NBR, Silikon - SIL, Viton - VI,Materiál: AL-hliník,Poznámka: Standardní u hliníkového provedení NBR a u nerezového Viton.

Storz AL záslepka
Storz AL záslepka Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Symetrický systém v základních rozměrech používaný zejména v požární technice, ale velmi často i ve všeobecných a nenáročných aplikacích v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravě atd. Oproti standardu na českém trhu dodáváme i v dalších provedeních, což poskytuje ucelenou nabídku pro možnost komplexního technického řešení.
Technické informace: Těsnění: Buna (NBR) - NBR, Silikon - SIL, Viton - VI,Materiál: AL-hliník,Poznámka: Standardní u hliníkového provedení NBR a u nerezového Viton.

Storz klíč litina BC
Storz klíč litina BC Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Symetrický systém v základních rozměrech používaný zejména v požární technice, ale velmi často i ve všeobecných a nenáročných aplikacích v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravě atd. Oproti standardu na českém trhu dodáváme i v dalších provedeních, což poskytuje ucelenou nabídku pro možnost komplexního technického řešení.
Technické informace: Materiál: litina,Poznámka: Standardní u hliníkového provedení NBR a u nerezového Viton.

Storz klíč litina CBA
Storz klíč litina CBA Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Symetrický systém v základních rozměrech používaný zejména v požární technice, ale velmi často i ve všeobecných a nenáročných aplikacích v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravě atd. Oproti standardu na českém trhu dodáváme i v dalších provedeních, což poskytuje ucelenou nabídku pro možnost komplexního technického řešení.
Technické informace: Materiál: litina,Poznámka: Standardní u hliníkového provedení NBR a u nerezového Viton.

Storz klíč ocel BC
Storz klíč ocel BC Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Symetrický systém v základních rozměrech používaný zejména v požární technice, ale velmi často i ve všeobecných a nenáročných aplikacích v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravě atd. Oproti standardu na českém trhu dodáváme i v dalších provedeních, což poskytuje ucelenou nabídku pro možnost komplexního technického řešení.
Technické informace: Materiál: ocel,Doplňkový parametr: pro hadici 25 x 7 mm

Storz klíč ocel CBA
Storz klíč ocel CBA Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Symetrický systém v základních rozměrech používaný zejména v požární technice, ale velmi často i ve všeobecných a nenáročných aplikacích v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravě atd. Oproti standardu na českém trhu dodáváme i v dalších provedeních, což poskytuje ucelenou nabídku pro možnost komplexního technického řešení.
Technické informace: Materiál: ocel,Doplňkový parametr: pro hadici 25 x 7 mm

Storz spona
Storz spona Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Symetrický systém v základních rozměrech používaný zejména v požární technice, ale velmi často i ve všeobecných a nenáročných aplikacích v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravě atd. Oproti standardu na českém trhu dodáváme i v dalších provedeních, což poskytuje ucelenou nabídku pro možnost komplexního technického řešení.
Technické informace: Materiál: pryž + ocel,Poznámka: Standardní u hliníkového provedení NBR a u nerezového Viton.

Storz SS AG
Storz SS AG Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Symetrický systém v základních rozměrech používaný zejména v požární technice, ale velmi často i ve všeobecných a nenáročných aplikacích v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravě atd. Oproti standardu na českém trhu dodáváme i v dalších provedeních, což poskytuje ucelenou nabídku pro možnost komplexního technického řešení.
Technické informace: Těsnění: Buna (NBR) - NBR, Silikon - SIL, Viton - VI,Materiál: AL-hliník,Poznámka: Standardní u hliníkového provedení NBR a u nerezového Viton.

Storz SS IG
Storz SS IG Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Symetrický systém v základních rozměrech používaný zejména v požární technice, ale velmi často i ve všeobecných a nenáročných aplikacích v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravě atd. Oproti standardu na českém trhu dodáváme i v dalších provedeních, což poskytuje ucelenou nabídku pro možnost komplexního technického řešení.
Technické informace: Těsnění: Buna (NBR) - NBR, Silikon - SIL, Viton - VI,Materiál: AL-hliník,Poznámka: Standardní u hliníkového provedení NBR a u nerezového Viton.

Storz SS trn DIN 2817
Storz SS trn DIN 2817 Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Symetrický systém v základních rozměrech používaný zejména v požární technice, ale velmi často i ve všeobecných a nenáročných aplikacích v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravě atd. Oproti standardu na českém trhu dodáváme i v dalších provedeních, což poskytuje ucelenou nabídku pro možnost komplexního technického řešení.
Technické informace: Těsnění: Buna (NBR) - NBR, Silikon - SIL, Viton - VI,Materiál: AL-hliník,Poznámka: Standardní u hliníkového provedení NBR a u nerezového Viton.

Storz SS trn savicový
Storz SS trn savicový Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Symetrický systém v základních rozměrech používaný zejména v požární technice, ale velmi často i ve všeobecných a nenáročných aplikacích v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravě atd. Oproti standardu na českém trhu dodáváme i v dalších provedeních, což poskytuje ucelenou nabídku pro možnost komplexního technického řešení.
Technické informace: Těsnění: Buna (NBR) - NBR, Silikon - SIL, Viton - VI,Materiál: SS - nerez

Storz SS záslepka
Storz SS záslepka  Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Symetrický systém v základních rozměrech používaný zejména v požární technice, ale velmi často i ve všeobecných a nenáročných aplikacích v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravě atd. Oproti standardu na českém trhu dodáváme i v dalších provedeních, což poskytuje ucelenou nabídku pro možnost komplexního technického řešení.
Technické informace: Těsnění: Buna (NBR) - NBR, Silikon - SIL, Viton - VI,Materiál: SS - nerez

Storz těsnění
Storz těsnění Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Symetrický systém v základních rozměrech používaný zejména v požární technice, ale velmi často i ve všeobecných a nenáročných aplikacích v průmyslu, zemědělství, cisternové dopravě atd. Oproti standardu na českém trhu dodáváme i v dalších provedeních, což poskytuje ucelenou nabídku pro možnost komplexního technického řešení.
Technické informace: Materiál: NBR,Poznámka: Standardní u hliníkového provedení NBR a u nerezového Viton.

Tanker MS MB
Tanker MS MB Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Univerzální rychlospojkový systém pro mnohé aplikace v průmyslu a zemědělství, nejčastěji používaný u cisternové dopravy. Spojka se jednoduše utahuje na principu samosvorného spoje: šroubovice adaptéru proti věnci rychlospojky s pákou. Pojistka páky se zaklesne do prstence, což zamezuje uvolnění spojky při vibracích a pohybu hadice během čerpání.
Technické informace: Těsnění: NBR - BU, Hypalon - HY, Viton - VI (TWF a GSD), Teflon - TE, VulkolLan - VU (závitové těsnění),Materiál: MS - mosaz,Doplňkový parametr: Tanker DIN 28450,Poznámka: Systém odpovídá normě DIN 28450. Pro náročnější prostředí (mechanické, chemické) možno dodat v nerezovém provedení s těsněním z Hypalonu. Podrobnější informace o hadicovém trnu s hliníkovými objímkami najdete na katalogovém listu KOMBILOC KOMPLET AG. Připojení systému TANKER je možno i na standardní TOULEC AG. Standardní u mos

Tanker MS MK
Tanker MS MK Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Univerzální rychlospojkový systém pro mnohé aplikace v průmyslu a zemědělství, nejčastěji používaný u cisternové dopravy. Spojka se jednoduše utahuje na principu samosvorného spoje: šroubovice adaptéru proti věnci rychlospojky s pákou. Pojistka páky se zaklesne do prstence, což zamezuje uvolnění spojky při vibracích a pohybu hadice během čerpání.
Technické informace: Těsnění: NBR - BU, Hypalon - HY, Viton - VI (TWF a GSD), Teflon - TE, VulkolLan - VU (závitové těsnění),Materiál: MS - mosaz,Doplňkový parametr: Tanker DIN 28450,Poznámka: Systém odpovídá normě DIN 28450. Pro náročnější prostředí (mechanické, chemické) možno dodat v nerezovém provedení s těsněním z Hypalonu. Podrobnější informace o hadicovém trnu s hliníkovými objímkami najdete na katalogovém listu KOMBILOC KOMPLET AG. Připojení systému TANKER je možno i na standardní TOULEC AG. Standardní u mos

Tanker MS MK - Eco
Tanker MS MK - Eco Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Univerzální rychlospojkový systém pro mnohé aplikace v průmyslu a zemědělství, nejčastěji používaný u cisternové dopravy. Spojka se jednoduše utahuje na principu samosvorného spoje: šroubovice adaptéru proti věnci rychlospojky s pákou. Pojistka páky se zaklesne do prstence, což zamezuje uvolnění spojky při vibracích a pohybu hadice během čerpání.
Technické informace: Těsnění: NBR - BU, Hypalon - HY, Viton - VI (TWF a GSD), Teflon - TE, VulkolLan - VU (závitové těsnění),Materiál: MS - mosaz,Doplňkový parametr: Tanker DIN 28450,Poznámka: Systém odpovídá normě DIN 28450. Pro náročnější prostředí (mechanické, chemické) možno dodat v nerezovém provedení s těsněním z Hypalonu. Podrobnější informace o hadicovém trnu s hliníkovými objímkami najdete na katalogovém listu KOMBILOC KOMPLET AG. Připojení systému TANKER je možno i na standardní TOULEC AG. Standardní u mos

Tanker MS VB
Tanker MS VB Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Univerzální rychlospojkový systém pro mnohé aplikace v průmyslu a zemědělství, nejčastěji používaný u cisternové dopravy. Spojka se jednoduše utahuje na principu samosvorného spoje: šroubovice adaptéru proti věnci rychlospojky s pákou. Pojistka páky se zaklesne do prstence, což zamezuje uvolnění spojky při vibracích a pohybu hadice během čerpání.
Technické informace: Těsnění: NBR - BU, Hypalon - HY, Viton - VI (TWF a GSD), Teflon - TE, VulkolLan - VU (závitové těsnění),Materiál: MS - mosaz,Doplňkový parametr: Tanker DIN 28450,Poznámka: Systém odpovídá normě DIN 28450. Pro náročnější prostředí (mechanické, chemické) možno dodat v nerezovém provedení s těsněním z Hypalonu. Podrobnější informace o hadicovém trnu s hliníkovými objímkami najdete na katalogovém listu KOMBILOC KOMPLET AG. Připojení systému TANKER je možno i na standardní TOULEC AG. Standardní u mos

Tanker MS VK
Tanker MS VK Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Univerzální rychlospojkový systém pro mnohé aplikace v průmyslu a zemědělství, nejčastěji používaný u cisternové dopravy. Spojka se jednoduše utahuje na principu samosvorného spoje: šroubovice adaptéru proti věnci rychlospojky s pákou. Pojistka páky se zaklesne do prstence, což zamezuje uvolnění spojky při vibracích a pohybu hadice během čerpání.
Technické informace: Těsnění: NBR - BU, Hypalon - HY, Viton - VI (TWF a GSD), Teflon - TE, VulkolLan - VU (závitové těsnění),Materiál: MS - mosaz,Doplňkový parametr: Tanker DIN 28450,Poznámka: Systém odpovídá normě DIN 28450. Pro náročnější prostředí (mechanické, chemické) možno dodat v nerezovém provedení s těsněním z Hypalonu. Podrobnější informace o hadicovém trnu s hliníkovými objímkami najdete na katalogovém listu KOMBILOC KOMPLET AG. Připojení systému TANKER je možno i na standardní TOULEC AG. Standardní u mos

Tanker MS VK - Eco
Tanker MS VK - Eco Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Univerzální rychlospojkový systém pro mnohé aplikace v průmyslu a zemědělství, nejčastěji používaný u cisternové dopravy. Spojka se jednoduše utahuje na principu samosvorného spoje: šroubovice adaptéru proti věnci rychlospojky s pákou. Pojistka páky se zaklesne do prstence, což zamezuje uvolnění spojky při vibracích a pohybu hadice během čerpání.
Technické informace: Těsnění: NBR - BU, Hypalon - HY, Viton - VI (TWF a GSD), Teflon - TE, VulkolLan - VU (závitové těsnění),Materiál: MS - mosaz,Doplňkový parametr: Tanker DIN 28450,Poznámka: Systém odpovídá normě DIN 28450. Pro náročnější prostředí (mechanické, chemické) možno dodat v nerezovém provedení s těsněním z Hypalonu. Podrobnější informace o hadicovém trnu s hliníkovými objímkami najdete na katalogovém listu KOMBILOC KOMPLET AG. Připojení systému TANKER je možno i na standardní TOULEC AG. Standardní u mos

Tanker AL MB
Tanker AL MB Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Univerzální rychlospojkový systém pro mnohé aplikace v průmyslu a zemědělství, nejčastěji používaný u cisternové dopravy. Spojka se jednoduše utahuje na principu samosvorného spoje: šroubovice adaptéru proti věnci rychlospojky s pákou. Pojistka páky se zaklesne do prstence, což zamezuje uvolnění spojky při vibracích a pohybu hadice během čerpání.
Technické informace: Těsnění: NBR - BU, Hypalon - HY, Viton - VI (TWF a GSD), Teflon - TE, VulkolLan - VU (závitové těsnění),Materiál: AL-hliník,Doplňkový parametr: Tanker DIN 28450,Poznámka: Systém odpovídá normě DIN 28450. Pro náročnější prostředí (mechanické, chemické) možno dodat v nerezovém provedení s těsněním z Hypalonu. Podrobnější informace o hadicovém trnu s hliníkovými objímkami najdete na katalogovém listu KOMBILOC KOMPLET AG. Připojení systému TANKER je možno i na standardní TOULEC AG. Standardní u mosa

Tanker AL MB - Eco
Tanker AL MB - Eco Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Univerzální rychlospojkový systém pro mnohé aplikace v průmyslu a zemědělství, nejčastěji používaný u cisternové dopravy. Spojka se jednoduše utahuje na principu samosvorného spoje: šroubovice adaptéru proti věnci rychlospojky s pákou. Pojistka páky se zaklesne do prstence, což zamezuje uvolnění spojky při vibracích a pohybu hadice během čerpání.
Technické informace: Těsnění: NBR - BU, Hypalon - HY, Viton - VI (TWF a GSD), Teflon - TE, VulkolLan - VU (závitové těsnění),Materiál: AL,Doplňkový parametr: Tanker DIN 28450,Poznámka: Systém odpovídá normě DIN 28450. Pro náročnější prostředí (mechanické, chemické) možno dodat v nerezovém provedení s těsněním z Hypalonu. Podrobnější informace o hadicovém trnu s hliníkovými objímkami najdete na katalogovém listu KOMBILOC KOMPLET AG. Připojení systému TANKER je možno i na standardní TOULEC AG. Standardní u mosazného p

Tanker AL VB
Tanker AL VB Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Univerzální rychlospojkový systém pro mnohé aplikace v průmyslu a zemědělství, nejčastěji používaný u cisternové dopravy. Spojka se jednoduše utahuje na principu samosvorného spoje: šroubovice adaptéru proti věnci rychlospojky s pákou. Pojistka páky se zaklesne do prstence, což zamezuje uvolnění spojky při vibracích a pohybu hadice během čerpání.
Technické informace: Těsnění: NBR - BU, Hypalon - HY, Viton - VI (TWF a GSD), Teflon - TE, VulkolLan - VU (závitové těsnění),Materiál: AL,Doplňkový parametr: Tanker DIN 28450,Poznámka: Systém odpovídá normě DIN 28450. Pro náročnější prostředí (mechanické, chemické) možno dodat v nerezovém provedení s těsněním z Hypalonu. Podrobnější informace o hadicovém trnu s hliníkovými objímkami najdete na katalogovém listu KOMBILOC KOMPLET AG. Připojení systému TANKER je možno i na standardní TOULEC AG. Standardní u mosazného p

Tanker AL VB - Eco
Tanker AL VB - Eco Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Univerzální rychlospojkový systém pro mnohé aplikace v průmyslu a zemědělství, nejčastěji používaný u cisternové dopravy. Spojka se jednoduše utahuje na principu samosvorného spoje: šroubovice adaptéru proti věnci rychlospojky s pákou. Pojistka páky se zaklesne do prstence, což zamezuje uvolnění spojky při vibracích a pohybu hadice během čerpání.
Technické informace: Těsnění: NBR - BU, Hypalon - HY, Viton - VI (TWF a GSD), Teflon - TE, VulkolLan - VU (závitové těsnění),Materiál: AL,Doplňkový parametr: Tanker DIN 28450,Poznámka: Systém odpovídá normě DIN 28450. Pro náročnější prostředí (mechanické, chemické) možno dodat v nerezovém provedení s těsněním z Hypalonu. Podrobnější informace o hadicovém trnu s hliníkovými objímkami najdete na katalogovém listu KOMBILOC KOMPLET AG. Připojení systému TANKER je možno i na standardní TOULEC AG. Standardní u mosazného p

Tanker PP VB
Tanker PP VB Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Univerzální rychlospojkový systém pro mnohé aplikace v průmyslu a zemědělství, nejčastěji používaný u cisternové dopravy. Spojka se jednoduše utahuje na principu samosvorného spoje: šroubovice adaptéru proti věnci rychlospojky s pákou. Pojistka páky se zaklesne do prstence, což zamezuje uvolnění spojky při vibracích a pohybu hadice během čerpání.
Technické informace: Těsnění: NBR - BU, Hypalon - HY, Viton - VI (TWF a GSD), Teflon - TE, VulkolLan - VU (závitové těsnění),Materiál: PP - polypropylen,Doplňkový parametr: Tanker DIN 28450,Poznámka: Systém odpovídá normě DIN 28450. Pro náročnější prostředí (mechanické, chemické) možno dodat v nerezovém provedení s těsněním z Hypalonu. Podrobnější informace o hadicovém trnu s hliníkovými objímkami najdete na katalogovém listu KOMBILOC KOMPLET AG. Připojení systému TANKER je možno i na standardní TOULEC AG. Standardn

Tanker SS MB
Tanker SS MB Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Univerzální rychlospojkový systém pro mnohé aplikace v průmyslu a zemědělství, nejčastěji používaný u cisternové dopravy. Spojka se jednoduše utahuje na principu samosvorného spoje: šroubovice adaptéru proti věnci rychlospojky s pákou. Pojistka páky se zaklesne do prstence, což zamezuje uvolnění spojky při vibracích a pohybu hadice během čerpání.
Technické informace: 1:Těsnění: NBR - BU, Hypalon - HY, Viton - VI (TWF a GSD), Teflon - TE, VulkolLan - VU (závitové těsnění),Materiál: SS - nerez.Doplňkový parametr: Tanker DIN 28450,Poznámka: Systém odpovídá normě DIN 28450. Pro náročnější prostředí (mechanické, chemické) možno dodat v nerezovém provedení s těsněním z Hypalonu. Podrobnější informace o hadicovém trnu s hliníkovými objímkami najdete na katalogovém listu KOMBILOC KOMPLET AG. Připojení systému TANKER je možno i na standardní TOULEC AG. Standardní u m

Tanker SS MB - Eco
Tanker SS MB - Eco Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Univerzální rychlospojkový systém pro mnohé aplikace v průmyslu a zemědělství, nejčastěji používaný u cisternové dopravy. Spojka se jednoduše utahuje na principu samosvorného spoje: šroubovice adaptéru proti věnci rychlospojky s pákou. Pojistka páky se zaklesne do prstence, což zamezuje uvolnění spojky při vibracích a pohybu hadice během čerpání.
Technické informace: 1:Těsnění: NBR - BU, Hypalon - HY, Viton - VI (TWF a GSD), Teflon - TE, VulkolLan - VU (závitové těsnění),Materiál: SS - nerez.Doplňkový parametr: Tanker DIN 28450,Poznámka: Systém odpovídá normě DIN 28450. Pro náročnější prostředí (mechanické, chemické) možno dodat v nerezovém provedení s těsněním z Hypalonu. Podrobnější informace o hadicovém trnu s hliníkovými objímkami najdete na katalogovém listu KOMBILOC KOMPLET AG. Připojení systému TANKER je možno i na standardní TOULEC AG. Standardní u m

Tanker SS MK
Tanker SS MK Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Univerzální rychlospojkový systém pro mnohé aplikace v průmyslu a zemědělství, nejčastěji používaný u cisternové dopravy. Spojka se jednoduše utahuje na principu samosvorného spoje: šroubovice adaptéru proti věnci rychlospojky s pákou. Pojistka páky se zaklesne do prstence, což zamezuje uvolnění spojky při vibracích a pohybu hadice během čerpání.
Technické informace: 1:Těsnění: NBR - BU, Hypalon - HY, Viton - VI (TWF a GSD), Teflon - TE, VulkolLan - VU (závitové těsnění),Materiál: SS - nerez.Doplňkový parametr: Tanker DIN 28450,Poznámka: Systém odpovídá normě DIN 28450. Pro náročnější prostředí (mechanické, chemické) možno dodat v nerezovém provedení s těsněním z Hypalonu. Podrobnější informace o hadicovém trnu s hliníkovými objímkami najdete na katalogovém listu KOMBILOC KOMPLET AG. Připojení systému TANKER je možno i na standardní TOULEC AG. Standardní u m

Tanker SS MK - Eco
Tanker SS MK - Eco Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Univerzální rychlospojkový systém pro mnohé aplikace v průmyslu a zemědělství, nejčastěji používaný u cisternové dopravy. Spojka se jednoduše utahuje na principu samosvorného spoje: šroubovice adaptéru proti věnci rychlospojky s pákou. Pojistka páky se zaklesne do prstence, což zamezuje uvolnění spojky při vibracích a pohybu hadice během čerpání.
Technické informace: 1:Těsnění: NBR - BU, Hypalon - HY, Viton - VI (TWF a GSD), Teflon - TE, VulkolLan - VU (závitové těsnění),Materiál: SS - nerez.Doplňkový parametr: Tanker DIN 28450,Poznámka: Systém odpovídá normě DIN 28450. Pro náročnější prostředí (mechanické, chemické) možno dodat v nerezovém provedení s těsněním z Hypalonu. Podrobnější informace o hadicovém trnu s hliníkovými objímkami najdete na katalogovém listu KOMBILOC KOMPLET AG. Připojení systému TANKER je možno i na standardní TOULEC AG. Standardní u m

Tanker SS VB
Tanker SS VB Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Univerzální rychlospojkový systém pro mnohé aplikace v průmyslu a zemědělství, nejčastěji používaný u cisternové dopravy. Spojka se jednoduše utahuje na principu samosvorného spoje: šroubovice adaptéru proti věnci rychlospojky s pákou. Pojistka páky se zaklesne do prstence, což zamezuje uvolnění spojky při vibracích a pohybu hadice během čerpání.
Technické informace: 1:Těsnění: NBR - BU, Hypalon - HY, Viton - VI (TWF a GSD), Teflon - TE, VulkolLan - VU (závitové těsnění),Materiál: SS - nerez.Doplňkový parametr: Tanker DIN 28450,Poznámka: Systém odpovídá normě DIN 28450. Pro náročnější prostředí (mechanické, chemické) možno dodat v nerezovém provedení s těsněním z Hypalonu. Podrobnější informace o hadicovém trnu s hliníkovými objímkami najdete na katalogovém listu KOMBILOC KOMPLET AG. Připojení systému TANKER je možno i na standardní TOULEC AG. Standardní u m

Tanker SS VK
Tanker SS VK Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Univerzální rychlospojkový systém pro mnohé aplikace v průmyslu a zemědělství, nejčastěji používaný u cisternové dopravy. Spojka se jednoduše utahuje na principu samosvorného spoje: šroubovice adaptéru proti věnci rychlospojky s pákou. Pojistka páky se zaklesne do prstence, což zamezuje uvolnění spojky při vibracích a pohybu hadice během čerpání.
Technické informace: 1:Těsnění: NBR - BU, Hypalon - HY, Viton - VI (TWF a GSD), Teflon - TE, VulkolLan - VU (závitové těsnění),Materiál: SS - nerez.Doplňkový parametr: Tanker DIN 28450,Poznámka: Systém odpovídá normě DIN 28450. Pro náročnější prostředí (mechanické, chemické) možno dodat v nerezovém provedení s těsněním z Hypalonu. Podrobnější informace o hadicovém trnu s hliníkovými objímkami najdete na katalogovém listu KOMBILOC KOMPLET AG. Připojení systému TANKER je možno i na standardní TOULEC AG. Standardní u m

Tanker SS VK - Eco
Tanker SS VK - Eco Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Univerzální rychlospojkový systém pro mnohé aplikace v průmyslu a zemědělství, nejčastěji používaný u cisternové dopravy. Spojka se jednoduše utahuje na principu samosvorného spoje: šroubovice adaptéru proti věnci rychlospojky s pákou. Pojistka páky se zaklesne do prstence, což zamezuje uvolnění spojky při vibracích a pohybu hadice během čerpání.
Technické informace: 1:Těsnění: NBR - BU, Hypalon - HY, Viton - VI (TWF a GSD), Teflon - TE, VulkolLan - VU (závitové těsnění),Materiál: SS - nerez.Doplňkový parametr: Tanker DIN 28450,Poznámka: Systém odpovídá normě DIN 28450. Pro náročnější prostředí (mechanické, chemické) možno dodat v nerezovém provedení s těsněním z Hypalonu. Podrobnější informace o hadicovém trnu s hliníkovými objímkami najdete na katalogovém listu KOMBILOC KOMPLET AG. Připojení systému TANKER je možno i na standardní TOULEC AG. Standardní u m

Tanker GSD Hypalon těsnění
Tanker GSD Hypalon těsnění Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Univerzální rychlospojkový systém pro mnohé aplikace v průmyslu a zemědělství, nejčastěji používaný u cisternové dopravy. Spojka se jednoduše utahuje na principu samosvorného spoje: šroubovice adaptéru proti věnci rychlospojky s pákou. Pojistka páky se zaklesne do prstence, což zamezuje uvolnění spojky při vibracích a pohybu hadice během čerpání.
Technické informace: Materiál: Hypalon,Doplňkový parametr: pro MK

Tanker GSD NBR těsnění
Tanker GSD NBR těsnění Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Univerzální rychlospojkový systém pro mnohé aplikace v průmyslu a zemědělství, nejčastěji používaný u cisternové dopravy. Spojka se jednoduše utahuje na principu samosvorného spoje: šroubovice adaptéru proti věnci rychlospojky s pákou. Pojistka páky se zaklesne do prstence, což zamezuje uvolnění spojky při vibracích a pohybu hadice během čerpání.
Technické informace: Materiál: NBR,Doplňkový parametr: pro MK

Tanker GSD Viton těsnění
Tanker GSD Viton těsnění Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Univerzální rychlospojkový systém pro mnohé aplikace v průmyslu a zemědělství, nejčastěji používaný u cisternové dopravy. Spojka se jednoduše utahuje na principu samosvorného spoje: šroubovice adaptéru proti věnci rychlospojky s pákou. Pojistka páky se zaklesne do prstence, což zamezuje uvolnění spojky při vibracích a pohybu hadice během čerpání.
Technické informace: Materiál: Viton,Doplňkový parametr: pro MK

Tanker TWF Hypalon těsnění
Tanker TWF Hypalon těsnění  Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Univerzální rychlospojkový systém pro mnohé aplikace v průmyslu a zemědělství, nejčastěji používaný u cisternové dopravy. Spojka se jednoduše utahuje na principu samosvorného spoje: šroubovice adaptéru proti věnci rychlospojky s pákou. Pojistka páky se zaklesne do prstence, což zamezuje uvolnění spojky při vibracích a pohybu hadice během čerpání.
Technické informace: Materiál: Hypalon,Doplňkový parametr: pro MK

Tanker TWF NBR těsnění
Tanker TWF NBR těsnění Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Univerzální rychlospojkový systém pro mnohé aplikace v průmyslu a zemědělství, nejčastěji používaný u cisternové dopravy. Spojka se jednoduše utahuje na principu samosvorného spoje: šroubovice adaptéru proti věnci rychlospojky s pákou. Pojistka páky se zaklesne do prstence, což zamezuje uvolnění spojky při vibracích a pohybu hadice během čerpání.
Technické informace: Materiál: NBR,Doplňkový parametr: pro MB

Tanker TWF PTFE těsnění
Tanker TWF PTFE těsnění Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Univerzální rychlospojkový systém pro mnohé aplikace v průmyslu a zemědělství, nejčastěji používaný u cisternové dopravy. Spojka se jednoduše utahuje na principu samosvorného spoje: šroubovice adaptéru proti věnci rychlospojky s pákou. Pojistka páky se zaklesne do prstence, což zamezuje uvolnění spojky při vibracích a pohybu hadice během čerpání.
Technické informace: Materiál: PTFE,Doplňkový parametr: pro MB

Tanker TWF PTFE těsnění
Tanker TWF PTFE těsnění Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Univerzální rychlospojkový systém pro mnohé aplikace v průmyslu a zemědělství, nejčastěji používaný u cisternové dopravy. Spojka se jednoduše utahuje na principu samosvorného spoje: šroubovice adaptéru proti věnci rychlospojky s pákou. Pojistka páky se zaklesne do prstence, což zamezuje uvolnění spojky při vibracích a pohybu hadice během čerpání.
Technické informace: Materiál: PTFE,Doplňkový parametr: pro MB

Tanker TWF Viton těsnění
Tanker TWF Viton těsnění Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Univerzální rychlospojkový systém pro mnohé aplikace v průmyslu a zemědělství, nejčastěji používaný u cisternové dopravy. Spojka se jednoduše utahuje na principu samosvorného spoje: šroubovice adaptéru proti věnci rychlospojky s pákou. Pojistka páky se zaklesne do prstence, což zamezuje uvolnění spojky při vibracích a pohybu hadice během čerpání.
Technické informace: Materiál: Viton,Doplňkový parametr: pro MK

Těsnění Teflon - závitové
Těsnění Teflon - závitové Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Těsnění pro TANKER spojky, na stranu vnitřního závitu.
Technické informace: Materiál: Teflon,Doplňkový parametr: závitové pro MK a VK,Poznámka: Je možné volit mezi dalšími materiály pro konkrétní aplikaci použití. NBR - BU, Hypalon -HY, Viton - VI (TWF a GSD) Teflon - TE, VulkolLan - VU (závitové těsnění)

Těsnění Vulkollan - závitové
Těsnění Vulkollan - závitové Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Těsnění pro TANKER spojky, na stranu vnitřního závitu.
Technické informace: Materiál: Vulkollan,Doplňkový parametr: závitové pro MK a VK,Poznámka: Je možné volit mezi dalšími materiály pro konkrétní aplikaci použití. NBR - BU, Hypalon -HY, Viton - VI (TWF a GSD) Teflon - TE, VulkolLan - VU (závitové těsnění)

Tanker řetízek MS
Tanker řetízek MS Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Řetízek pro přichycení víčka TANKER spojky.
Technické informace: .Materiál: MS - mosaz,Doplňkový parametr: mosazný řetízek pro záslepky MB a V

Tanker řetízek SS
Tanker řetízek SS Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Řetízek pro přichycení víčka TANKER spojky.
Technické informace: .Materiál: SS -,Doplňkový parametr: mosazný řetízek pro záslepky MB a V

Guillemin AL AG
Guillemin AL AG Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Spojky GUILLEMIN jsou určeny pro transport a přepravu kapalných i sypkých látek a granulátů.
Technické informace: Buna (černá NBR) - BU, Buna (bílá NBR) - WBU, Viton - VI, Teflon - TE,Materiál: AL-hliník,Poznámka: Na přání možno dodat v mostazném provedení. Standardní Buna (černá).

Guillemin AL IG
Guillemin AL IG Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Spojky GUILLEMIN jsou určeny pro transport a přepravu kapalných i sypkých látek a granulátů.
Technické informace: Buna (černá NBR) - BU, Buna (bílá NBR) - WBU, Viton - VI, Teflon - TE,Materiál: AL-hliník,Poznámka: Na přání možno dodat v mostazném provedení. Standardní Buna (černá).

Guillemin AL Lock AG
Guillemin AL Lock AG Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Spojky GUILLEMIN jsou určeny pro transport a přepravu kapalných i sypkých látek a granulátů.
Technické informace: Buna (černá NBR) - BU, Buna (bílá NBR) - WBU, Viton - VI, Teflon - TE,Materiál: AL-hliník,Poznámka: Na přání možno dodat v mostazném provedení. Standardní Buna (černá).

Guillemin AL LOCK IG
Guillemin AL LOCK IG Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Spojky GUILLEMIN jsou určeny pro transport a přepravu kapalných i sypkých látek a granulátů.
Technické informace: Buna (černá NBR) - BU, Buna (bílá NBR) - WBU, Viton - VI, Teflon - TE,Materiál: AL-hliník,Poznámka: Na přání možno dodat v mostazném provedení. Standardní Buna (černá).

Guillemin AL Redukce
Guillemin AL Redukce Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Spojky GUILLEMIN jsou určeny pro transport a přepravu kapalných i sypkých látek a granulátů.
Technické informace: Buna (černá NBR) - BU, Buna (bílá NBR) - WBU, Viton - VI, Teflon - TE,Materiál: AL-hliník,Poznámka: Na přání možno dodat v mostazném provedení. Standardní Buna (černá).

Guillemin AL trn
Guillemin AL trn Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Spojky GUILLEMIN jsou určeny pro transport a přepravu kapalných i sypkých látek a granulátů.
Technické informace: Buna (černá NBR) - BU, Buna (bílá NBR) - WBU, Viton - VI, Teflon - TE,Materiál: AL-hliník,Poznámka: Na přání možno dodat v mostazném provedení. Standardní Buna (černá).

Guillemin SS AG
Guillemin SS AG Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Spojky GUILLEMIN jsou určeny pro transport a přepravu kapalných i sypkých látek a granulátů.
Technické informace: ,Buna (černá NBR) - BU, Buna (bílá NBR) - WBU, Viton - VI, Teflon - TE,Materiál: SS - nerez,Poznámka: Na přání možno dodat v mostazném provedení. Standardní Buna (černá).

Guillemin SS IG
Guillemin SS IG Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Spojky GUILLEMIN jsou určeny pro transport a přepravu kapalných i sypkých látek a granulátů.
Technické informace: ,Buna (černá NBR) - BU, Buna (bílá NBR) - WBU, Viton - VI, Teflon - TE,Materiál: SS - nerez,Poznámka: Na přání možno dodat v mostazném provedení. Standardní Buna (černá).

Guillemin SS LOCK AG
Guillemin SS LOCK AG Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Spojky GUILLEMIN jsou určeny pro transport a přepravu kapalných i sypkých látek a granulátů.
Technické informace: ,Buna (černá NBR) - BU, Buna (bílá NBR) - WBU, Viton - VI, Teflon - TE,Materiál: SS - nerez,Poznámka: Na přání možno dodat v mostazném provedení. Standardní Buna (černá).

Guillemin SS LOCK IG
Guillemin SS LOCK IG Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Spojky GUILLEMIN jsou určeny pro transport a přepravu kapalných i sypkých látek a granulátů.
Technické informace: ,Buna (černá NBR) - BU, Buna (bílá NBR) - WBU, Viton - VI, Teflon - TE,Materiál: SS - nerez,Poznámka: Na přání možno dodat v mostazném provedení. Standardní Buna (černá).

Guillemin SS redukce
Guillemin SS redukce Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Spojky GUILLEMIN jsou určeny pro transport a přepravu kapalných i sypkých látek a granulátů.
Technické informace: ,Buna (černá NBR) - BU, Buna (bílá NBR) - WBU, Viton - VI, Teflon - TE,Materiál: SS - nerez,Poznámka: Na přání možno dodat v mostazném provedení. Standardní Buna (černá).

Guillemin SS trn
Guillemin SS trn Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Spojky GUILLEMIN jsou určeny pro transport a přepravu kapalných i sypkých látek a granulátů.
Technické informace: ,Buna (černá NBR) - BU, Buna (bílá NBR) - WBU, Viton - VI, Teflon - TE,Materiál: SS - nerez,Poznámka: Na přání možno dodat v mostazném provedení. Standardní Buna (černá).

Guillemin těsnění
Guillemin těsnění Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Spojky GUILLEMIN jsou určeny pro transport a přepravu kapalných i sypkých látek a granulátů.
Technické informace: Materiál: Buna,Poznámka: Na přání možno dodat v mostazném provedení. Standardní Buna (černá).

Guillemin klíč
Guillemin klíč Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Spojky GUILLEMIN jsou určeny pro transport a přepravu kapalných i sypkých látek a granulátů.
Technické informace: Materiál: ocel,Poznámka: Na přání možno dodat v mostazném provedení. Standardní Buna (černá).

Clamp spona
Clamp spona Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Nerezová hrdla pro připojování hadic zejména v potravinářském, chemickém a farmaceutickém průmyslu.
Technické informace: Těsnění: EPDM - EP, Viton - VI, Silikon - SI,Materiál: Nerezová ocel AISI 316 (DIN 1.4401),Poznámka: Na přání možno dodat zalisované nerezovou objímkou. Standardní EPDM.

Clamp těsnění
Clamp těsnění Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Nerezová hrdla pro připojování hadic zejména v potravinářském, chemickém a farmaceutickém průmyslu.
Technické informace: Materiál: EPDM,Poznámka: Na přání možno dodat zalisované nerezovou objímkou. Standardní EPDM.

Clamp trn
Clamp trn Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Nerezová hrdla pro připojování hadic zejména v potravinářském, chemickém a farmaceutickém průmyslu.
Technické informace: EPDM - EP, Viton - VI, Silikon - SI,Materiál: Nerezová ocel AISI 316 (DIN 1.4401),Poznámka: Na přání možno dodat zalisované nerezovou objímkou. Standardní EPDM.

Clamp záslepka
Clamp záslepka Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Nerezová hrdla pro připojování hadic zejména v potravinářském, chemickém a farmaceutickém průmyslu.
Technické informace: Těsnění: EPDM - EP, Viton - VI, Silikon - SI,Materiál: Nerezová ocel AISI 316 (DIN 1.4401),Poznámka: Na přání možno dodat zalisované nerezovou objímkou. Standardní EPDM.

Rychlouzávěr DN 110
Rychlouzávěr DN 110 Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Pákový rychlouzávěr určený zejména pro sací hadice DN 110 v komunální technice, čištění kanalizací a v zemědělství. Koncovky doporučujeme nasazovat na hadici s vnitřním průměrem 110 mm (naše ozn SPIROTEC SUPERELASTIC, AQUASPIR). U plastových hadic s menším průměrem, které jsou nasazovány na koncovku za tepla může vlivem pnutí v materiálu docházet často k praskání hadice v místě spoje.
Technické informace: Těsnění: Ploché pryžové mezikruží,Materiál: ocel,Poznámka: K upínání doporučujeme spony GS, pásky BANDIMEX.

Vagonová spojka
Vagonová spojka Skupina: Univerzální rychlospojky

Popis: Vagonová spojka pro stáčení kapalin, olejů a maziv.
Technické informace: Materiál: ocelolitina,Poznámka: Závit je trubkový: G pro DN 80, Whitworthůw W pro DN 100. K upínání doporučujeme pásky BANDIMEX. Koncovka se dodává bez těsnění.

Spojka AG MS
Spojka AG MS Skupina: Závitové spojky a redukce

Popis: Závitová spojka je určena ke spojování palcových závitů jak vnějších tak vnitřních. Hlavní využití v čerpací technice.
Technické informace: Materiál: MS - mosaz,Poznámka: Jiná provedení závitových spojek na základě poptávky.

Spojka IG MS
Spojka IG MS Skupina: Závitové spojky a redukce

Popis: Závitová spojka je určena ke spojování palcových závitů jak vnějších tak vnitřních. Hlavní využití v čerpací technice.
Technické informace: Materiál: MS - mosaz,Poznámka: Jiná provedení závitových spojek na základě poptávky.

Spojka AG SS
Spojka AG SS Skupina: Závitové spojky a redukce

Popis: Závitová spojka je určena ke spojování palcových závitů jak vnějších tak vnitřních. Hlavní využití v čerpací technice.
Technické informace: Materiál: SS - nerez,Poznámka: Jiná provedení závitových spojek na základě poptávky.

Spojka IG SS
Spojka IG SS Skupina: Závitové spojky a redukce

Popis: Závitová spojka je určena ke spojování palcových závitů jak vnějších tak vnitřních. Hlavní využití v čerpací technice.
Technické informace: Materiál: SS - nerez,Poznámka: Jiná provedení závitových spojek na základě poptávky.

Redukce AG MS
Redukce AG MS Skupina: Závitové spojky a redukce

Popis: Závitová spojka je určena ke spojování palcových závitů jak vnějších tak vnitřních. Hlavní využití v čerpací technice.
Technické informace: Materiál: MS - mosaz,Poznámka: Jiná provedení závitových spojek na základě poptávky.

Redukce AG-IG MS
Redukce AG-IG MS Skupina: Závitové spojky a redukce

Popis: Závitová spojka je určena ke spojování palcových závitů jak vnějších tak vnitřních. Hlavní využití v čerpací technice.
Technické informace: Materiál: MS - mosaz,Poznámka: Jiná provedení závitových spojek na základě poptávky.

Redukce AGK-IG MS
Redukce AGK-IG MS Skupina: Závitové spojky a redukce

Popis: Závitová spojka je určena ke spojování palcových závitů jak vnějších tak vnitřních. Hlavní využití v čerpací technice.
Technické informace: Materiál: MS - mosaz,Poznámka: Jiná provedení závitových spojek na základě poptávky.

Redukce IG MS
Redukce IG MS Skupina: Závitové spojky a redukce

Popis: Závitová spojka je určena ke spojování palcových závitů jak vnějších tak vnitřních. Hlavní využití v čerpací technice.
Technické informace: Materiál: MS - mosaz,

Redukce AG SS
Redukce AG SS Skupina: Závitové spojky a redukce

Popis: Závitová spojka je určena ke spojování palcových závitů jak vnějších tak vnitřních. Hlavní využití v čerpací technice.
Technické informace: Materiál: SS - nerez,Poznámka: Jiná provedení závitových spojek na základě poptávky.

Redukce AGK/IG SS
Redukce AGK/IG SS Skupina: Závitové spojky a redukce

Popis: Závitová spojka je určena ke spojování palcových závitů jak vnějších tak vnitřních. Hlavní využití v čerpací technice.
Technické informace: Materiál: MS - mosaz,Poznámka: Jiná provedení závitových spojek na základě poptávky.

Dekoro , s.r.o.

Plazy 126
293 01 Mladá Boleslav

Tel: +420 326 333 001
Fax: +420 326 333 002
E-mail: dekoro@dekoro.cz
Po-Pá 7.00-16.00 hod


Katalogy